Rüya tabiri ara

Rüyada Okey Oynamak

Nisan 10, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada okey oynamak, gören kişinin ailesine önem vermemesine, başka insanların sözlerine inanıp o şekilde hareket etmesine ve kendi fikirlerini ortaya koyamamak anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibinin zayıf karakter özelliğinden dolayı kötü niyetli kimselerin hedefi haline geleceğine, malının, mülkünün peşine düşecek düşmanları olacağına yorumlanmaktadır. Tamamen çıkarları ve maddi açıdan elde edecekleri fırsatları düşünerek kişiyle arkadaşlık yapan insanların çokluğuna da dikkat çeken rüya, kime güvenileceği konusunda düşünmek gerektiğinin de altını çizmektedir.

Rüyada okey taşı görmek, gören kişinin şansının dönerek umutsuz baktığı işlerden hayırlı sonuçla çıkacağına ve maddi kazançlara nail olacağına tabir edilmektedir. Rüyasında okey taşı gören kimseler, olacakları önceden görebilen, atılımlarını bu yönlerden etkin kılan, başarılı kimselerdir. Rüyada okey taşı görmek, bazen de iyilik yapmaya, el açıklığına, yapılan yardımlara işaret eder.

Rüyada okey masası görmek, gören kişinin sevdiği insanlarla sıkıntılarına son verecek güzel bir aktivite için bir araya gelerek hoş vakit geçireceklerine yorumlanır. Rüyasında okey masası gören kişi, büyük şana ve şöhrete sahip olacak ve insanların sevdiği, saygı duyduğu kimse haline gelecektir şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada okey ıstakası görmek, gören kişinin kumara ve kötü alışkanlıklara düşkün olup ailesinin rızkını yanlış yollarda harcayacağına yorumlanır. Rüyada görülen okey ıstakası sembolü bazen de kişinin başına gelecek üzücü olaylara, şansınızın körelmesine, mutsuz edici olaylarla karşı karşıya kalmaya işaret eder.

Rüyada okey takımı görmek, gören kişinin iyi ile kötüyü ayırmakta zorluk çekileceği bir durum yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin kendisine çok samimi yaklaşan ancak gerçek niyeti hiç de iyi olmayan kimseler yüzünden ilerleyen zamanlarda ailevi sorunlar yaşayacağına, bu kişiler nedeniyle maddi kayıpların da kişiyi çok üzeceğine tabir edilir. Bencil, sorumsuz, kimseyi dinlemeyen, sadece kendi bildiğini okuyan bir eşe veya evlatlara da işaret etmektedir.

Rüyada okey görmek, hayatı çok fazla ciddiye almayan bir eş sahibi olmak yüzünden kişinin her sorumluluğu tek başına üstlenmek zorunda kalacağına, omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine, kendisini mutsuz ve yetersiz hissetmeye başlayacağına tabir edilir. Aklı bir karış havada çocuklara sahip olmak, çalışma hayatında tutunamayan ve hazıra konmak isteyen biriyle evlenmeye de yorumlanır. Rüya sahibinin kazanç konusunda kolaycı bir tavır içinde olduğuna ve bu yüzden girdiği her işten zorlandığı anda çıkarak geleceğini yavaş yavaş mahvedeceğine tabir edilir. Kumar düşkünü olmak veya kumar oynamak suretiyle evinin rızkını harcamak, ailesini mahcup ve muhtaç duruma düşürmek anlamına da gelen bu rüya, kötü alışkanlıkların pençesine düşülmemesi için kişinin girdiği ortamlara çok dikkat etmesi gerektiği konusunda uyarıda bulunmaktadır.

Rüyada okey oynamak, kişinin gerçeklerden uzak, hayaller peşinde koştuğu ve eline hiçbir şeyin geçmediği uğraşlar edindiği anlamlarına gelir. Rüyasında okey oynadığını gören kimsenin çevresi de kendisi gibi aşırı eğlenceye düşkün ve hayalperest kişilerle doludur. Bazı alimler rüyasında okey oynayan kişilerin çevrelerinde yalancı kalabalıkların olduğunu ve kişiyi yanlış yönlendirdiklerini de tabir ederler.

Rüyada Oyun Oynamak
Boş ve faydasız işlerle geçirilen zamanlara işaret eden rüya aynı zamanda kişinin kendi hayatı ile ilgili planlamalar yapmadığı ve rüzgar nereye eserse o yöne gittiği anlamlarına da gelir. Rüyasında oyun oynayan kişiler ikili ilişkilerinde de sahtekarlıklara maruz kalırlar. Yalan söyleyen, dolandırıcı ve ikiyüzlü bir kişiliğe de delalet eder. Oyun oynayan kişiler kibirli ve alaycı kimseler olurlar. Dini açıdan oyun oynayan kişiler iman gücü zayıflamış kimselerdir ve dünya nimetlerine fazlasıyla tamah ederler.

Rüyada Tavla Oynamak
İş konusunda çok önemli riskler altına girileceğine ve bunun neticesinde beklenilen terfilerin gerçekleşeceğine yorumlanır. Rüyasında tavla oynayan kişiler hayata karşı çok daha şanslı bir duruma geçerler. Geleceklerine yönelik büyük fırsatlar yakalarlar ve aynı zamanda düşmanlarına karşı da her zaman üstün durumda olurlar.

Rüyada Kumar Oynamak
İslami açıdan rüyada kumar oynamak sebebi ne olursa olsun kişi için zararlı işler içinde olmaya, her işinde engellerle ve zahmetlerle karşılaşmaya, kavga ve tartışmalara delalet eder. Rüyasında kumar oynayıp rakiplerini elediğini veya yendiğini gören kimse gerçek hayatta da düşmanlarına karşı zafer elde eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

428

Rüya Sitesi Linkleri