Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Oda Görmek ve Süpürmek Nedir?

Ağustos 6, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada oda görmek genel olarak zafer anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi gerçek yaşam da her işin hakkını vereceğine , girmiş olduğu işlerden hayır bulacağına , rakiplerini her konuda yeneceğine , bol kazanç elde edeceğine ve her konuda adından söz ettireceğine alamet eder.

Bunun haricinde rüyada görülen oda programlı , planlı , disiplinli bir iş hayatı olan kişiye yorumlanır.

Rüyayı gören kişi eğer yukarıdaki şeylerin hepsini yerine getirirse hem şanslı , hem başarılı hem de çok mutlu olur.

Rüyada Oda Boyanması

Rüyada oda boyadığınızı gördüyseniz , hane içerisinde hem olumlu hem de çok güzel değişiklikler yapacağınıza , bu değişiklik ile çok mutlu olacağınıza delalet eder.

Aynı zaman da ailenizi rahat ettirmek ve onları komşulara muhtaç bırakmamak için kazancı çok iyi olan bir işe gireceğinize yorulur.

Rüyada Oda Süpürmek

Rüyada oda süpürdüğünüzü gördüyseniz , yeni bir hayat kuracağınıza ve kendinize ait olan bir evde yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyayı gören kişi okul veya iş hayatında daha çok başarılı olmak için sakin bir evde yaşamayı tercih edecektir.

Rüyada Oda Toplamak

Rüyada oda topladığınızı gördüyseniz , hayatınızla ilgili radikal kararlar alacağınıza , hem gereksiz kişilerden hem de gereksiz işlerden kurtulup farklı işlere yöneleceğinize işaret eder.

Rüyada Oda Kapısı Açmak

Rüyada oda kapısı açmak , yakın zaman içerisinde sürpriz gelişmeler yaşacağınıza veya nelerle karşılaşacağınızı bilmediğiniz bir işe gireceğinize yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4554

Rüya Sitesi Linkleri