Rüya tabiri ara

Rüyada Ölmüş Fare Görmek

Mart 28, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Ölmüş Fare Görmek, kişileri rahatsız eden bir insanın var olduğu yani baş belası bir kişinin var olduğuna alamet edilmiştir. Rüyada ölmüş fare görmek insanlar için çok katı düşünceleri olan aynı zamanda laftan anlamayan anlayışsız kişi anlamına gelmektedir. Ayrıca yine rüyada ölmüş fare görmek kötü kalpli, düşüncesinde sürekli art niyet bulunan, insanların hallerinden anlamayan ve aynı zamanda vicdan yoksunu acımasız, ukala bildiğini okuyan her şeyi ben bilirim havasında olan bir kişinin var olduğu anlamında gelmektedir. Aynı zamanda görülen rüyaların birden fazla tabiri olması kaynaklı rüyada ölmüş fare görmenin bir başka anlamı ise sürekli suretle her zaman insanların sırtından geçinmek için bir uğraş içerisinde olan bir kişin var olduğuna alamet edilmektedir.

İnsanların elde ettiği emeğini çalacak kadar art niyetli düşünceler içerisinde bulunan ve emek hırsızlığı yapan insanların üzerlerinden geçinmeye çalışan ve mutlak suretle kişilerden menfaat elde etme planları içerisine giren bir kişinin olduğu anlamında da gelmektedir. Bir başka rüya tabirinde anlatılan yoruma göre ise rüyada ölmüş fare görmek hiçbir kimseye merhamet etmeye merhamet duyusundan nasip almamış ve yalnız kendisi için bu dünyadaki pozisyonunun sürekli rahat olmasını düşünen ve bir mal çabası içerisinde sürekli mal artırma içerisinde bulunan kişinin var olduğuna delalet edilmektedir.

İnsanları olumsuz yönde etkileyen geçinilmesi zor ve anlaşılmaz kötü niyetli insan anlamına gelmektedir. Ayrıca kişinin rüyasında fareyi ölmüş görmesi fareyi canlı görmekten daha iyi yorumlanmıştır. Alametlerinden bir diğeri ise rüya gören rüya sahibini kendini beğenmiş, tehlikeli kişilere, kötü, acımasız kişilere karşı her daim galip geleceği ve mutlak suretle kazanacağı anlamına da gelmektedir. Ayrıca rüyasında ölmüş fare gören rüya sahibini kendisine çok yakın olan bir kişinin arkadaşının veya dostunun kendi öz niyetini sakladığı ve insanlara kendisini çok farklı gösteren sahtekar bir kişinin var olduğuna delalettir.

Rüyada ölmüş fare görmenin bir başka yorumunda ise rüya sahibinin çok çile ve cefa çekeceği ama istediği müjdeli habere aşırı derecede harcamış olduğu çabalar sonucunda özlediği servete ve paraya ve çok daha sağlıklı bir hayata kavuşacağı anlamında da gelmektedir. Rüyada ölmüş fare görmek sinsi bir düşman olduğuna işaret edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4488