Rüya tabiri ara

Rüyada Ölü Domuz Görmek

Mayıs 13, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Ölü Domuz Görmek; Bu rüyayı gören kişi güzel ve iyi şeylerle karşılaşacağına işaret eder. Cömert bir karaktere sahip olduğunuzdan sevenleriniz ile maddi ya da manevi bütün değerlerinizi paylaşabilirsiniz. Bu yönünüz size her zaman dostlarınızla ve ailenizle aranızda güçlü bir bağ oluşturabiliyor. Duygusal açıdan bir yoğunluk yaşamanıza işaret eder. Bu duygusal yoğunluğu karşıdaki insana anlatmanızda fayda olabileceğini delalet eder. Olumlu bir cevap alacaksınız. Bu olumlu cevap sizi çok mutlu edecek.

Bu mutluluğunuzu çevrenizdekiler hissedecek ve onlarda sizin mutluluğunuzla mutlu olacaklar. İş konusunda yüksek mertebede memuriyetlik kazanmanıza işarettir. Maddi konuda büyük bir rahatlama yaşayacaksınız. Bu rahatlama sizi baya bir dinlendirecek. Aileniz ve iş arkadaşlarınız tarafından çok sevileceksiniz. Bu sevgi sizi yüceltecektir. İşinize daha disiplinli, daha saygı çerçevesinde çalışacaksınız. Bu çalışmanın sonunda iyi yönde yatırımlar yapacaksınız. Bu yatırımlar geleceğinizde yaşayacağınız günlerde rahatlama yaşayacaksınız. Rahat, sakin, stressiz ve sıkıntısız bir hayat yaşayacaksınız. Duygusal yönde yoğunluk yaşadığınız kişi ile evlenip, yuva kuracaksınız.

Rüyada domuz sizi kovalarsa ise;  Bu rüya pek hayra alamet değildir. Bir kaza haberi alacaksınız. Bu kaza geçiren kişi çok sevdiğiniz biri olmasına işaret eder. Bu yönde çöküş yaşayacaksınız. Manevi açıdan pek desteğiniz olmayacak. Arkadaşlarınız size bir konuda sırtlarını dönecekler ve yalnız kalacaksınız.

Bu yalnızlık sizi çok üzecek. Olumsuz yönde zarar  görmenize, düşmanlık edinmenize ve iş yönünde aksaklıklar yaşayacağınıza işaret eder. Bu aksaklıkları ve hayatınızda yaşadığınız kötü günleri atlatmakta baya bir çaba göstereceksiniz ama pek iyi bir sonuç alamayacaksınız.  Bu aksaklıklar ve geçirdiğiniz kötü günlerden dolayı umudunuzu yitireceksiniz. Bir yolculuğa çıkmak isteyeceksiniz ama önünüzü kesen sürekli bir şeyler çıkacaktır. Bu kadar kötü ve  olumsuz şeyler yaşadığınız hayatınızla ilgili bir süre sabretmeniz gerekecektir. Biraz sabrın sonunda bir müddet sonra yavaş bir şekilde sıkıntılarınızı atacaksınız.

Hemen hızlı bir şekilde bu sıkıntıları atlatmanız zaten imkansız. Yaşadığınız olumsuzlukların kötü günlerin bir süre etkisinden kurtulamayacaksınız. Bilinç altınıza yerleşecektir. Ama bu hayal kırıklıkları ve sıkıntılı günlerden kurtulmanız için bazı şeyleri kafanızdan silip atmanız gerekecektir. Çünkü ancak öyle bir şeyleri aşabilirsiniz. Bu kadar kötü günlerin ardından refah günler geçirmenize işarettir. İş konusunda hayatınız bir süre sonra düzelecek. İş içinde bazı sıkıntılar yaşasanız da atlatacaksınız bu sıkıntıları hemen. Aile içinde size destek olanlar olacak. Bu kişilerin desteği sizi mutlu edecek ve sıkıntılarınızın altından kalkabileceksiniz. Sizi de mutlu günler bekliyor olacak. Bu sıkıntıları atlatacaksınız. Evli değilseniz evlenebilirsiniz. Mutlu bir yuva kurabilirsiniz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4953