Rüya tabiri ara

Cover Image

Ölü Fare

Eylül 1, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Ölü Fare Görmek

Rüyada ölü fare görmek, ölü fare rüyası, çıkarları uğruna insanları hiçe sayan, çevresindeki insanlara karşı katı kuralcı, arsız kimselere işaret eder. Rüyasında ölü fare gören kimseler, menfaatleri dışında uğraşa girmedikleri gibi insanlara zarar getirecek bir çok eylemi de yaparlar. Ölü fare görmek, bazen de vurdumduymazlığa, boş vermişliğe, yaşamı akışına bırakmaya, yapılan hatalardan ders almak yerine hatayı sürdürme yoluna gitmeye yorulur. Ölü fare rüyası görülen yere bağlı olarak ta anlatım içerir. Örneğin Rüyada çevrenizde ölü fare görmek, etrafınızı kaplayan kötü niyetli kimselere delalet eder. Rüyada hane de ölmüş fare görmeniz ise müjdeli hare nail olacağınıza delalet eder. Rüyada ölmüş fare görmek, kimi zaman da hilekar düşmana, zorlu döneme girmeye, çıkarlarınıza ters düşen olaylara simge eder. Ölü fare rüyası son olarak ta hastalığa, kedere sıkıntıya düşmeye, çaresizliğe, elden ayaktan düşmeye, sevdiğiniz kimselerden zarar görmeye sembol edilir.

Rüyada Ölü Fare Yemek

Rüyada ölü fare yemek, rüya sahibinin iş hayatında rakiplerini geride bırakarak başarıya ulaşamayacağına delalet eder. Rüyasında ölü fare eti yiyen kimse haram lokmalara göz diker. Rüyada ölü fare yemek, başka bir değişle, sürekli eylem peşinde olup çevresindeki insanlara zarar vermeye çalışan art niyetli kimselere delalet eder.

Rüyada Ölü Fareye Basmak

Rüyada ölü fareye basmak, uğursuzluğun işareti olan fareye basmak terimi, başınıza gelecek felaketlere, maddi sıkıntılara, elden ayaktan düşmeye yorulur. Rüyasında ölü fareye bastığını gören kimse, büyük yanılgıya ve gaflete düşerek yaptığı ticari bir çok işi bu sebeple kaybetme noktasına gider. Rüyada ölü fareye basmak, bazen de uğursuzluğa, çarpılmaya, şeytani kötülüklere merak sarmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölü Fare Atmak

Rüyada ölü fare atmak, bu rüya gören kimseler için son derece hayırlı ve güzel olup kişinin tövbe kapılarını aralayacağına, yaptığı hatalardan ders çıkaracağına işaret eder. Bu kişiler, Allah’a sığınıp mevlaya el açarak geçte olsa ilimin güzelliklerine erme şansına nail olurlar. Rüyada ölü fare atmak, bazen de çevrenizdeki kötülüklerden sıyrılmaya, kendinize hayırlı yol çizmeye, ailenize ve sevdiğiniz kimselere karşı iyimser yaklaşmaya sembol edilir.

Rüyada Ölü Fare Yavrusu Görmek

Rüyada ölü fare yavrusu görmek, başarının ve kurtuluşun işareti olan rüya yaptığı kötülüklerle kendisine olduğu kadar çevresindeki insanlara da kötülük sağlayan günahkar kimselere işaret eder. Rüyasında ölü fare yavrusu gören kimseler, son derece şanslı, yaptığı bir çok işte başarı sağlamış, öz güven duygusu tam kimselerdir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

327

Rüya Sitesi Linkleri