Rüya tabiri ara

Rüyada Ölü Köpek Görmek

Mayıs 13, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Ölü Köpek Görmek, Rüyayı gören kişinin dostuna yaptığı yanlış nedeniyle onu kaybetmesine ve hiç bir özrün artık onu geri döndüremeyeceğine yorumlanır. Kişi en yakın arkadaşını kaybederek büyük bir manevi çöküntü yaşayacaktır. Başka bir yoruma göre de, köpek düşman olarak kabul edilir ve ölmüş olması düşmanın mağlup edilmesine ve bu şekilde ondan kurtulmaya tabir edilir.

Rüyada Ölü Köpek Eti Yemek, Rüya sahibinin aklı selim bir kişi olduğuna ancak yanlış arkadaşlıklar neticesinde doğru yoldan saparak itibarını zedeleyecek işler yapacağına işarettir. Allah yolundan saparak günaha batacağına karşılığında bela ve musibetlerin içinde boğulacağına yorumlanır.

Rüyada Ölü Köpek Yavrusu Görmek, Yaşanacak talihsiz bir olaydan zarar görmeden kurtulacağına yorumlanır. Kişi büyük bir kaza geçirecek ya da maddi hasara uğrayacağı bir işe girecekken vazgeçecek ve bu sıkıntıyı kolaylıkla atlatacaktır. Bunun yanı sıra gelecek güzel bir kısmetin engelleneceğine ve kişinin bu durum karşısında elinin kolunun bağlanacağına işarettir

Rüyada Ölü Köpek Balığı Görmek, Rüyayı gören kişinin ya da yakınında bulunan bir kimsenin oldukça varlıklı ve güçlüyken birden bire hayatının alt üst olacağına yorumlanır. İş hayatında yaşadığı başarısızlıklar neticesinde sosyal çevresindeki itibarının son bulacağına ve elindeki her şeyi kaybedeceğine işarettir.

Rüyada Canlık Köpek Görmek, Köpek hem dost hem düşman olarak yorumlanmaktadır. Bu nedenle tek bir şekilde değerlendirmek doğru kabul edilmez. Düşman köpek nefis olarak ya da insan olarak görülebilir. Kişiyi yanlışa götürecek ve zarar vermeye çalışan, devamlı kuyu kazan bir düşmanın varlığını işaret edebilir.

Nefis olarak düşünürsek, Allah yolundan ayırarak sürekli günaha sevk eden ve zevk, sefa için dünya malları için yaşamaya yönlendirilmeye yorumlanır. Dost olarak kabul edildiğinde ise, Sevgisinden, sadakatinden, samimiyetinden asla sual edilmeyecek bir arkadaşın varlığına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3598