Rüya tabiri ara

Cover Image

Ölü Adam

Kasım 11, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada ölü adam görmek, ölmüş adam rüyası kişinin dünya işlerine verdiği değer kadar maneviyatına da son derece önem vererek zamanının büyük bölümünü secde ederek geçireceğine yorumlanır. Rüyasında tanımadığı ölü kimseyi gören kişi yakın zaman da uzun süreli yolculuğa çıkarak ailesini ve sevdiği kimseleri geride bırakır. Ölü adam rüyası, başarıyı, kazanılan zaferi, mevki ve makamı, elinize geçecek parayı, ailenizi yakından ilgilendirecek haberi delalet eder. Bu rüya kaybedilen fırsatlar için üzülür memesi gerektiğini işaret edip kişinin yaşanılan tüm olaylara karşı yoluna devam ederek hayallerinin peşinden koşması gerektiğini bildirir. Rüyada görülen ölü adam sembolü, sevdiğiniz kimsenin yapacağı ziyarete, kuracağınız güzel dostluklara, hoş muhabbet içinde olup içinde olduğunuz anı dolu dolu yaşayacağınıza ifade edilir. Rüyada ölü adamın dirildiğini görmek, ferahlığa ermeye, düze çıkmaya, maddi sıkıntıların son bulup size uzatılan yardım elleri sayesinde kurtuluşa ereceğinize tabir edilir.

Rüyada Ölü Adam Görmek Ne Demek?

Rüyada ölü adam görmek, ölü rüyası halk arasında diriyi getirir şeklinde anlam içerip genellikle olumlu şekillerde yorumlanır. Bu rüya eş, dost ve yakınlarınızla birlikte olmaya, kuracağınız güzel dostluklara, sevdiğiniz kimselerden göreceğiniz maddi ve manevi yardıma işaret eder. Rüyada görülen ölü adam sembolü, kişinin dünya işine verdiği önem kadar maneviyatını da elden bırakmayarak inancına gösterdiği ehemmiyeti tabir edilir. Ölü adam rüyası, aynı zaman da ticari işlere, sık sık yapılan seyahatlere, ruhsal ve fiziksel olarak yorgun düşmeye sembol edilir.

Rüyada Ölünün  Dirildiğini Görmek

Rüyada ölünün dirildiğini görmek, rüyada ölünün dirilmesi, ferahlığa, düze çıkmaya, maddi rahatlığa, istenilen hayatı yaşamaya işaret eder. Rüyasında ölmüş kimsenin dirildiğini gören kimse, arzu ettiği tüm dileklerine zahmetsiz şekilde ulaşma şansını yakalayarak yaşadığı hayatta her daim başarıyla yoluna devam eder.

Rüyada Ölmüş Birini Hasta Görmek

Rüyada ölmüş birini hasta görmek, bu rüya gören kimsenin dünya nimetlerinden yana uzak olup bir çok iste elini eteğini çekerek kendisini ibadete adayacağına yorumlanır. Rüyasında ölmüş olan kimseyi hasta olarak gören kişi, farkında olmadan ihtiyaç sahibi kısmete yapacağı yardım ile onu mutlu kılıp o kişinin duası ile huzura erer.

Rüyada Ölmüş Adamla Kavga Etmek

Rüyada ölmüş adamla kavga etmek, bu rüya varlığı ile size rahatsızlık veren yaşamınızın hemen hemen her karesinde yer alan, yerli yersiz suçlamalarla sizi zora sürükleyen kimselere yorumlanır. Bu kişiler, ailevi yaşamınızı da yakından ele alıp eşinizle aranızın açılmasına sebebiyet vereceklerdir. Rüyada ölmüş adamla kavga etmek, bazen de istediğiniz bir işte başarıya ulaşmaya, şansınızın açılmasına, kendinizi mutlu hissetmeye sembol edilir.

Rüyada Ölmüş Adama Sarılmak

Rüyada ölmüş adama sarılmak, hayra delalet etmediği gibi kişinin gerçeklerden uzak olması imkansız işlerin peşinde koşacağına yorumlanır. Bu rüya kurulan boş hayalleri, yalan yanlış sözleri, atılan iftiraları, mutsuz olunacak dedikodulara maruz kalkınmaya işaret edilir. Rüyada ölmüş birine sarılmak, Allah’ın buyruklarına uymak yerine şeytandan medet ummaya, rızkı yanlış yerlerde aramaya tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmek

Rüyada ölmüş birinin elini öpmek,  bu rüya çekingen yapıya sahip oluşu, gizliliği, düşüncelerinizi açıklamak konusunda yetersizliği işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler, girdikleri her ortamda çekingen olup kendilerini göstermek adına her türlü eylemden kaçınırlar.  Rüyada ölmüş birinin elini öpmek, aynı zaman da ölen kimseye duyulan saygıya, onu her daim anarak hakkında güzel dilekler sunmaya tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1730