Rüya tabiri ara

Rüyada Oğlunun Evlendiğini Görmek

Mart 19, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada oğlunun evlendiğini görmek rüya sahibinin gerçekte evlenme çağına gelmiş oğlu varsa en yakın zamanda oğlunun aşık olduğuna ve kızı ailesi ile tanıştırmaya getireceğine, ailesinin iznini almak istediğinin habercisidir. Kendi oğlunun düğününü gören rüya sahibi babanın kötü günleri arkasında bırakıp güzel günler göreceğine delalet etmektedir. Gerçek hayatta rüya sahibinin oğlu evlenme çağında değilse evladının çok güzel saygı göreceği makamlara geleceğine, kişinin ahlakıyla göz dolduracağına, önünün bahtının açık olması anlamında da yorumlanmaktadır.

Rüyada oğlunun evli olduğunu görmek rüya sahibinin hayırlı haber alacağına ve kişiyi mutluluğa boğacak gelişmelere yorulan rüya, iyi komşulara, hayırlı dostluklara da işaret etmektedir. Ayrıca dünyada her işini kendi yapan rüya sahibinin hiç kimseye muhtaç olmayacağına işlerinin üstesinden kendisinin kalkabileceğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin evlenme çağında oğlu varsa, uğraşlarının sonucunda oğlunun umduğu mutluluğa kavuşacağını müjdelemektedir. Bu evlilikte saygı ve sevgi göreceğinin işaretçisidir. Eğer rüya sahibinin gerçekte oğlu evliyse bir çocuğunun olacağına rüya sahibine torun geldiğinin habercisi olup çok sevineceğine işaret etmektedir.

Rüyada evli oğlunun evlendiğini duymak, hayırlı bir haber duymak olarak yorumlanır. Kişinin evladından göreceği güzel günlerin olduğunu gösterir, özel hayatla olan isteklerinin yerine geleceğine delalettir.

Rüyada Oğlunu Evli Görmek Gerçekte bekar oğlu olanlar için, evlatlarının aşık olacağına, aniden evlilik kararı alacağına veya sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine alamettir. Çocuğu olmayan veya bekar biri bu rüyayı görürse erkek çocuğu olur ya da oğlu olan biriyle evlenir. Bol kısmet manasına geldiği gibi, güçlü çocuklar yetiştirmeye, hayata dair her işini kendisi yapan rüya sahibinin kimseye minnet etmeden, gururlu bir hayat süreceğini ifade eder.

Rüyada oğlunun nişanlandığını görmek; güzel bir hayata, mutlu bir birlikteliğe, iş hayatınızda başarılı çalışmalar yaparak kısa zamanda yükselmeye yorumlanan bu rüya kişinin her anlamda şansının yaver giderek hayatını mutsuz kılacak tüm üzüntüleri geride bırakacağına, yaptığı tüm işlerde sevdiklerinden aldığı manevi destek sayesinde güçlü tavır sergileyerek başarı anlamında önemli adımlar atacağına, evlilik hayatında attığı adımda bir ömür mutlu olabileceği hayırlı bir kimseyle mutluluk yolunda ilerleyeceğine işaret edilir.

Rüyada oğlunun sözlendiğini görmek; rüya tabirleri açısından güzel şeylerin olacağına vesiledir. Evli birisi için arkadaş çevresinin biraz daha genişlemesine, yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar kurmasına yorumlanırken, bekar birisi için ise rüyada hane içinde sevdiği bir kimseyi sözlendiğini görmek, evlenmeye yorumlanır. Rüyada sözlü olduğunu gören kimse bir çok zorluklara göğüs gelerek girdiği her işte alnının akıyla sonuca varır.

Rüyada evli oğlunu boşanmış olarak görmek; gerçek hayatta da sıkıntıya ve çaresizliğe işaret eden bu rüya kişinin tatsız olaylar yüzünden huzurunun kaçarak hanesinde eski mutlu günlerden eser kalmayacağına, sürekli tartışmaların yaşanarak hanede ayrılıkların yaşanmasına vesile olacak olaylarla karşı karşıya kalınacağına, kişinin mutsuz oluşunun kişiyi her anlamda olumsuz etkileyerek iş hayatındaki performansını geride bırakıp başarısızlığa sebep verecek bir çok olayla karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Dini rüya alimlerimizce tabirlenen bu rüya hastalığa, kötülüğe, fitne fesat kimselere, hilekar ve art niyetli kişilerden doğacak kötülüğe, sevdiğiniz bir kimseyi kaybetmeye yorumlanır.

Rüyada bekar oğlunun evlendiğini görmek; Evlilik kurumuyla ilgili duygu ve düşüncelerinizi yansıttığı gibi, kişiliğinizde akıl ve duygular arasında yaşanan çelişkinin uyumlu biçimde çözüldüğünü de ifade ediyor olabilir. Bekar birisi evlendiğini görüyorsa, evlilikle ilgili merak ettiği ayrıntıları öğrenme isteği duyduğunu ve belki de kendini evlilik fikrine hazırlamaya çalıştığını gösterir. Rüyada bekar bir kimsenin evlendiği görmek, birlik ve beraberlik yani topluluk olduğu için yakın çevrenizden destek göreceğinizi yada bu topluluğa önder olduğunuz için halk arasında makam ve mevkiye ulaşacağınıza işaret eder.

Rüyada oğlunun boşanmış görmek, rüyayı gören kimsenin ailesiyle kurulu düzeninin sebepsiz yere yaşanan tartışmaları olaylar yüzünden bozularak rızkının kesileceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, çocuklarıyla sorun içinde olup sürekli tartışmaların ortasında kalacaklardır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3820