Rüya tabiri ara

Rüyada Ölü Kuş Görmek

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Ölü Kuş Görmek, alimlere göre rüya sahibinin duyacağı bir habere çok üzüleceğine ve bu haberin çok yanlış bir zaman da geleceğine veya rüya sahibinin mal ve mülk konusunda dolandırıcılığına işaret eder. Bu nedenle kişinin dikkat etmesi gerektiği şeklinde yorumlanır.  Bazı alimlere göre ise rüyada ölü kuş görmek çok yakın bir zaman da yüklü bir para geleceğine, uzun zamandır planladığı paraya kavuşacağına fakat bu paraya çok kısa sürede kaybedeceğine ve bu parayı borçlarından kurtulmak için kurtulacağına işaret eder.

Rüyada ölü kuşun dirildiğini görmek ya da uçtuğunu görmek ise;  Rüya sahibinin şehir değiştireceğine, farklı bir şehre taşınacağına ve böylelikle kendini istemeyen ve düşmanlık güden kişilerden uzaklaşacağına şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ölü Kuş Yavrusu Görmek, Alimler bu rüyayı olumsuz yorumlamaktadır. Alimlere göre rüya sahini zor günler beklemektedir. Rüya sahibinin  hiç beklemediği kişilerden zarar göreceğine, sırlarının ortaya çıkacağına bu durumdan dolayı yakın çevresi tarafından hakir görüleceğine, kötü niyetli patrona, sıkıntı çekmeye, kötü niyetli akrabaya delalet etmektedir. Bazı alimler ise rüyada ölü kuş yavru görmeyi olumlu yorumlamaktadır.

Bu alimlere göre rüya sahibinin çok yakın bir zaman da para kazanacağına, şansının açılacağına, ticaretle ilgili bir iş yapacağına, parasının bereketli olacağına, imrenilecek bir mevkiye kavuşacağına, hayırlı dostlara ve akrabalara, hayatını paylaşacağı bir kişiye, huzurlu ve mutlu olacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1219