Rüya tabiri ara

Rüyada Öldüğünü Zannetmek

Kasım 21, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Öldüğünü Zannetmek tam tersine ömrün uzadığını işarettir. Çok hayırlı bir rüyadır. Eğer rüya sahibinin ya da yakınlarının bir sağlık problemi var ise sağlığına ve sıhhatine kavuşacağı anlamına gelir. Rüyada öldüğünü görmek sıkıntılı bir ekonomik durum varsa işle ilgili bir problem varsa ailede sorunlu durumlar varsa Bütün bunların sona ermesi anlamına gelir.

Ölü diri getirir. Uzun zamandır görüşülmeyen biriyle tekrardan görüşmeye, çok sevilen bir misafiri ağırlamaya delalet eder.

Ölen kişi kefenlendiğini görürse evlenir. Kişi öldüğünü ve omuzlar üzerinde götürüldüğünü görüyor ise herkes tarafından tanınan ve sevilen biri olmaya işaret eder. Rüyada öldüğünü gören günahlarına tövbe eder ve tekrardan aynı günahları işlemez. Rüyada öldüğünü görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; rüyada öldüğünü gören dini yönden eksiktir. Eğer rüyasında ölmüş ve henüz defnedilmemişse iş yaşamında kazanç ve yüksek mevkiye işaret eder.

Rüyada öldüğünü sanmak, kazancının fazla olacağını düşünürken ciddi bir hayal kırıklığına uğramak demektir. Bazı konularda yanlış seçimler yapmak, yanlış kişilerle görüşmek anlamına da gelir. Bir konuda erken sevinmeye sonra ise düş kırıklığı yaşamaya işarettir.

Rüyada öldüğünü hissetmek, görülenin tersine rüya sahibinin kendini çok iyi ve sağlıklı hissetmesine, maddi ve manevi güç kazanmasına tabir olunur. Huzurlu ve sakin bir ömür geçirilir. Eğer bekar bir kadın ya da erkek rüyasında öldüğünü görürse biriyle birlikte olur ve mutlu bir evlilik yapar.

Rüyada ölmek, uzun ömürlü olmak demektir. Gidilecek hayırlı bir yola ve yapılacak güzel bir izdivaca tabir olunur. Rüyada öldüğünü görmek dini görevlerini yerine getirmemek ile tabir olunur. Kişinin bazı günahlar işlediği ve bundan ötürü duyduğu pişmanlık demektir. Yaptığı hataları telafi etmesi için uyarıcı bir rüya niteliğindedir.

Rüyada annesinin öldüğünü görmek, çok büyük bir mutluluk yaşanacak demektir. Annenin ömrü uzar. Ona karşı iyilikler yaparak hayırlı evlat olmak ile de yorumlanır. Kişi rüyasında öldüğünü ve mezara gömüldüğünü görüyor ise uzun bir yolculuğa gidecek demektir.

Rüyada babasının öldüğünü görmek, çok hayırlıdır. Babanın bir sağlık problemi varsa düzeleceğine, arada küslükler varsa biteceğine, çok uzun ömür yaşayacağına işarettir. Ancak rüyada ölen kişinin dirildiğini görmek bir süredir çaba gösterilen bir işin meyvelerini toplamaya güzellikler elde etmeye tabir edilir.

Rüyada kardeşinin öldüğünü görmek, rüya sahibi bir hastalığına şifa arıyorsa ya da bir derdine çözüm arıyorsa buna sahip olacak demektir. Sakin, huzurlu ve sağlıklı bir hayat yaşayacaktır.

Rüyada başkasının öldüğünü görmek, her zaman hayra yorulmaz. Rüyayı gören kişi eğer iş yaşamında sıkıntılar yaşıyorsa, bu sıkıntılar daha da artabilir. Kendini kötü hissedebilir ve iş hayatındaki kişilerden ciddi zararlar görebilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3807