Rüya tabiri ara

Cover Image

Ölmüş Balık

Mart 12, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada ölmüş balık görmek, elden çıkacak olan fırsatlara ve kaybedilecek mallara, kazançların bir bir yok olup gitmesine tabir edilir. Rüyasında ölmüş balık gören kimseler, önlerini çıkan hayırlı kısmeti ellerinin tersiyle iterek hayatlarının en büyük hatalarına düşerler. Rüyada ölmüş balık görmek, bazen de yanlış kişilerle dostluk kurmaya, yoldan çıkmaya, hayatı kötü taraflarıyla ele almaya ifade edilir. Rüyasında birden fazla ölmüş balık gören kimsenin yakasını kötülükler ve musibetler bırakmaz özel hayatları gibi iş hayatları da tehlike altına girer. Rüyada ölmüş balık görmek, kimi zaman da kısa süreli seyahate çıkmaya, aileden ayrı uzak kalmaya,amaç peşinde olmaya tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Balık Görmek Ne Anlama Gelir?  

Rüyada ölmüş balık görmek, gerek iş hayatınızda gerekse sosyal yaşantınızda başınıza gelecek kötülüklere, zorluk çekerek hayatı kazanma amacına yönelmeye yorumlanır. Bu rüyayı göre kimseler, nasiplerini köreltmiş, yoldan çıkmış, helal ile haramı bil kılan hayırsız kimselerdir. Rüyada ölmüş alık görmek, yanlış kişilerle dostluk edinmeye, pişmanlık duymaya, hataya yer verecek tehlikeli oyunlara kalkışmaya tabir edilir.

Rüyada Akvaryumda Ölmüş Balık Görmek  

Rüyada akvaryumda ölmüş  balık görmek, kişinin hayatının umduğu şekilde ilerleyemeyerek kazancının körelmesine sebep verecek yanlış olan bir çok işin içinde olacağına yorumlanır. Rüyada akvaryumda ölmüş balık görmek, bazen de kötü haber almaya, karamsar duruma düşmeye, ifadelerinizi açıklama konusunda tedirginlik yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Balık Temizlemek   

Rüyada ölmüş balık temizlemek, bu rüya kişinin hayali işler peşinde koşarak zamanını boşa harcayacağına, gereksiz işlerde zaman harcayarak hem kendisini hem de çevresinde olan kişileri boş işlerle sürükleyeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, gerçeklerden bağımsız olmayacak işler peşinde koşan, hayattan bağımsız kişilerdir.

Rüyada Balık Öldürmek 

Rüyada balık öldürmek, balık öldürmek rüyası rüyanın görüş şekline bağlı olarak farklı anlamlarda ifade edilir. Bu rüyayı gören kimse, ihtiyaçları doğrultusunda yemek için öldürmüş ise bu kişinin hayatta kalabilmek adına kimseden destek görmeden kendi çalışmaları ile hükmünü sürdüreceğine işaret eder. Rüyada keyfe keder sırf zevk amaçlı balık öldürmek, ise bela ve kötülüklere bulaşmaya, rızkınıza haram katmaya, yoldan çıkmaya tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Balığı Yemek 

Rüyada ölmüş balığı yemek, bu rüya miras yoluyla ele geçecek kazanca, külfetsiz hayata sahip olmaya, kazançta artışa gitmeye yorumlanır. Rüyasında ölmüş balık yediğini gören kimse, kendisini bekleyen sürprizler karşısında mutlu olup sevdiği kimselere daha güzel yaşam sunabilmek adına her türlü uğraşa girer.

Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek, balık rüyası genel anlamı itibariyle kısmeti içerip mal, mülk şeklinde ifade edilir. Bu rüyayı gören kişiler, birbirinden güzel hayırlı olaylara vasıl olup hayatlarını her haliyle zorluk çekmeden kazanma şansına ererler. Rüyada balık görmek, bazen de duyulacak tatlı söze, haber almaya, keyifli anlar yaşamaya, birlikte bir çok işin üstesinden gelmeye ifade edilir. Rüyada balık görmek, hakkında ünlü rüya alimimiz Caferi sadık altı madde şeklinde yer vermiştir. Bunlar; mevki ve makamı, kısmeti, gelecek nimeti, mirasa konmayı, yolculuk şeklinde ele almıştır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6561

Rüya Sitesi Linkleri