Rüya tabiri ara

Cover Image

Not Almak

Ağustos 16, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada not almak, özellikle eğitim gören kimselerin vermiş oldukları sınavlarda başarılı sonla ayrılacaklarını işaret eden rüyalar arasındadır. Bu rüyayı gören kimse, girdiği her sınavda yüksek not alıp hedefine zahmetsiz şekilde ulaşır. Not almak, rüyası, maddi olarak ta kazançta artışa gitmeye, bir çok kazanç kapısına vasıl olmaya, eldeki fırsatları başarılı şekilde değerlendirmeye sembol edilir. Not almak, rüyasını İslami olarak ta yorumlarsak kişinin gerçek hayatı dışında manevi hayatına da son derece önem vererek haramdan ve günahtan sakınacağına, ibadetini eksiksiz şekilde yerine getirerek Mevlanın hayırlı ve güzel kulları arasına gireceğine tabir edilir. Rüyada görülen not almak, ifadesi bazen de aldığınız sorumluluk duygusuna ailenizi mutlu etmek uğruna girdiğiniz her işte başarılı ve öz verili şekilde çalışmaya ifade edilir. Bekar kimseler için bu rüya hayırlı kısmete, duaların kabulüne, bir ömür mutlu olacağınıza inandığınız kimse ile yola çıkmaya sembol edilir. Rüyada not tutmak, not almanın aksine size yönelik uyarı mahiyeti taşıyan rüya şeklidir. Bu rüya kişinin ibadetlerine gereken önemi vermeyip, şeytana kulluk ederek hayatını kötülüğe çektiğini işaret eder.

Rüyada Not Almak Ne Demek?

Rüyada not almak, not almak, rüyası yapılan hatalardan ders çıkarmaya, kazanılan tecrübeler ile tutum ve davranışlarınızı olumlu yönde değiştirmeye yorumlanır. Bu tecrübeler kişi üzerinde olumlu etkiler yarattığı gibi olumsuz etkenlere de sebebiyet verir. Eğitim ve öğrenim hayatı içinde olan kimselerin bu rüyayı görmesi, gelecekte başarılı kariyer hayatına sahip olup parlak gelecek içinde ilim irfan sahibi kimse olacağını simgeler. Rüyada not almak, bazen de miras yoluyla kalacak mirasa, ailenizle aranızın açılmasın sebep olacak etkenlerle karşılaşmaya, kısa süreli can sıkıntısı içine düşmeye tabir edilir.

Rüyada Not Yazmak

Rüyada not yazmak, not yazmak, ya da not tutmak, sembolü, gören kimse için uyarı mahiyetinde ifade içerip kişinin hırsları yüzünden manevi değerlerine gereken değeri vermediğini gösterir. Rüyasında not yazdığını gören kimse, hayatını saran her türlü eylemde sorumluluk almaktan kaçınıp basit ve sıradan yaşama kendisini uygun görür. Rüyada not yazmak, bazen de kolaya kaçmaya, emek sarf etmeden başarı dilemeye, insanları araç olarak kullanmaya ifade edilir.

Rüyada Not Defteri Görmek

Rüyada not defteri görmek, kişinin yaşadığı maddi sıkıntıları içine atarak hayatını zorlaştıracak durumlar geleceğine yorumlanır. Rüyada görülen not defteri sembolü aynı zaman da sabrın sonunda selamete ermeye, rahata çıkmaya,huzurlu olmaya işaret edilir.

Rüyada Birine Not Yazmak

Rüyada birine not yazmak, bu rüya iki farklı şekilde yorumlanır. Yazılan kimsenin tanıdık olması, gelecek hayırlı habere, yorumlanırken, yabancı bir kimseye not yazmak, hayatınızı saran sürprizlerle mutlu olacağınızı ifade eder. Rüyada bir kimseye not yazmak, bazende kişinin düşünce ve kararlarında inatçı yapıya sahip olup başkalarının kararlarına değer vermeden hayatına devam edeceğini gösterir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3809