Rüya tabiri ara

Rüyada Oğlan Çocuk Görmek

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada oğlan çocuk görmek, kişinin gördüğü çocuğun yaşına göre farklı şekillerde yorumlanır. Eğer kundakta bir bebek gördüyseniz üzüntü ve keder anlamına gelir veya biraz daha büyük ergen döneminde erkek çocuk gördüyseniz bu mutluluk ve sevince delalet eder. Rüyanızda gördüğünüz çocuk ergenlik çağına yaklaşmış bir çocuksa müjdeli bir haber alabilirsiniz demektir. Veyahutta rüyanızda kendinizi eski çocukluk halinize döndüğünü gördüyseniz annenizden size miras kalacak demektir.

Rüyada Oğlan Çocuk Doğurmak

Rüyada oğlan çocuk doğurmak, kişinin gelecekteki zamanlarda gidişatının her zamankinden daha iyi olacağına delalettir. Eğer evli değilseniz ve böyle bir rüya gördü iseniz hastalık görmeyeceksiniz, eğer hasta iseniz de şifayı bulacaksınız diye yorumlanır. Ayrıca borçlarınız varsa hemen bitireceksiniz, geçim sıkıntısına elveda diyeceksiniz demektir. Bu rüyayı bazı âlimler zengin olmaya ve büyük ilim irfan sahibi olmaya da yorumlar.

Bu rüya ile ilgili bir başka yorum ise helal yollardan para kazanacağınıza, evleneceğiniz eşinizin hayırlı bir insan olacağına, hayatınızı en iyi şekilde geçireceğinize yorulmasıdır.

Rüyada Yeni Doğmuş Oğlan Bebek Hörmek

Eğer rüyada yeni doğmuş bir oğlan bebek gördüyseniz bunu kişinin fakirlikten en yakın zamanda kurtulalacağını, cehaleti yok edeceğini ve zenginliğe en yakın bir zamanda erişeceği şeklinde yorumlayabiliriz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3938