Rüya tabiri ara

Cover Image

Ölü Hayvan

Eylül 11, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Ölü Hayvan Görmek

Rüyada ölü hayvan görmek, ölü hayvan rüyaları görülen hayvanın cinsinden dolayı farklı ifadelere sebebiyet verdiği için hayvanın türüne göre yorumlamak en doğru anlatım biçimi olacaktır. Bu rüya genel de kişinin nefsiyle alakalı yapacağı doğru ya da yanlış kararına işaret eder. Rüyasında ölü hayvan gören kimseler, başkalarına yaptıkları kötülükler karşısında yenik düşerek kendi kuyularına kendileri düşeceklerdir. Ölü hayvan rüyası kimi zaman da haneye bulaşacak melanete, size zarar vermek isteyen düşmana, hastalığa, maddi ve manevi külfete delalet etmektedir. Bu rüya aynı zaman da kişi ya da kişiler için uyarı mahiyeti içeren son derece hayırlı rüyalar arasındadır. Bu rüyayı gören kimse, yapılan haksızlıklar karşısında gözlerini açarak çevresinde edindiği dostlarına karşı gözlemlerini tekrar elden geçirecektir. Ölü hayvan sembolü, manevi olarak ta önem arz eder. Kişinin Allah tarafından korunarak her türlü gaflet ve kötülükten zarar görmeden sıyrılarak sevdiği insanlarla hayatına devam edeceğini gösterir. Ölü hayvan rüyası hakkında son olarak ta ünlü rüya alimimiz İbn-i Şiri’nin sözünü ifşa etmek isteriz rüya alimimiz rüya hakkında gören kişinin hidayete ererek üzerindeki yüklerden bir bir kurtulacağına, Allah’ın kıldığı hayırlı yolda ömrünü sürdüreceğini dile getirmiştir.

Rüyada Ölü Köpek Görmek

Rüyada ölü köpek görmek, ayrılık anlamı taşıyan rüya uzun süredir birliktelik içinde olduğunuz kimseyle ayrılma noktasına geleceğinize ifade edilir. Rüyada görülen ölmüş köpek, biten dostlukların, sevdiğiniz kimseyle yaşadığınız güzel anılarınızın can dostunuz olarak gördüğünüz kimselerin geride kalması şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kimseler, için umutsuzluğun, çaresizliğin ve hastalığın işareti olan bu rüya aynı zaman da kişinin çevresine karşı duyarlı olmasını da gösteren dikkat içeren rüyalar arasındadır.

Rüyada Ölü Kedi Görmek

Rüyada ölü kedi görmek, ölmüş kedi rüyası yazımı ile olduğu kadar yorumu olarak ta hayra yorumlanmayan, uğursuzluğu ve kötülüğü içeren rüyalar arasındadır. Bu rüya özellikle rüya kişiye ayak bağı olan, bir çok konuda karşısına engel olarak çıkan kimselere yorumlanır. Bu kişiler inançlarından ve değerlerinden ödün vermiş hayatını kötülükle sürdürmeyi amaç edinmiş huysuz kimselerdir. Rüyada ölmüş kedi görmek, aynı zaman da haneye sinsice giren insanlara zarar veren inançsız kimseler olarak tabir edilir. Rüyasında ölmüş kedi ya da köpek gören kimseler, kendilerini olduğu kadar sevdiği kimseleri de çevrelerinden gelecek kötülüklere karşı korumalı hanesini her türlü musibette ve zulümden uzak kılmalıdırlar.

Rüyada Ölü Kuş Görmek

Rüyada ölü kuş görmek, rüyada görülen ölü kuş yakın zaman da alacağınız yanlış haber dolayısıyla üzüntüye kapılacağınıza, maddi anlamda dolandırılıp ciddi anlamda sıkıntıya düşeceğinize yorumlanır. Rüyanızda ölü kuşun dirilip uçtuğunu görmeniz ise yapılan kötülüklerin son bulup farklı yerlere göç edeceğinizi gösterir. Ölü kuş bazen de cinsel sorunlara, sevdiğiniz kimseye karşı mahcup duruma düşmeye, beklentilerinizin altında hayatı yaşamaya ifşa edilir.

Rüyada Leş Görmek

Rüyada leş görmek, rüyada ifşa edilmiş leş sembolü, rüyası birlik ve düzenin bozulmasına, nasip kapılarının kapanmasına, hayırlı olmayan haberler almaya, yoldan çıkmaya işaret edilir. Bu rüya kişi ya da kişiler için aynı zaman da sağlık sorunlarıyla baş ederek kişinin kendisi için değerli olan bir çok değerli varlığını kaybetmesine yorumlanır. Rüyada leş görmek, aynı zaman da mal kaybetmeye, sıfırı tüketmeye, eldeki rahatlığın bozulmasına, sıkıntı içine girmeye işaret edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

970

Rüya Sitesi Linkleri