Rüya tabiri ara

Rüyada Okul Müdürünü Görmek

Mayıs 2, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada okul müdürü görmek, şahsın iş hayatında yaptığı çalışmalar neticesinde büyük övgüler alacağını, başarılarının amirleri tarafından takdir edileceğini ve her zaman iş arkadaşları tarafından sevilen, fikirleri alınan, yenilikçi biri olarak tanınacağını ifade eder. Bu rüya iş hayatında istenilen kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde çıkmak ve daha sonra mesleğinde hatırı sayılır bir üne sahip olmak anlamına da gelir. Saygı görülecek bir kimse olmaya da delalet olan rüya, meslek hayatına yeni başlayanlar için çok uzun seneler çalışabilecekleri güzel bir işe gireceklerinin de müjdesini verir.

Rüyada okul müdür yardımcısı görmek, önemsiz bir konu yüzünden büyük bir tartışma içerisinde olacağınıza delalettir.Rüyada bayan müdür görmek, maddi ve manevi tüm planlarınızın gerçekleşeceğinin yanında aile hayatınızda da istediğiniz gelişmelerin yaşanacağına işarettir.Rüyada müdür ile tartışmak, huzursuz olmanız nedeniyle istediğiniz hayatı elde edemediğiniz biçiminde bir anlam içermektedir.

Öğrenim çağında baskı görmüş, ebeveynleri tarafından itilip kakılmış, fikirlerine değer verilmemiş ve bu yüzden içine kapanmış kişilerin psikolojilerini ifade eder. Okul müdürü şahsın korktuğu veya çekindiği bir insanın sembolik figürü olarak ele alınabilir.

Rüyada müdür görmek, sıkıntı yaşamadan elde edilecek ganimete, yeminini yerine getirmeye, bu rüyayı gören kişinin büyük mevkilere geleceğine, büyük rızka ve nimetlere kavuşacağına, mutlu olmaya, sağlığa ve güvende bulunmaya işaret eder. Bazı yorumculara göre ise bu rüya çalışma hayatında oluşacak üzüntüye, sıkıntı yaşamaya işarettir. Rüyada müdür gören kişi yüksek bir makama gelir demektir. Beklediği ve umduğu işi gerçekleşir, arzularına kavuşur. Feraha erer ve işi konusunda güçlü ve dirayetli birinin yardımını alır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada okul müdürü olduğunu görmek, bu rüyayı bir amir görse rüya onun iyi olduğuna ve dünyaya bakış açısına işaret eder. Rüyada müdür, yönetici olduğunu gören kişi işinde yükselir, başka bir makama getirilir, devlet işinde bekledikleri gerçek olur, işi ile ilgili olumlu bir haber alır demektir. Yönetici bu rüyayı görse emrindekilere ihsanda ve iyilikte bulunur demektir. Bu rüyayı bekar bir kimse görse evlenir. Evli olan bu rüyayı görse işi artar ve genişler şeklinde yorumlanır.

Okul müdürünüzün otoriter bir kişiliği de söz konusu ise, sizde bırakmış olduğu olduğu güçlü insan imajı altında, onunla rüyanız da iyi ilişkiler içinde iseniz dost‘ane davranışları varsa size karşı bilinki ona yakın olmaya başlamıssınızdır. Gerçek hayatta da onun dikkatini çekmeye veya ortam oluştuğunda onunda hoşuna gidecek diyaloglar kurmaya çalışarak sevgisini kazanabilirsiniz.

Rüyada okul müdürünü dövmek oldukça uzun bir süredir devam eden ekonomik anlamdaki zorlayıcı sürecin tabiri caizse tam tersine, zengin akrabaların desteğiyle o eski sıkıntılı günlerin ardından, parasal anlamda özgürlüğe ve kolaylığa kavuşmaya işaret eder. Rüyada okul müdürünü dövmek kazançlı bir ticari faliyete girmeye yönelik özverili çalışmaların, ekonomik yönde imkanları geniş olan birisiyle ortak olarak ele geçen maddi olanaklar sebebiyle olumlu olarak sonuçlanacağına tabirlenmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada Okul Müdürü Olmak
Kendi iş yerini açmaya ve bireyin mesleğini daha da ileri götürmek için türlü fırsatları en iyi şekilde değerlendirerek, daha çok gelir elde edeceği bir girişim içinde olacağına da yorulur. Karlı iş anlaşmaları anlamına gelen rüya özellikle ticaretle uğraşanlar için çok iyi yatırımlar yapılacağına, her koşulda insanın daha yüksek gelirler elde edeceği işlerle uğraşacağı anlamına da gelir. Farklı bir yoruma göre ise okul müdürü olduğunu gören insanlar önemli bir konuma yükselip, çok sayıda insana liderlik yapma şansını elde eder ve yönetici konumuna gelir.

Rüyada Eski Okul Müdürünü Görmek
Kişinin gelecek planlarında geçmişinden gelen tecrübelerinden faydalanacağına, sıkışık bir durumda iken eski bir arkadaşından ya da yetkili bir kişiden göreceği yardımla da sıkıntısından daha kolay bir şekilde kurtulacağını bildirir. Eski okul müdürü görmek şahıs için iş konusunda fikir değiştireceğini ve iş alanını değiştireceğini, mevcut işinden ayrılarak daha iyi koşullara sahip başka bir işe gireceğini de bildirir.

Rüyada müdür görmek , kontrolü kısıtlı olarak elinize almaya , güven duymadan bir iş yahut ortaklık kurmaya , bir seçenekten vazgeçip diğerinde kendini geliştirmeye delalettir.Rüyada müdürü ile kavga ettiğini , tartıştığını gören kişi , yakın zamanda bir iş yahut ortaklık kurar . Müdür ile kavga etmek koşullu mutluluktur.

Rüyada müdürün oğlu , kızı yada eşini görmek , zorla yapılan işe , üzerinize aldığınız sorumluluktan sıkılmaya delalettir.Rüyada müdürü saygı ve itaat ile öpmek , bulunduğunuz ortamdaki yöneticiyle eş konuma yükselmeye , müdür ile şehvetli öpüşmek , gayretinize karşılık nankörlük görmeye delalettir.

Rüyada müdür ile cinsel ilişkiye girmek , müdür ile sevişmek , emir altından çıkmaya , ortağını işten uzaklaştırmaya , kısıtlı bir imkanı tamamen kazanmaya delalettir.Rüyada müdürün öldüğünü görmek , sıradan çıkmaya , öne alınmaya , öncelikli olmaya delalettir.Rüyada müdür koltuğuna oturduğunu , yada müdür olduğunu görmek , sakin bir şehre yerleşmeye , huyunuzun , beğenilerinizin değişmesine , birine aşık olup halen süren ilişkinizi bitirmeye , gönlünüzce aşk yaşamaya delalettir.

 

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

964