Rüya tabiri ara

Rüyada Ölü Birini Öpmek

Mayıs 8, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada Ölü Birini Öpmek; uykuda görülen her türlü olaylara rüya denmektedir. Rüya uykunun REM adı verilen dönemiyle yakından ilgili olup bu dönemde gerçekleştiği düşünülmektedir. Rüyaların biyolojik olarak işleyişi, içeriği ve maksadı tamamıyla anlaşılmış değildir.  Rüya yorumu konusu çok eski kültürlere kadar dayanmaktadır. Eski dönem metinlerden rüya ve rüya tabirinin incelendiği, merak konusu olduğu açıkça ortaya çıkmaktadır. Dinler tarihinde de rüyalara ve rüya tabirlerine büyük önem verilmiştir. Özellikle İslam dininde rüya tabirleri önemli bir yere sahiptir. İslam dininde 3 tip rüya bulunmaktadır.

Bunlar;
İlahi Rüyalar
Melek i Rüyalar.
Şeytani Rüyalar’ dır.

Rüyada Ölü Birini Öpmek; hak edilen bir menfaate işaret eden bu rüya, gören kişinin emek vererek yapmaya başladığı bir işin karşılığını alamayınca hayal kırıklığı uğramasına ve bu işten ümidini kestiği bir dönemde tekrar işlerinde başarıya uğrayıp umutla na cağına işaret etmektedir.

Rüyada ölü öptüğünü görmek, müjdeli bir haber alacağına ve çok istediği bir şeyi elde edeceği anlamı taşımaktadır. Ölünün elini öptüğünü görmek kişisel başarılar yaşayacağına, en karamsar ve mutsuz bir anında çok mutlu bir gelişme ile karşılaşacağına işaret etmektedir. Rüyada ölünün yanağından öpmek yüzünün gülmesine ve hayatının neşesine tekrar kavuşacağına, ölüyü alnından öpmek ise, aklından ve kalbinden geçen isteklerinin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine delalet eder.

Eğer rüyada ölmüş birini canlı görüp daha sonra o kişiyi öperseniz bu durumda iyiye işarettir. Genel anlamda iş hayatındaki sıkıntılarının biteceğine ve aile hayatındaki huzursuzluğun kaybolacağını anlatmaktadır. Eğer ölen kişinin elini öperseniz, rüyayı gören kişinin insanlarla arasının sıcak olmadığı ve iyi işler yapması için kişilerle daha çok konuşması gerektiğine işarettir. Bu durum karşısında da para sıkıntısının biteceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölmüş birini gördünüz ve ona sarıldıysanız da yaptığınız yatırımların size iyi bir şekilde geri döneceğine, eğer bir iş başvurusunda bulunduysanız sizin için hayırlı olacağına ve çok mutlu olacağına işarettir.

Rüyada ölmüş birini görmek, rüya sahibinin tanımadığı görmesi halinde etrafında bulunan görünmeyen tehlikelere işarettir. Rüya sahibi kişi, etrafında bulunan tehlikelerden ve tehditlerden haberdar değildir. Rüyada görülen ölmüş birinin tanıdık olması durumunda ise kişinin bir nedenden dolayı duyduğu üzüntü ortaya çıkacaktır.

Rüyada ölmüş birine sarılmak, rüya sahibinin hayatını etkileyecek olan bir olayın habercisidir. Bu rüya olayı, bazı durumlarda rüya sahibinin tanıdığı ve sevdiği birisinin vefat etmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada ölmüş birine sarılmak, rüya sahibinin üzüleceği bir olay yaşayacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş birinin elini öptüğünü görmek, rüya sahibinin saygı duyulma konusunda sıkıntısı olacağına işaret eder. Rüyada ölmüş birinin elini öpmek, kişinin arkadaş çevresinde veya diğer ortamlarda kendisine yeterince saygı gösterilmeyeceğine delalet eder. Bazı durumlarda ise bu rüya, rüya sahibi kişinin çevresindeki büyüklere saygısızlık edeceği ve bundan dolayı hakkında kötü söylemler olacağı anlamına gelir.

Rüyada ölmüş birisinin yanınıza gelerek sizinle konuşup bir konu hakkında haber vermesi o verdiği haberin gerçekleşmesine yorumlanır. Eğer ölü kişi güzel bir haber verirse, rüya sahibinin sürpriz ve güzel gelişmelere tanıklık edeceğine, maddi durumunun düzeleceğine işarettir. Eğer ölmüş kişi size kötü bir haber verirse işlerinizde sıkıntı yaşayacağınıza, para sıkıntısı çekeceğinize ve borçlanacağınıza yorumlanmaktadır. Son olarak da rüyada ölmüş kişiyi canlı gördünüz ve size gülümsediğini gördüyseniz yakın zamanda müjdeli bir haber alacağınıza işarettir. Bu son görülen rüya çok hayırlı bir rüyadır. Uzun süre devam eden sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza yorumlanır. Eğer aile hayatınız kötü gidiyorsa çok yakın zamanda düzeleceğine de yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4509