Rüya tabiri ara

Cover Image

Öküz

Kasım 22, 2017 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada öküz görmek, bu rüya genelikle gösterişi ve parayı seven kimseleri ifade edip gören kişinin yaşadığı hayal dünyasını içerir. Rüyasında öküz gören kimse, güçlü, kudretli, dik başlı kimseyle ikili dostluklar kurarak iş hayatında kendisine farklı arayışlar sunar. Rüyada öküz görmek, bazen de müjdeli habere, büyük mirasa konmaya, kazandığınız mal ve mülklerinizin günden güne artmasına ifade edilir. Öküz rüyası aynı zaman da gören kişinin küçük çaplı işlerle kafa yormayarak hayatını sıkan gereksiz durumlardan uzak kalacağına, herkese tepeden bakarak insanları kırıcı davranışlardan geri kalmayacağına işaret edilir.

Rüyada Öküz Görmek Neye İşarettir? 

Rüyada öküz görmek, öküz rüyası gücü ve kudreti, şan ve şöhreti, kolay yollarla kazanılan kazançları, eldeki değerlerin sabit kalışını işaret eder. Bu rüyayı gören kişi yada kişiler insanları hor görüp onları önemsemeyerek içinde bulundukları yalan dünyada hayatlarını daim kılarlar. Rüyasında öküz gören kimse, iş hayatında son derece acımasız, duygularına yer vermek yerine ticari başarısını aklı ve zekasıyla sağlayan hırs sahibi kimselerdir.

Rüyada Öküz Kesmek  

Rüyada öküz kesmek, bu rüya kişinin dileği karşısında Allah’a adadığı kurban niteliği taşıyıp son derece hayırlı ve makul rüyalar arasındadır. Rüyasında öküz kestiğini gören kimse, büyük müjdeye sahip olup en çok istediği hayırlı dileğine ermiş olur. Rüyada öküz kesmek, aynı zaman da yapılan güzel ilişkilere, ihtiyaç sahibi kimselere yapılan bağışlara, Allah rızası için karşılık beklemeksizin uzatılan yardım ellerine tabir edilir.

Rüyada Öküz Sürüsü Görmek  

Rüyada öküz sürüsü görmek, bu rüya önü arkası bir türlü kesilmek bilmeyen sorunlara, kişinin nasip kapısının kapanarak her anlamda zorluk çekmesine yorumlanır. Rüyada görülen öküz sürüsü sembolü bazen de uzun vadeli yapılan işlere, umduğunuz başarıyı elde edememeye, yanlış kişilerle dostluklar kurmaya ifade edilir.

Rüyada Öküz Kafası Görmek  

Rüyada öküz kafası görmek, rüyayı gören kişinin kendisini haklı gördüğü davalarda düşüncelerini makul kılmak uğruna arkasına bir sürü insan katarak onların gözünde haklı oluşunu kılacağına yorumlanır. Rüyada görülen öküz kafası sembolü bazen de atılan adımlara, doğru zaman da doğru kişilerle birlikte olmaya, hayırlı girilen işlere yorumlanır.

Rüyada Öküz Kestiğini Görmek  

Rüyada öküz kestiğini görmek, bu rüya kişinin esenliğe kavuşarak her türlü kötülüklerden ve sağlık sorunlarından muaf kalacağına, hayatını umduğu şekilde daim kılarak başarısını günden güne arttıracağına yorumlanır. Rüyasında öküz kestiğini gören kimse, yapacağı hayırlar ile insanların sevgisini kazanarak onların gözünde yücelme şansına sahip olur.

Rüyada Öküz Boynuzu Görmek  

Rüyada öküz boynuzu görmek, bu rüya iş hayatınızda var olan bir den fazla düşmanlarınıza, ticari anlamda zor duruma düşmeye, maddi sürecek sıkıntılara işaret edilir. Rüyada görülen öküz boynuzu sembolü aynı zaman da zarar görmeye, eldeki nasiplerin kapanmasına, maddi zorluğa düşmeye yorumlanır.

Rüyada Öküz Eti Yemek  

Rüyada öküz eti yemek, helal nasiplerle rızklanmaya, hayırlı güzel işlere nail olmaya, kazançların günden güne artarak şansınızın ve kısmetinizin devamlı hal almasına yorumlanır. Rüyasında öküz eti yediğini gören kimse, büyük nasibe sahip olup kısa zaman içinde iş hayatında umduğu başarıyı yakalama şansına sahip olur. Rüyada öküz eti yemek, aynı zaman da sunulan hayırlı kazançlara, mevki ve makama, eldeki değerlerin yükselişine ifade edilir.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada öküz görmek, bu rüya kişinin gösteriş meraklı olup dini çıkar amaçlı kullanacağına, insanlara karşı yaklaşımında güven vermeyerek kendisini her anlamda soğuk kılacağına yorumlanır. Rüyada öküz görmek, aynı zaman da haram mal yemeye, doğru yoldan çıkmaya, insanlara kötülük yapmaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4643

Rüya Sitesi Linkleri