Rüya tabiri ara

Cover Image

Ölü Kuş

Temmuz 26, 2020 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Ölü Kuş Görmek

Rüyada ölü kuş görmek, uğursuzluk anlamı taşıyan ölü kuş rüyası başınıza gelecek üzücü olayları,mal kaybını, ailenizle aranızda yaşanılacak tatsız olayları işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler, ticaret hayatların da insanlar tarafından dolandırılarak haklı olarak baktığı bir çok konu da haksız duruma düşer. Aceleci davranmak, düşünmeden hareket etmek, ağızdan çıkılacak sözleri ölçmeden kırıcı şekilde ifade etmek bu rüyanın içeriği niteliğindedir. Ölü kuş rüyası aynı zaman da girilecek borçları, maddi anlamda çıkmaza düşmeyi, hatalarınız yüzünden bir bir bütün sevdiklerinizden ayrılacağınızı ifade eder. Rüyada ölü kuşun dirildiğini görmek, ise zahmetlerin ve zorlukların sonunda feraha ermeyi, hayatınızın normalleşmeye başlamasını, bir çok konuda başarıya doğru adı atacağınızı gösterir. Haber şeklinde anlam içeren kuş rüyaları genelde hayırlı ve güzel anlamları içerirken, görülen kuşun ölü şekilde görülmesi ise hayal kırıklığını, maddi zorlukları, hastalığı, ayrılık olaylarını içerir. Son olarak ta kuş rüyaları içeriğinde binlerce kuşu barındırdığı için anlam bakımından da zengin olduğu için bu tür rüyalarda rüyaları değerlendirmeden önce rüyanın görülüş şeklinin ifade edilmesi her konuda anlatıma kolaylık sağlamaktadır.

Rüyada Yaralı Kuş Görmek

Rüyada yaralı kuş görmek, yaralı kuş rüyası yarım kalan, beklenilen işleri, size sunulan görevleri dikkate almamaya, daha çok başına buyruk yaşamayı işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, vurdumduymaz, insanları araç için gören, sadece ihtiyaçları doğrultusunda hareket eden kimselerdir. Rüyada yaralı kuş görmek, bazen de hanede hasta yakınınıza, o kimse için verdiğiniz uğraşlara, yakın zaman da o kimseyi kaybedeceğinizi sembol edilir.

Rüyada Yırtıcı Kuş Görmek

Rüyada yırtıcı kuş görmek, yırtıcı kuş rüyası mevki ve makamı, saygınlığı, kazanılan serveti, bir çok insanın karşısında üstünlük sağlamayı işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler, hırsları ve başarma duyguları yüzünden hep daha fazlasını elde etme egosuna kapılarak inançlarını ve değerlerini kaybetme noktasına gelirler. Rüyada yırtıcı kuş görmek, bazen de uzaktan gelecek üzücü habere, canınızın sıkılacağını, size sunulan değerlerin bir bir yok olacağını gösterir.

Rüyada Kuş Görmek

Rüyada kuş görmek, kuş rüyası kısmeti ve muradı içerip gören kişinin hayallerinin gerçekleşip murat kapılarının sonuna kadar açık olacağına yorumlanır. Bu rüya her anlamda hayra delalet edip kısmete, rızka, huzurlu geçecek ömre, murada nail olmaya ifade edilir. Rüyada uçan kuş görmek, seyahate çıkmaya, ailenizden ve sevdiklerinizden ayrı kalmaya, kişinin rızkı uğruna vereceği hayat mücadelesine ifade tabir edilir. Rüyada yavru kuş görmek, hane halkına, evli kimseler için hayırlı haber almaya, sağlıklı doğacak bebeğe işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2475

Rüya Sitesi Linkleri