Rüya tabiri ara

Cover Image

Ölen Dede

Ocak 3, 2018 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada ölen dede görmek, bu rüya kişinin en zor anında sevdikleri tarafından uzatılacak yardım eline kişinin rahata çıkmasına yorumlanır. Rüyasında ölen dedesini gören kimse, dedesine olan vefa borcunu yaptığı hayırlar ve dileklerle ödeyerek dedesinin kabrinde rahat huzur içinde yatmasına vesile olur. Rüyada ölmüş dede görmek, aynı zamanda ilim ve ihsan sahibi hayat tecrübesi olan kimseden yardım görmeye, kazanç else etmek uğruna girdiğiniz savaşlarda her daim uzatılan yardım eline sahip olacağınıza işaret edilir Bu rüya bazen de ev bark sahibi olmaya, hayırlı nasiplere ermeye, şükretmeye ifade edilir.

Rüyada Ölen Dede Görmek Ne Anlama Gelir?  

Rüyada ölen dede görmek, bu rüya görülenin aksine en hayırlı ve güzel rüyalardan olup gören kişinin sağlıklı güzel hayata sahip olacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler hem türlü zor olan olayı kolay yollarla çözerek umut kapısını sonuna kadar vakıf kılarlar. Rüyada ölmüş dedeyi görmek, bazende güzel niyet beslemeye, ölmüş yakınınızı kuran okumaya, hayır duası almaya tabir edilir.

Rüyada Ölen Dedenin Elini Öpmek  

Rüyada ölen dedenin elini öpmek, bu rüya kişinin ölmüş olarak gördüğü kimseden geçmişte gördüğü iyilikler sayesinde manevi olarak rahata erdiğine yorumlanır. Rüyasında ölen dedesinin elini öptüğünü gören kimse, toplum karşısında her zaman saygıyla anılarak bir çok kişinin beğenisini kazanır.

Rüyada Ölen Dedemi Namaz Kılarken Görmek  

Rüyada ölen dedemi namaz kılarken görmek, bu rüya size karşı uyarı niteliği taşıyıp gittiğiniz yolun yanlış olup rızkınızı haram yollarla elde ettiğinize yorumlanır. Bu rüya bazende kabir kıymet bilmeye, hayırlı niyetle yola çıkmaya, iyi huya yorumlanır.

Rüyada Ölen Dedenin Para Verdiğini Görmek  

Rüyada ölen dedenin para verdiğini görmek, bu rüya hayra delalet olmadığı gibi gören kişi için kötülüğe, hastalığa ve üzücü olaylara delalet eder. Rüyasında ölmüş dedesinden para aldığını gören kimse, mal mülk kaybederek girdiği bir çok işte hayal kırıklığına uğrar.

Rüyada Ölen Dedeyle Konuştuğunu Görmek  

Rüyada ölen dedeyle konuştuğunu görmek, bu rüya gören kişi için son derece önem arz edip özellikle kişinin dedesiyle olan bağlarını işaret eder. Bu rüyayı sağlıklı yorumlayabilmek için konuşulan her kelimenin gerçekliğine bakılmalıdır. Rüyasında ölen dedesiyle konuştuğunu gören kimse, dedesine hayır ve dualar ederek dedesinin kabrinde huzur içinde uyumasına vesile olur.

Rüyada Ölen Dedenin Dirildiğini Görmek  

Rüyada ölen dedenin dirildiğini görmek, bu rüya her yönden olumsuz şekilde anlamlarda yorumlanıp hanede çıkacak kavgalara ve tatsız olaylara işaret eder. Rüyada dedeyi ölü olarak görmek ise kedere, sıkıntıya, üzüntüye delalet eder.

Rüyada Ölen Dedeyi Hasta Görmek  

Rüyada ölen dedeyi hasta görmek, bu rüya kişiden gelecek olan hayırlı habere, gören kişinin maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulmasına,güzel niyetlerini yorumlanır. Rüyada ölen dedeyi hasta görmek, bazende uzaktan gelecek habere, ele geçecek kazançlara, sıkıntıları unutmaya işaret edilir.

Rüyada Ölen Dedeyle Yemek Yemek   

Rüyada ölen dedeyle yemek yemek, kişinin vefat etmiş olan yakınının kabrini ziyaret ederek duaları ile onun ruhunu huzura erdireceğine yorumlanır. Rüyada ölmüş dedeyle yemek yemek bazende geç kalınmışlıklara, duyulan üzüntülere, kişinin hayatta iken gösteremediği sevgisi yüzünden ilerde hayatını pişmanlıklar içinde yaşayacağına işaret edilir.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada ölen dede görmek, kişinin en zor anında uzatılan yardım ellerine, izzet ve ihtişama ererek tüm zorlukları geride bırakmasına yorumlanır.

İslami Yorumu, rüyada ölen dede görmek, uzun sağlıklı ömre,  güzel aileye sahip olmaya, kişinin bir çok dileğine zorluk çekmeden ermesine yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2626