Rüya tabiri ara

Rüyada Ölü Fare Görmek

Mayıs 13, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada Ölü Fare Görmek, Anlayışsız, despot çevresindeki kişilere karşı art niyetli, sözden ve halden anlamayan, kendi bildiğini okuyan katı yürekli bir kimseyi işaret eder. Parazit gibi başkalarının emeğinden çalarak, sırtından geçinen kimsenin varlığına yorumlanır. Menfaatleri doğrultusunda yakınlaşıp işi bittiğinde yüzüne bakmayan merhametsiz bu kimse ile iş birliği içinde olmaya ya da böyle bir kişiyle karşılaşmaya delalet eder. Bir başka yorumcuya göre de, canlı fare görmektense ölü fare görmek daha hayırlıdır. Rüyayı gören kişi kötü niyetli düşmanını alt edecektir. Bu şekilde kimseye zarar veremeyecektir.

Rüyada Ölü Fare Yemek, Allah yolundan ayrılarak nefsi doğrultusunda hareket etmeye harama el uzatmaya, fesat ve hileye karışmaya yorumlanır. Bu şekilde para kazanarak mal sahibi olacaktır. Kişi kendini tümüyle kaybederek ahlakını ve inancını tümüyle kaybedecek ve haram malın sevdalısı olacaktır. Çevresi tarafından itilecek ve sevilmeyecektir.

Rüyada Ölü Fare Yavrusu Görmek, Şirretliği nedeniyle herkesi korkutmuş bir kimsenin artık zarar veremeyecek durumda olduğunu gösterir. Dedikodu eden, sevgisiz, düşmanlık duyguları besleyen kişinin mağlup olacağına ve artık kimse tarafından dikkate alınmayacak kadar küçüleceğine ve komik duruma düşeceğine yorumlanır.

Rüyada Ölü Fare Toplamak, Rüya sahibinde geçmişinde yaptığı ve büyük titizlikle sakladığı yanlışların bir bir ortaya döküleceğine, sosyal çevresi tarafından ayıplanarak dışlanacağına yorumlanır. Kişi rezil olacak insan içine çıkacak yüzü kalmayacak ve oldukça sıkıntılı günler geçirecektir.

Rüyada Ölü Fareyi Atmak, İslami bir rüya olarak kabul edilir. Fare nefistir. Kişi onun kölesi olmaktan artık vazgeçerek, Allah yolunda adımlar atmaya başlayacaktır. Günahlarından ders alarak arınmaya başlayacağına ve dünya işlerinden soyutlanarak tamamen ahiret hazırlığına başlayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişiyi tertemiz bir hayat beklemektedir.

Rüyada Ölü Fareye Basmak, Rüyayı gören kişinin karşılaşacağı uğursuzlukların habercisi olarak kabul edilir. Yaşadığı şanssızlık nedeniyle işleri bozulacak ve sıkıntılı günler geçirecektir. Üzerine bastığı farenin büyüklüğüne ve üzerinin batmasına göre yaşadığı sıkıntıların boyutu belli olacaktır. Kişi bela ve musibetle mücadele etmeye çalışacaktır.

Rüyada ölü fare görmek, Rüyada fareyi ölü görmek canlı fareyi görmekten daha iyiye yorumlanır. Fare normal hayatta kişiyi ürperten, zarar veren, kişiyi olumsuz yönde etkileyen kötü niyetli insan anlamına gelmektedir. Rüyada fare ölüsü görmek rüya sahibinin kötü insanlar karşısında galip geleceğine delalet eder.

Rüyada fare ölüsü görmek, rüya sahibinin yakınında olan bir kişinin tüm kötü niyetlerini sakladığına ve kendini olduğundan farklı gösteren bir kişiye yorumlanır. Rüya sahibinin yakınında olan bu tehlikeli kişi, yine rüya sahibinin çevresinde bulunan iyi niyetli bir kişi tarafından engellenmektedir.

Rüyada fare görmek, rüyanın şeklinde göre değişik şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada görülen fare genellikle ahlaksız bir kişiye yorumlanır. Gerçek yüzünü saklayan bir kişinin rüya sahibinin evine girip çıkarak ona zarar verdiğine işaret eder. Rüyada görülen fare yavrusu karaktersiz bir kişiye yorumlanır. Birden fazla fare görmek uzun bir yaşamın sembolüdür.

Rüyada fare ile oynamak, dünya işlerine ve ahireti unutmaya işaret eder.

Eve fare girdiğini görmek ise iyi huylu görünen ancak kötü niyetli olan bir kadına işaret eder. Rüyada fare yakalandığını görmek, ahlaksız bir kadın ile evlilik yapılacağına işarettir.
Rüyada fare eti yemek, rüyada fare eti yediğini görmek haram kazanç ve mala delalet eder. Rüyasında fare eti yediğini gören kimse ya kötü bir kişiden maddi anlamda destek alır ya da haram mal kazanır.

Rüyada kedinin fare yediğini görmek, rüya sahibinin iş hayatında ciddi rakiplerinin olduğuna ve bu rakipler ile büyük bir rekabete gireceğine işaret eder. Bu rüya karşısında rüya sahibi iş hayatında çok dikkatli adımlar atmalıdır.

Başka yorumlara göre rüyada fare görmek sağlığa işaret eder. Eğer evde bir fare görülmüş ise ve fare yakalanmamışsa ve ondan korkulmamışsa hane içinde geçici bir sağlık problemi yaşanacak anlamına gelir.

Rüyada fareden tiksindiğini görmek, sağlık ve iş hayatında ufak sorunların yaşanacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1936