Rüya tabiri ara

Rüyada Ödül Almak Kazanmak

Temmuz 19, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Ödül Almak yüklü miktarda yapılacak olan hayırlı kazanca işaret eder. Rüya sahibinin büyük emekler vererek hatta tabir-i caizse tırnaklarıyla kazıdığı iş ve projelerinin karşılığını artık hakkıyla alacağına delalet eder. Kişi, işi için elinden gelenin daima fazlasını yapan birisidir. Bu sebeple bunların meyvesini misli ile yani yüklü miktarda para ve mal olarak geri alarak rahata kavuşmaya delalet eder. Rüyasında ödül aldığını gören kişinin gerek sosyal hayatı, gerekse iş hayatı son derece harika gittiğine ve başarıdan başarıya koştuğuna yorumlanır. Rüyayı gören kişi, oldukça azimli ve sevilen birisidir. Her ortamda ve her projede aranan simalardan diyebiliriz. Aynı zamanda bazı rüya yorumcularına göre, rüyada ödül almak hayırlı izdivaç ile ödüllendirilecek gönül ilişkisine rivayet etmektedir. Kişinin dua ve dileklerinin hayırlısıyla gerçekleşmesiyle, gönlünde olan kişiyle mutlu günlerin ve gelecek zamandaki hayırlı nikah manasına gelir.

Rüyada ödül almak , aileniz ve yakın çevreniz tarafından size sunulacak kazançlı tekliflere , uyumlu olabileceğiiz kişilere , yakın dostlarınız tarafından alacağınız ve mutlu olacağınız bir hediyeye delalettir.

Rüyada ödül kazanmak , haklılığınızın ortaya çıkmasına , başka bir kimsenin ödül kazandığını görmek hakettiğiniz bir başarıda arka planda kalmayı seçeceğinize delalettir.

Rüyada ödül vermek , hedefinizi gerçekleştirdiğiniz için sizden daha fazla mutlu olacak insanlara ve bu insanlar ile kutlama yapmaya delalettir.

Rüyada ödül için yarışmak , birçok kimseden topladığınız para ve fikirler sayesinde bazı kişilere yardımda bulunacağınıza , cebinizden para harcamadan başkasının malı ile gösteriş yapacağınıza delalettir.

Rüyada Ödül Kazanmak

Rüyada ödül kazandığını gören kişinin hanesinden bolluk ve bereket hiç eksik olmaz. Kişi daima kendi rızkını kendisi elde eder ve harama el uzatmaz. Bu sebeple de helal paranın meyvesini fazlasıyla toplar. Rüyasında ödül kazandığını gören kişi, işsiz ise güzel bir iş teklifiyle işe çağrılarak yeni atılımlarda bulunur. Ya da süregelen bir iş sahibi ise, emeklerinin karşılığı olarak mevkisinin yükselmesine delalet eder.

Rüyada Para Ödülü Kazanmak

Rüyada kazanılan para ödülü, gerçek hayattaki helal paraya tekabül eder. Kişinin tırnaklarıyla kazıyarak elde ettiği emeklerinin karşılığında eline geçecek olan yüklü miktardaki parayı simgeler. Bazen, bazı rüyalar haberci rüya olarak tabir edilir veyahut gerçekte yaşanan bir olayın bilinç altında kalması sonucunda gece görülebilir. Bu sebeple rüyanızı anlamdırırken, bir bütün olarak değerlendirin ve yorumlayın. Birde rüyanızı anlattığınız kişi ya da kişiler oldukça önemlidir. Rüyaların öyle güzel anlamları vardır ki, gerçek hayatla adeta aynıdır. Bu nedenle anlatacağınız kişi ya da kişiler bu rüyanın büyüsünün bozulmasına sebebiyet vereceklerinden dolayı tam tersine ya da kötüye çıkmasına neden olabilir.

Rüyada Armağan Almak

Rüyasında armağan aldığını gören kişi evli ve çocuk sahibi olmayı düşünüyorsa, kısa sürede bu hayalinin ve dualarının gerçekleşerek çok mutlu olacağına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibi iş arıyorsa, gönlündeki işi bularak hayırlısıyla şansının yaver gideceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişi çalışıyor ise, terfi alarak mevkisinin yükseleceğine işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3332

Rüya Sitesi Linkleri