Rüya tabiri ara

Rüyada oklava görmek, Rüyada merdane görmek

Eylül 16, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada oklava görmek

Rüyada oklava görmek, yolculuğa çıkmaya yorumlanır. Bazen hayatınızı toparlayan, çeki düzen verek bir kimsenin varlığına, iyi niyetli, çalışkan, dürüst, aklı başında bir hizmetkâra işaret eder.

Rüyada oklava görmek, kimi yorumculara göre, gönül incitici, acı, kırıcı sözler işitmeye, bedduaya etmeye işaret eder.

Rüyada uzun oklava görmek

Rüyada uzun oklava görmek, uzak seyahate delalet eder. Rüyada kısa oklava ise kısa, bir kaç günlük seyahate yorumlanır.

Rüyada oklava ile hamur açmak

Rüyada oklava ile hamur açmak, rüya sahibinin ummadığı bir yerden para alacağına ya da yeni bir işe gideceğine işaret eder. Rüyada oklavayla hamur açan, böyle birinin gayret ve çalışmasından yararlanarak kısmet alır. Rüyada oklava ile hamur açtığını görmek, çalışmalarınızın karşılığında ilerde mevki ve makamınızın yükseleceğine, iş hayatında başarı elde etmeye, refahının artmasına, rahat bir hayata kavuşmaya işaret eder.

Rüyada oklava ile yufka açmak

Rüyada oklava ile yufka açmak, iş hayatında hakettiğiniz konuma geleceğinize, hakkınızın yenmeyeceğine, hakettiğiniz takdiri toplayacağınıza, maddi refaha kavuşmaya ve huzuru bulmaya işaret eder.

Rüyada oklavayla hamur açıldığını görmek

Rüyada oklavayla hamur açıldığını görmek, rüya sahibinin emeği ve çalışkanlığına işaret eder.

Rüyada yakınlardan birini oklavayla hamur açarken görmek

Rüyada yakınlardan birini oklavayla hamur açarken görmek, rüyanızda gördüğünüz kimsenin size yardımının dokunacağını gösterir.

Rüyada oklavanın kirlendiğini görmek

Rüyada oklavanın kirlendiğini görmek, rüyada oklavayı düşürüp kirleten kimsenin sağlık problemleri yaşayacağına işaret eder.

Rüyada oklavanın kırıldığını görmek

Rüyada oklavanın kırıldığını görmek, o kişinin darılması anlamındadır. Bilerek veya bilmeyerek bir kimseyi kırabilir ve kendinize gücendirebilirsiniz.

Rüyada oklava kırmak

Rüyada oklava kırmak, söylediklerinizden dolayı veya öfkenizden kaynaklanan nedenlerle sevdiklerinizin size sırt çevireceğine işaret eder.

Rüyada birinin oklava ile kendisine vurduğunu görmek

Rüyada birinin oklava ile kendisine vurduğunu görmek, oklava ile size vuran kimseden beddua alacağınıza işaret eder.

Rüyada oklava almak

Rüyada oklava almak, zor durumlar yaşamaya, sıkıntıya düşmeye, işlerin yolunda gitmeyeceğine, engeller ile karşılaşmaya işaret eder. Kötü durumdan bir kimsenin yardımı ile kurtulacaksınız. Bazende değer verdiğiniz kimseleri incitecek patavatsız bir kimseye mani olacağınıza işaret eder.

Rüyada merdane görmek

Rüyada merdane görmek, geleceği gör­meden savurganlık yaptığınıza, hayatınızı daha düzenli hale getirmeniz gerektiğine, geçim sıkıntısı yaşamaya, uğursuz ve kötü kimselerle karşılaşmaya, sağlık sorunları yaşamaya, kazancın azalmasına, engeller ile karşılaşmaya, hayal kırıklığı yaşamaya, uğursuzluk, dert, keder, sıkıntıya işaret eder.

Rüyada merdane ile hamur açmak

Rüyada merdane ile hamur açtığını görmek, şansın iyiye dönmesine, bol kazanç elde etmeye, bolluk ve berekete, sıkıntıları- fakirliği geride bırakmaya, işlerin açılmasına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3306

Rüya Sitesi Linkleri