Rüya tabiri ara

Cover Image

Ölü Gömmek

Eylül 1, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Ölü Gömmek

Rüyada ölü gömmek, ölü gömmek, rüyası uğursuzluğu ve kötülüğü beraberinde getiren gören kimse için hayırlı olmayan rüyalar biçimidir. Bu rüya maddi ve manevi sıkıntılara, hastalığa, dedikodulara, kötü huylu kimselere, yokluğa düşmeye, mapusluk hayatına düşmeye işaret etmektedir. Rüyada ölü gömmek, kimi zaman da haneye kalacak mirasa, tatlı sevince, neşen izin yerine gelmesine, üzerinizde yük olan bir çok maddi sıkıntıdan bu yolla sıyrılmaya ifade edilir. Rüyada ölü gömdüğünü ya da ölmüş kimsenin başkaları tarafından defnedildiğini gören kimse, yakın zaman da davete katılır. Rüyada yaşayan bir kimsenin defnedildiğini görmek, gördüğünüz kişinin ömrünü uzatmaya, kişiye hayırlı kazanç kapıları açmaya yorulur. Rüyada ölmüş bir yakınınızı gömdüğünüzü görmeniz, ölen kimsenin sizden hayır dua beklediğine işaret eder. Rüyada ölü gömmek, son olarak ta alacağınız kötümser habere, canınızın sıkılmasına, çıkacağınız ailevi yolculuğa ifade edilmektedir.

Rüyada Ölüyü Gömmek

Rüyada ölüyü gömmek, bu rüya fayda sağlayacak sizin için hayırlı olacak işler içinde olmaya, kazancı kolay yollarla ifşa etmeye, her türlü zorluğun üstesinden kolay yollarla gelmeye yorumlanır. Ölüyü gömmek rüyası, bazen de miras sahibi olmaya, elindeki kazancın yükselmesine, hayatı kolay yollarla kazanmaya tabir edilir.

Rüyada Canlı Canlı Gömülmek

Rüyada canlı canlı gömülmek, bu rüya son derece hayırlı ve keyif verici tabir içerir. Bu rüyayı gören kimseler, açılan şans kapıları sayesinde bir çok zorluğun üstesinden zahmetsizce sıyrılarak başarıya gitme yolunda ilerlerler. Rüyada canlı canlı gömülmek, maddi güce ulaşmaya, kazancınızın artmasına, yaptığınız her işte ayrı başarı sağlamaya sembol edilir.

Rüyada Ölü Yıkamak

Rüyada ölü yıkamak, ölüyü yıkamak, rüyası gören kimsenin, gördüğü kimseye karşı hayır işleyerek o kişinin en zor anında vereceği destek ile kişiyi rahata erdirmesine yorumlanır. Rüyada ölü yıkamak, bazen de yardım ettiğiniz kimselerin hayır dualarına vasıl olmaya, güzel niyetler besleyerek girilen işlerden mutlu sonuca varmaya, yüzünüzün gülmesine ifade edilir.

Rüyada Kendini Ölürken Görmek

Rüyada kendini ölürken görmek, bir kimsenin rüyasında kendisini ölürken görmesi, doğru yoldan sapmasına, günah işlemesine, Allah’ın buyruklarına karşı gelmesine işaret etmektedir. Rüyasında kendisini ölürken gören kimse, büyük borcun altına girerek hayatın kalan yıllarını mutsuz, üzüntü verici şekilde geçirir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3350

Rüya Sitesi Linkleri