Rüya tabiri ara

Rüyada oklava görmek Ne Demek ( Anlamı)

Ağustos 10, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada oklava görmek , rüya sahibinin çok yakın bir zaman içerisinde yolculuğa çıkacağına delalet eder. Bunun haricinde hayatınıza çeki düzen vereceğinize , iyi niyetli , dürüst ve çalışkan birisi olduğunuzdan dolayı çevreniz tarafından sevilip sayılacağınıza işaret eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , rüyayı gören kişinin kırıcı sözler işiteceğine , beddua edeceğine ve acı çekeceğine yorarlar.

Rüyada uzun bir oklava gördüyseniz , çok yakın zaman içinde uzak bir seyahate çıkacağınıza , kısa oklava görmek ise kısa ya da günlük seyahate çıkacağınıza delalet eder.

Rüyada oklava ile hamur açtığınızı gördüyseniz , hiç ummadığınız bir yerden para alacağınıza veya çalışmıyorsanız yeni bir işe gireceğinize yorulur.

Bunun haricinde iş konusunda mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize , her zaman çalışmalarınızın karşılığını alacağınıza , iş hayatınızda sürekli olarak başarılar elde edeceğinize ve rahat bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Rüyada oklava ile yufka açtığınızı gördüyseniz , iş hayatınızda istemiş olduğunuz konuma kısa süre içerisinde geleceğinize , hak etmiş olduğunuz takdiri toplayacağınıza , maddi olarak ferahlayacağınıza ve huzura kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada oklavanın kirlendiğini görmek , rüya sahibinin yakın zaman içinde sağlık probleminin olacağına delalet eder.

Rüyada oklava kırmak , söylemiş olduklarınızdan dolayı sevmiş olduğunuz kişileri çok kıracağınıza ve bu duruma çok üzüleceğinize yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

429