Rüya tabiri ara

Cover Image

Ölmüş Baba

Mart 13, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada ölmüş baba görmek, ölmüş baba rüyası gören kişinin olmuş yakını şeklinde tabir edilip kişinin yakınının kabrini uzun zamandır ziyarette bulunmadığını işaret eder. Rüyasında ölmüş babasını gören kimse, ona karşı vicdanen huzursuz olup kendisini her daim boşlukta hisseder. Rüyada ölmüş baba görmek, ölen kişinin hayrına verilmesi gereken sadaka, zekat ya da hayrın kısa zamanda vakıf olunması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Ölmüş Baba Görmek Neye İşarettir?  

Rüyada ölmüş baba görmek, kişi rüyasında gerçekte babasını ölmüş olarak görüyor ise bu rüya kişinin babasına karşı sorumsuz olup aile büyüklerini dikkate almadığına işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, başına buyruk yasayan, helal ile haram aynı kesede tutan, sorumsuz kimselerdir. Rüyada ölmüş baba görmek, bazen de kişinin ölen yakınlarına karşı kendisini huzurlu hissedebilmesi adına kişilerin kabirlerini ziyaret ederek duaları ile onları mutlu kılacağına tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Babasını Görmek Ve Konuşmak 

Rüyada ölmüş babasını görmek ve konuşmak, bu rüya kişinin babasına duyduğu özlemine, onun yalnızlığına alışamayarak kendisini hala ondan parça olarak göreceğine yorumlanır. Rüyada ölmüş babasını gören ya da konuşan kimse, vicdanen rahat ve hür olup kendisini sakin hisseder.

Rüyada Ölmüş Baba İçin Ağlamak  

Rüyada ölmüş baba için ağlamak, bu rüya kişinin keyifleneceği, can sıkıntısından kurtulacağı, huzurlu olacağı işler içinde olup hayatını her anlamda kazanacağına yorumlanır. Rüyada ölmüş baba için ağlamak, bazen de hayırlı ve güzel haber almaya, müjdelemeye, mutlu olmaya tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Baba İle Tartışmak  

Rüyada ölmüş baba ile tartışmak, bu rüya kişinin ailesine verdiği  değere, onları hayatta iken arzuladıkları yum isteklerine erdirerek onların hayır duaları ile vicdanen mutlu olmaya tabir edilir. Rüyada ölmüş baba ile tartışmak, bazen de kötü haber almaya, çıkmaza girmeye, yanlış kişiler yüzünden mal kaybına düşmeye yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Babanın Oğluna Para Vermesi  

Rüyada ölmüş babanın oğluna para vermesi, bu rüya elden çıkacak mala, maddi sıkıntıya düşmeye, yaşanacak aksilikler ile elde ettiğiniz bir çok malin elden yok olup gitmesine tabir edilir. Rüyada ölmüş kimseden para almak, bazen de haneden çıkacak cenazeye, ölüm haberine, yıkılma şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Babanın Dirildiğini Görmek  

Rüyada ölmüş babanın dirildiğini görmek, kişi ya da kişiler için her zaman hayırlı ve güzel şekilde ifşa edilen bu rüya kişinin hayatının güzel ve başarılı geçerek nasip kapısının hiç kesilmeden elde ettikleriyle huzur içinde yaşayacağına yorumlanır. Bu rüyayı bolluk ve bereketi, mevki ve makamı, yükselişi, kariyer sahibi olmaya işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1888