Rüya tabiri ara

Rüyada Ölü Birini Görmek

Nisan 8, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada ölü birini görmek genellikle iyiye yorumlanmayan rüyalar arasında yer almaktadır. Aslında bu durumda ölü görülen kişinin durumu da önemlidir. Kişi eğer kanlıysa bu durumda oldukça  olumsuz bir tabir yapılmaktadır. İslami rüya tabirleri, eski zamanlarda insanların gördükleri rüyaları tabirlemiş ve bu tabirler oldukça doğru çıkmıştır. Tabi ki rüyalara yapılan yorumlar sadece bazı insanların tabirleri olduğu için bu tabirler net olarak kesin olacak diye bir şey yoktur. Rüyada ölü birini görmek rüyasını önce islami din adamlarına göre yorumlayarak daha sonra ise günümüz bilim insanlarını tarafından bu rüyanın anlamını söyleyelim.

Aslında islami olarak bu rüyanın tabiri oldukça olumludur: Bu rüyayı gören kişinin kısmetinin açılacağına ve iyi bir geçim sağlayacağına işarettir. Bu durum kişiler için son derece önemli ve hayırlıdır. Rüyada ölü birini görmek aslında her ne kadar korkutucu olsa bile bu rüya son derece büyük hayırlara işarettir. Aynı zamanda kişinin dostluklarının artacağına işaret olan bu rüyayı sizlerde görmüşseniz bu gibi dostluklara hazırlıklı olmalısınız. Çünkü çok uzun sürmeden bu rüyanın anlamı gerçek olabilir. Fakat hiçbir zaman kesinlikle olacaktır diye bir şey söylenemez

Bu rüyayı gören kişi son derece şanslıdır. Çünkü bu rüyanın bir diğer anlamı huzur ve mutluluktur. Bu kişi ileri ki hayatında çok büyük işler başaracak gerek iş hayatında gerekse aile hayatında çok büyük olumlu durumlar ile karşılaşacaktır. Bu nedenle mutluluk ve güzellikler kişiyi etkileyecektir. Bu mükemmel rüyayı herhangi bir şeyden etkilenerek görmemişseniz bu rüyanın anlamına bakabilirsiniz.

Modern olarak bu rüyanın tabiri biraz daha olumsuz bir şekilde yorumlanmıştır. İslami rüya tabirinin tam tersi şekilde yorumlanan bu rüyanın hangi yorumunu dikkate alacağınız size kalmıştır. Çünkü siz rüyanızı gerçekten içinizde nasıl yorumlarsanız rüyanızın sonu bu şekilde olacaktır. Bu nedenle sizler kötü yorumları fazla kafanıza takmayın.

Modern rüya tabirine göre rüyada ölü birini görmek işlerin son zamanlarda ters gideceğine ve kişinin bu durumdan maddi olarak zarar göreceğine işarettir. Öyle ki bu rüyayı gören kişinin ayağını denk alarak birçok sorundan daha rahat bir şekilde korunacağı kesindir. Eğer bu rüyayı görmüşseniz gerekli olan önlemleri alarak birçok sorunun önüne geçebilirsiniz.

Rüyada ölmüş birini görmek; hayırlı geçecek bir ömür, güç ve kazanç demektir. Ölmüş biri ile konuştuğunuzu görmek güzel günlerin geleceğinin habericisidir. Görülen ölünün dirilmesi güzel bir haber veya düzeni bozulmuş olan işlerin yoluna gireceği manasına gelir.

Rüyada ölmüş birini canlı görmek ve elini öpmek; beklemediğiniz bir zamanda bir yerden iyi bir haber alacağınızın işaretidir.

Rüyada ölmüş birini görmek ve sarılmak; rüya sahibinin sıkıntılı bir dönemden çıktığı ve hayatında güzel gelişmelerin yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibinin sıkıntıları, üzüntüleri son bulacak ve sağlığı yerinde olacaktır.

Rüyada ölmüş birini görmek ve elini öpmek; bu rüya sahibinin içine kapanık ve etrafındaki insanlar ile çok fazla diyaloğu olmayan, asosyal ve utangaç bir kişi olduğunu fakat zaman içerisinde bu durumdan uzaklaşıp insanlar ile kaynaşmaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş birini gülerken görmek; yakın bir zaman içerisine müjdeli haberler alacağınıza işaret eder. Güzel olaylar olacağına, sıkıntıların biterek ferah ve mutlu günlerin geleceğine delalet eder. Ayrıca rüyada ölmüş birinin gülümsemesi bekar kimseler için evlilik şeklinde de yorumlanır.

Rüyada dedesinin dirildiğini görmek; rüyasında dedesini gören kişi manevi açıdan kendisini yetiştirip daha da geliştirecek, güzel günler yaşayacak ve sıkıntılardan kurtulacaktır.

Rüyada ölü olduğunu görmek; bir kimsenin rüyasında öldüğünü görmesi herkes tarafından çok kıskanılacak bir mevkiye yükseleceğine; isteklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine işaret etmektedir. Bu rüya ayrıca huzurlu bir aile yuvası şeklinde de yorumlanır.

Rüyada ölen birini görmek ve ağlamak; rüyada ağladığını görmek hayırlıdır. Bu rüya sahibinin ne kadar merhametli biri olduğunu, güzel ve saf kalbini gösterir. Ayrıca yakın bir zaman içerisinde sevineceği bir olay yaşayacağına işaret eder.

Rüyada ölüyü güzel bir şekilde görmek; ölen kişinin ahirette güzel bir nimete kavuştuğuna ve cennette bulunduğuna delalet eder. Ölü olarak gördüğünüz kişi için oldukça iyi olan bu rüya, işle ilgili olumlu gelişmeler olarak da yorumlanır.

Rüyada ölünün bir şey vermesi; rüyada ölüden bir şey aldığınızı görmeniz hiç ummadığınız bir yerden destek alacağınız anlamına gelir. Rüyada ölü birinin size yemek verdiğini görmek daha da hayırlıdır; size gelecek olan hayırları, mutluluğu, şerefi, sevinci, huzuru ve kısmeti simgeler.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2952