Rüya tabiri ara

Cover Image

Ölü Çocuk

Ocak 2, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada ölü çocuk görmek, ölü çocuk rüyası genel anlamda hayırlı olmamakla birlikte, hastalığı, felaketi, maddi ve manevi sıkıntıyı, psikolojik yaşanılan sorunları işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, içinde bulundukları tramvayı atlamadıkları gibi bir çok işte de başarısızlığa doğru yol alırlar. Rüyasında ölü çocuk gören kimseler, isteklerine ulaşmak konusunda zorluk çektikleri gibi kendilerine yöneltilen fırsat kapılarını da lehlerine çevirirler. Rüyada ölmüş çocuk görmek, size ve ailenize zarar vermek isteyen, başarılarınızı ve mutlu olmanızı çekemeyen, girdiğiniz her işte başarısız olmanız için her türlü kötülüğe başvuran kimselere işaret eder. Ölü çocuk rüyası, bazende sizi hayata bağlayan, yaşama sebebiniz olan, varlığından her daim mutlu olduğunuz bir yakınınıza ya da sağlam dostunuza yorumlanır. Rüyada görülen ölü çocuk, sembolü, aslında geçmişten kurtuluşu, gelecek kurmak adına yapılan planların, hayata sıkı sıkıya bağlanmanızı gerektiren sebeplerin bir parçasıdır. Rüyada ölmüş kız çocuğu görmek, hayır ve berekete, sosyal çevreye, sağlam dostluklara, yaşanılan sıkıntıların son bulmasına, sevdiğiniz kimseyle huzur içinde yaşanılacak ömre delalet eder. Rüyada ölmüş erkek çocuğu görmek, kendinize ve çevrenize duyduğunuz güvene, çevrenizde yaşanılan olaylara tepkisiz kalmadan düşüncelerinizi savunma gücünü elde etmeye ifade edilir.

Rüyada Ölü Kız Çocuğu Görmek

Rüyada ölü kız çocuğu görmek, ölmüş kız çocuğu rüyası, sağlıklı uzun ömre, evlat müjdesine, korkularınızı yenmeye, size ve ailenize zarar vermek isteyen etkenlerden kurtulacağınızı yorumlanır. Rüyasında ölmüş kız çocuğu gören kimseler, arzu ve isteklerine kavuşmak konusunda zorluk çekmedikleri gibi kendilerini bekleyen hayatı daha da düzeyli hale getirmek adına da her türlü eyleme yönelirler. Bu rüya güzel ömre, güzel dostluklara, maddi kazanca, beklentilerin üstüne çıkmaya, çevrenize kattığınız güzelliklere delalet eder.

Rüyada Ölü Erkek Çocuk Görmek

Rüyada ölü erkek çocuk görmek, ölü erkek çocuğu rüyası, kişinin düşüncelerini kimsenin baskısı altında kalmadan korkusuzca savunma noktasına geleceğini işaret eder. Rüyada görülen ölü erkek çocuk, murat kapısını, bekar kimseler için hayırlı kısmeti, hayırlı ve helal kazancı, iş yaşamında başarıyı yorumlar. Rüyada ölü erkek çocuk görmek, hayatınız hakkında söz sahibi olmanıza, kendi işinizi kurmak adına çizdiğiniz yola, hane içinde ayrılık rüzgarlarına işaret edilir.

Rüyada Ölü Bebek Görmek

Rüyada ölü bebek görmek,  ölmüş bebek rüyası, nefse hakim olamayıp günah işlemeye, kazancı yanlış yollarla elde etme amacına yönelmeye işaret eder. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, kendilerine güvenen kimseleri hayal kırıklığına uğratarak çevrelerindeki insanlara her daim çıkar amaçlı yaklaşan kişilerdir. Rüyada ölmüş bebek görmek, bazen de yanlış kişilerle dostluk kurmaya, onların yalan yanlış sözlerine kulak asmaya, emin olduğunuz bir çok konuyu yanlış şekilde yönlendirmeye tabir edilir

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4661

Rüya Sitesi Linkleri