Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Öğrenci Yurdu Görmek ve Orada Kalmak Ne Anlamlara Gelir?

Ağustos 6, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada öğrenci yurdu görmek , rüya sahibine yüklenecek olan yeni sorumluluklarına yorulur. Rüyayı gören kişi eskisine göre daha çok çalışacağına , daha fazla para kazanmak zorunda kalacağına işaret eder.

Eğer bu rüyayı evli birisi gördüyse o zaman haneye yeni birisinin katılacağına , ailenizin maddi koşullarının zorlanacağına ve geçici olarak sıkıntı içerisine gireceğinize delalet eder.

Genel olarak öğrenci yurdu gören kişinin evi her zaman kalabalık olur ve hareketli geçer.

Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin Allah katında büyük sevap kazanacağına , iyiliklere imza atacağına , hem yetim hem de öksüz olan kişilere , çaresiz hayvanlara yardım edeceğinize alamet eder.

Rüya sahibi çok iyi kalpli birisi olduğu için çevresi tarafından çok sevileceğine ve hayır duaları alacağına yorulur.

Rüyada Öğrenci Yurdu Açmak

Rüyada öğrenci yurdu açtığınızı gördüyseniz , yapacağınız büyük bir iyilik sayesinde hayır duaları alacağınıza , her türlü beladan , nazardan ve aynı zaman da uğursuzluklardan kurtulacağınıza işaret eder.

Bunun haricinde kendi işlerinizi açacağınıza ve başarılı olacağınıza yorulur.

Bazı rüya tabircilerine göre , ticaretten para kazanacağınıza , birçok kişiye ekmek kapısı aralayacağınıza ve herkese eşit davranacağınıza alamet eder.

Rüyada Öğrenci Yurdunda Kalmak

Rüyada öğrenci yurdunda kaldığınızı gördüyseniz , hayallerinize ulaşmak için büyük çaba sarf edeceğinize ve elinizden geleni yapacağınıza delalet der.

Bunun haricinde ekstra bir işe gireceğinize ve bedensel olarak çok yorulsanız bile psikolojik açıdan kendinizi çok iyi hissedeceğinize işaret eder.