Rüya tabiri ara

Rüyada okul görmek

Temmuz 2, 2014 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada okul görmek, eksiklikleri tamamlamaya yorumlanır. Düzenli ve mantıklı olmaya işaret edeceği gibi aynı zamanda endişeye, korkuya, pişmanlığa, maddi sıkıntıya da işaret eder. kimi yorumcular evlada yorarlar.

Yıllar önce okulla ilişiğinizi kesmişseniz ve rüyada okula gittiğinizi gördüyseniz, olaylara karşı yanlış bir tutum içinde olduğunuza, yeni şeyler öğrenmeye, yenilenmeye açık olduğunuza işaret eder.

Rüyada bir okulda okuduğunu görmek yeni bir işe başlamaya ve o iş için bilgi almaya işaret eder.

Rüyada okulda olduğunu görmek, hayatınızda mutluluğu ve başarıyı yakalayacağınıza, okuma isteğinize yorulur.

Rüyada okula gitmek, akademik bir kariyer yapacağınıza, başarıya ve takdir görmeye işaret eder. Rüyada okulda okumak, girmek istediğiniz iş için gerekli eğitimleri alacağınıza işaret eder.

Cassandra Eason’a göre: “Rüyada tekrar okulda olmak, geeleneksel bir yol izleyerek bir sorunu çözme zorunluluğunu ifade eder.

Rüyada sınıfta zor anlar geçirmeniz yeteneklerinize yeterince güvenmediğiniz ve belki de insanların yersiz eleştirilerini dinlemekte olduğunuz anlamına gelebilir.”

Rüyada tertemiz, yeni ve güzel bir okul görmek, yaşanılan ülkenin halkının genel olarak bolluk ve bereket içinde olduğuna işaret eder.

Rüyada kötü, pis ve eski bir okul görmek, maddi zarara uğrayacağınıza, sefillik çekebileceğinize işaret eder.

Rüyada okulda, sınıfın içinde sıra arkadaşıyla ders çalışmak, yaptığınız işlerle takdir toplayıp, saygınlık kazanacağınıza, başarıya yorulur.

Rüyada eski okulunu ve arkadaşlarını görmek,geçmişe bağlı olduğunuza, eski dostluklarınızın sizin için hala önemli olduğuna işaret eder.

Rüyada okula geç kalmak, kötü şansa, talihsizliğe işarte eder. Aksiliklerle ve engellerle karşılaşacaksınız.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1880