Rüya tabiri ara

Cover Image

Okul Arkadaşı

Ocak 5, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada okul arkadaşı görmek, kişinin çelişkiye düştüğü bir konuda yakın arkadaşı olarak gördüğü kimseden fikir edinerek konuya açıklık getireceğine yorumlanır. Rüyasında okul arkadaşını gören kimse, kendisine sunulan fırsat kapılarını yerinde kılarak her anlamda mutlak zafere erme şansına nail olur. Rüyada okul arkadaşı görmek, bazen de güzel sürprizlere, özlem duyduğunuz bir kimseyle hoş vakit geçirmeye, birlik ve beraberliğe delalet edilir. Bu rüya bekar kimseler içi sevdiğiniz kimsenin aracılığı ile hoşnut olacağınız kimseyle tanışacağınıza, o kimseyle hoş vakit geçirerek güzel bir ilişkinin içinde yer alacağınıza delalet edilir.

Rüyada Okul Arkadaşı Görmek Ne Demek?   

Rüyada okul arkadaşı görmek, bu rüya güzel niyetli, temiz kalpli, yüce gönüllü, sevdiğine son derece bağlı kimselere işaret ettiği gibi bazen de size yardım elini uzatan vefalı dostunuza işaret eder. Rüyada okul arkadaşı görmek, bazen de müjdeli habere, hayırlı bekleyişe, umut etmeye tabir edilir. Ekmek davası gütmüş iş araya kimseler için bu rüya dostunuzun aracılığı sayesinde hayırlı kazanç sağlayacağınız işlere gireceğinize, kendinizi her bakımdan rahata erdirerek maddi sıkıntılardan muaf olacağınıza işaret edilir.

Rüyada Eski Okul Arkadaşı Görmek  

Rüyada eski okul arkadaşı görmek, kişinin geçmişte yaşadığı güzel anılarını tazeleyerek sevdiği dostlarıyla bir araya geleceğine, yaşadığı anın keyfini çıkararak güzel anlar yaşayacağına yorumlanır. Rüyada eski okul arkadaşı görmek, bazen de geçmişten bu yana saklanan sırların açığa çıkmasına, kişinin manevi olarak rahatlamasına, sevdiği kimselere karşı olan manevi borcunu ödemesine işaret edilir.

Rüyada Okul Arkadaşıyla Kavga Etmek  

Rüyada okul arkadaşıyla kavga etmek, kişinin düşüncesizce davranışları ile hem kendisini hem de ailesini zor duruma sürükleyerek maddi anlamda çıkmazlara gireceğine, kazançlarını yanlış yerde kullanarak nasip kapısının kapanmasına sebep olacağına yorumlanır. Rüyada okul arkadaşıyla kavga etmek, bazen de yoldan çıkmaya, yanlışlara sapmaya, haram işlemeye yorumlanır.

Rüyada Okul Arkadaşıyla Evlenmek   

Rüyada okul arkadaşıyla evlenmek, kişinin geçmişte hoşlandığı kimseyle tekrar bir araya gelerek sevgilerini daim kılacak hayırlı  bir yolculuğa çıkacaklarına yorumlanır. Rüyada okul arkadaşıyla evlenmek, aynı zaman da güzel niyetlere ve kısmetleri ermeye, murat kapısını açık bırakmaya, yüzünüzün gülmesine delalet edilir.

Rüyada Okul Arkadaşıyla Sevgili Olmak 

Rüyada okul arkadaşıyla sevgili olmak, kişinin yanlış yollara saparak kendisinden büyük işlere atılacağına, edindiği yanlış dostluklar yüzünden başının ciddi anlamda ağrıyarak huzursuz duruma düşeceğine yorumlanır. Rüyada okul arkadaşıyla sevgili olmak, bazen de haram yemeye, yoldan çıkmaya, kazançların yok olmasına işaret edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4620

Rüya Sitesi Linkleri