Rüya tabiri ara

Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmek

Nisan 22, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada ölmüş birinin elini öpmek çok hayırlı bir iş içerisinde olmaya ve muradına ermeye yorumlanır. Yakın zamanda hayırlı bir olay için yolculuğa çıkılabilir. Bekar olanlar kız istemeye gidebilirler ya da bekar kızlar için görücü gelmesi anlamına gelir. Rüyada ölmüş birisinin elini öpmek evinizde neşe ve muhabbet artar. Evli olanlar aile hayatlarında daha mutlu olurlar. Hem sizin hem de eşinizin işleri düzelir. Kısacası hayattan beklentileriniz gerçek olmaya başlar.

Rüyada Ölmüş Birinin Öpmek çok büyük sevinçler yaşamak ve muradına ermek anlamına gelir. Hayatınızın en parlak dönemini yaşayabilir, ardın sıra gelecek havadislerle birlikte çok mutlu olabilirsiniz. Sevdikleriniz yanınızda olur, bekar olanların mutlu bir aile yuvaları olur.

Rüyada ölmüş birini canlı görmek ve elini öpmek yeni bir gelir kapısı aralamaya, mal mülk edinmek demektir. Yeni bir yatırım yapılıp birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz.Bekar olanlar için hem zengin hem de çok temiz kalpli taliplerinin çıkmasına yorumlanır. Evli olanların da evlatları olacağını müjdeler. Hayırlı bir rüyadır ve gelecek günlerde özel hayatınızda hiç olmadığınız kadar mutlu olabilirsiniz.

Rüyada ölmüş babanın elini öpmek muradına ermek demektir. Tez zamanda sorumluluklarınız azalır ve kendi isteklerinizi hayata geçirme şansı elde edebilirsiniz. Kısa vadeli hedefler gerçek olur.

Rüyada ölmüş annenin elini öpmek kısmetin açılmasına ve güzel haberlerin ardından sıra gelmesine yorumlanır. Birden fazla yerden hayırlı haberler alınır. Yeni iş olanakları çıkabilir. Elinize attığınız her işte başarı yakalanır.

Rüyada ölmüş dedenin elini öpmek umudunuzu kestiğiniz yerlerden hayırlı haberler almak, başvuruların olumlu sonuçlanmasına yorumlanır. Gurbette yaşayanlar ise memleket hasretlerini giderebilirler.

Rüyada ölmüş ninenin elini öpmek hasta biri varsa iyileşmesine ve sağlık sıhhat içerisinde olmaya yorumlanır.Rüyada ölmüş babaannenin elini öpmek çok büyük dileklerin gerçek olması anlamına gelir. Çok emek verilen bir konuda sonuca ulaşılır, dert keder biter.

Rüyada ölmüş anneannenin elini öpmek evlilik hayatında mutsuz olanlar eşleri ile yeniden mutlu olurlar, birbirinize karşı sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz. Bir süre önce size yapılan haksızlık biter.

Rüyada ölmüş amcanın elini öpmek inadın son bulmasına ve sevdikleriniz ile barış içerisinde geçinmeye yorumlanır. Aile içerisinde de huzursuzluk biter. Sevdiğiniz insan da size değer verip eskisinden daha çok bağlanabilir.

Rüyada ölmüş dayının elini öpmek iş ya da eğitim hayatı devam edenler için çok şanslı olacaklarına, başarılarınızın artacağına yorumlanır. Makam mevki sahibi olup arkadaşlarınızdan daha iyi olanaklar elde edebilirsiniz.Rüyada ölmüş halanın elini öpmek Bekar olanlar de iş ya da eğitim hayatında büyük başarılar sergiler, düşmanlarınıza galip gelirsiniz.

Rüyada ölmüş teyzenin elini öpmek hayırlı bir iş için çıkılacak olan yolculuğa yorumlanır. Yeni bir seyahat planı yapabilir, tatile gidebilirsiniz. Sevdikleriniz ile birlikte yeni yerler gezip görebilirsiniz. Yurt dışına çıkmak isteyenler de bu hayalini gerçekleştirirler.

Rüyada ölmüş kayınpederin elini öpmek eskisinden çok daha iyi olanaklara sahip olmaya yorumlanır. Gün geçtikçe sizi üzen insanlar ile aranız daha iyi olur. Özellikle size hükmetmeye çalışan kişilerin üzerinizdeki baskısı kalkar. Kendinizi daha özgür ve bağımsız hissedebilirsiniz.Rüyada ölmüş kaynananın elini öpmek önünüze yeni bir fırsat acıkmasına, daha çok para kazanmaya yorumlanır. Daha karşı işler ile ilgilenebilirsiniz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

792

Rüya Sitesi Linkleri