Rüya tabiri ara

Rüyada Oğlunun Sigara İçtiğini Görmek

Rüyada oğlunun sigara içtiğini görmek, ailevi bağların güçleneceğine, mutluluğa, günahtan kaçmaya, iyi kazanca işarettir. Bunlara ek olarak akrabayla iş yapmaya, iyi huya, sakin bir hayata ve hatayı kabullenmeye işarettir.Rüyada oğlunun sigara içtiği...

Rüyada oğlunun sigara içtiğini görmek, ailevi bağların güçleneceğine, mutluluğa, günahtan kaçmaya, iyi kazanca işarettir. Bunlara ek olarak akrabayla iş yapmaya, iyi huya, sakin bir hayata ve hatayı kabullenmeye işarettir.Rüyada oğlunun sigara içtiğini görmek, hayatın tadını çıkarmak istemeye, huzurlu bir hayata, bir yol hazırlığına, rüyada oğlunu sigara içerken görmek mutlu bir birlikteliğe, uzun bir hayata diye yorumlanabilir. Bu rüya büyük sıkıntılara bu sıkıntılardan kurtulmaya, bir kişiden maddi, manevi destekle rahatlamaya, güzel kazançlara, küslükleri bitirmeye delalettir.

Rüyada oğlunun sigara içmesi eşten gelecek güzel haber, Allah inancı ile yaşamaya, güzel hayaller peşinde koşmaya, dikkatini çekmeye çalıştığınız birinin sonunda dikkatini çekmeyi başarmaya, iyilikler yapmaya, sevdiğiniz zararsız ve çok istediğiniz bir hayvanı sahiplenmeye işarettir. Oğlunun sıkıntıda dolduğunu, büyük hatalar yaptığını size söyleyemediği bir çok şeyin olduğuna, yardımınıza ihtiyaç duyduğuna yorumlanabilir. Rüyada oğlunun sigara içtiğini görmek işlerinin ters gittiğine, büyük bir mal kaybına işaret denilebilir.

Rüyada oğlunun sigara kullanması uzun yorucu, endişeli günlerin yaklaştığını, birçok zorluklarla uğraşacağınıza, bir dostluğu bozmaya mecbur kalacağınıza işarettir. Anlaşamamazlık büyük sıkıntılar, bu sıkıntılar sonucunda yaşanacak sevinçler ve müjdeli haberler alınacağına siz ve oğlunuzun arasında sevgi bağlarınızın güçleneceğine, rüyada oğlunuzun sigara içtiğini görmek, oğlunuzun çok güzel bir geleceğe hazırlandığını, bir kızla tanışacağına ve evleneceğine yorumlanabilir.

Rüyada oğlunun sigara içerken görmek kişiden kişiye değişebilir. Oğlunuz saklanarak sigara içiyor ise sizden gizli işler yaptığını, sizin onaylamadığınız kişilerle görüştüğüne ve sizden saklamaya çalıştığı bazı işlerinin olduğuna, sizin onaylamadığınız bir evliliğe işaret olabilir.

Rüyada oğlunun sigara içtiğini yakalamak ile kişi akraba ilişkileri konusunda daha ciğer canlı ve hatırı sayılır birisi olacağını görür. Eskiden yapmış olduğu günahlardan uzak kalmaya ve iyiliğe yönelmeye çalışır. Hayatının bundan sonraki kısmında ki örnek almış olduğu insanlar farklı kişiler olmaktadır. Allah yolunda koşan, namazlarını düzenli bir şekilde kılmaya çalışan, Allah’ın emir ve yasaklarını hem bilen hem de hayatına idrak etmeye çalışan kişileri örnek almaya başlayacağını görür. Bundan sonraki hayatında insanlara karşı daha nazik ve kibar olmayı kendi dizginlerini eline almaya çalışan biri olmak için elinden gelen tüm çabaları göstermeye çalışır. Bu yüzden bu rüya sahibinin rüyada oğlunun sigara içtiğini görmesi çok güzel ve hayırlı bir rüya olma özelliğini taşımaktadır.

Oğlunun sigara içtiğini görmek ve kızmak rüyası ile hayırlı kısmetlerin açılacağı anlatılmak istenir. Bu rüyayı gören kişi eğer evli değil ise en yakın bir zamanda kişinin karşısına hayırlı bir kısmet çıkar. Konuşup anlaştıktan sonra ise yollarını birleştirmeye ve bir ömrü birlikte geçirmeye karar verirler. Rüyada oğlunun sigara içtiğini gören kişi evli ise o zaman kişinin mutsuz ve huzursuz olan evliliğine bereket ihsan edilir. Karı koca arasında yaşanan gerginlik bu rüya yavaş yavaş düzelmeye başlar. Her şey yoluna girmeye başlayınca ise kişide çok büyük bir mutluluk meydana gelir. Bu rüya sahibi hem kendine hem de çevresinde bulunan insanlara karşı faydalı olmaya başlar.