Rüya tabiri ara

Rüyada Ölmüş Birini Hamile Görmek

Mart 22, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada ölmüş birini hamile görmek, bazı tabirciler güzel yorumlanırken bazı tabirciler de pek hayra yorulmaz. Rüyayı gören kişinin uzak bir yerden müjdeli bir haber alacağına alamet eder ve rüyayı gören kişi ve ailesinin çok mutlu günleri olacağına delalet ederken aynı zamanda hiç beklemediği bazı olaylar içinde bir o kadar fazla hayrete düşeceğine ve bu gelişmenin en kısa zamanda yaşanacağına, o anda kişinin yıllardır üzerinde taşıdığı tüm derdini, üzücü kederini ve kalp kırıklıklarını unutacağına işaret etmektedir. Rüyada ölen kişiyi karnı büyük bir şekilde hamile görmek, iki şekilde açıklaması yapılır.

Rüyada görülen ölü kişi eğer rüya sahibinin bildiği ve tanıdığı bir kimse ise o kişi sayesinde olabildiğince çoğu sorunların çözüleceğine ve maddi kazanç anlamında gücünün giderek artacağına işaret eder. Eğer ölü rüyayı gören kişinin gerçek hayatı boyunca hiç karşılaşmadığı biriyse o zamanda çok uzaktan gelecek olan bir yardıma işaret eder. Bir kişi rüyasında, aslında zaten ölmüş olan birini tekrar hamile olarak görürse eğer o kişinin kendi içinde bulunduğu aile eşrafından, yaşıtlarından veya o kişiye oldukça fazla yakın olan her hangi birisinin çok büyük bir melanete düşeceğine ve ne maalesef ki kurtuluş imkanı bulamayacağına delalet edilir. Rüyada ölmüş birini hamile görmek, o kişinin gerçek hayatında oldukça yeni ve güzel beklenen gelişmeler olacağına, hane sahibinin bolluk ve bereket açısından elinin genişe çıkacağına, uzun dönemden beri devam eden sıkıntılı günlerinin biteceğine ve yüzünün çok fazla güleceğine işaret eder. Yakın zamanda müjdeli haberlerin alınacağına ve sürpriz olayların çok fazla yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birini hamile görmek, eğer rüyada hamile kişinin doğum yaptığı görülüyorsa kişinin çoğu günahlarından arınmak için af isteyeceğine güzel ve iyi olan şeylerle karşılaşmaya delalet ederken, dertli ve sıkıntılı olan günlerin verdiği ağır yükünü üzerinden rahatlıkla atmaya, esenliğe doğru kavuşmaya ve iş hayatında rahatlığa ermeye rivayet eder. Rüyayı asıl gören kişinin keyfini oldukça yerine getirecek, ruhunu çok fazla aydınlatacak, içinde bulunduğu maneviyatını yükseltecek yani kendi asıl duygularına hitap edecek olan gelişmelerin güzelce yaşanacağına, kişinin çok fazla mutluluk gözyaşı akıtacağına ve uzun süredir yaşadığı çoğu güzel olayların etkisinde kalarak mutlu olacağına yorulur. Başarı kazanma gibi bir durumda en kısa bir süre içerisinde olabilir.

Hazırlamış olduğunuz planlamaların çok istediğiniz düzeyde ilerlediğini ve önündeki çoğu engellerin giderek kaybolduğunu görecek ve çok mutlu olacaksınız. Rüyayı gören kişinin çok yakın zamanda oldukça güzel bir döneme doğru gireceğini ve sorunlarından tamamen kurtulacağına işaret etmektedir. Gelir açısından güzel oranda artış yaşaması ve kendi statüsünün yükselecek düzeyde olması, çok daha fazla mutlu olmasına ve eğer varsa, sağlık sorunlarının tamamen ortadan kalmasına delalet etmektedir. Kişinin aile içi sorunlarının çözümleneceğine, başarı bakımından oldukça güzel gelişmeler yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin yakın zamanda yakın birileriyle sürpriz gelişmeler yaşayacağına delalet etmektedir.