Rüya tabiri ara

Rüyada Nohut Yemeği Yemek

Nisan 18, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada nohut yemeği yemek şansının artık yaver gideceğine, rızk konusunda sıkıntı yaşamayacağına ve olması gerekenden daha fazla artacağına, yapacağı işlerde bereket anlamları taşır, aynı zamanda meşakkat anlamına da gelir ki, Rüyada nohut yemeği yapmak rüyayı gören kişinin başına gelecek bol kazancı, Rüyada nohut yemeği pişirmek ancak çok çalışarak ve yorularak elde edebileceği rivayet edilir.

Rüyada nohut yemeği görmek, rüyayı gören şahsın, bol kazanç kapısının artık açık olduğu ve rüyada nohut haşlamak bu kapının ardında toplu işlerin ve kazançların geleceğine delalet eder. İş sahibi olan kişinin büyük hayır göreceği ve kendisine, nohut yemeği ikram etmek aynı zamanda çevresindeki insanlara faydasının olacağı iş teklifleri alması anlamı taşır.

Rüyada nohut pişirmek rüyayı gören kişinin kafasının karışık olduğu anlamı taşır. Yeni işlerin alınması yolunda meşakkatli serüvenlerin başladığı ve bu işleri elde etmek için gereğinden fazla çalıştığını, aynı zaman da kafasının çok meşgul ve karışık olduğuna delalet eder. Rüyada nohut pişirdiğini yada haşladığını gören kişi,eni bir işin peşine düştüğünü ve nohut kavurmak yasla vazgeçmemesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada nohut tarlası görmek, rüyayı gören kişi için bir çok kısmet yada iş anlamları taşır. Rüya sahibi bu fırsatları değerlendirirse ve akılcı bir yol izlerse, iyi bir kazanç elde edebileceğine, nohut yemeği ve pilav görmek başkasının yanında çalışıyorsa artık kendi işini kurabileceğine ve kendi işinin patronu olabileceğine delalet eder.

Rüyada nohut ektiğini görmek, kişi rüyada tarlaya nohut ekerken görürse kendisini, bu zahmet ve sıkıntı anlamları taşır. Bu rüyadan sonra, çok istediği bir şey varsa ve bunu çok istiyorsa, nohut kavurmak onun için neredeyse insan üstü bir çaba sarf etmeli. Yani büyük bir özveriyle çalışmalı ki istediği şeylere sahip olabilsin.

Yani uzun lafın kısası, rüyada nohut görmek, varlık, kazanç itibar, bol rızık, şans, toplu iş anlamlarına gelir ama bunları elde etmek için büyük bir çaba gereklidir. Varlık çok ama uğraş olmadan bu varlığa ulaşılamayacağı anlamlarına geliyor. Bazı tabircilere göre de rüyada nohut görmek, hayırsız, rüyayı gören şahsa yar olmayacak, nohutlu et yemeği yemek boğazından geçmeyecek yada cebine girmeyecek para veya kazanç olarak tabir edilir.

Rüyada nohut yemek kadere ve kafa yorgunluğuna delalet eder. Eğer nohutla beraber başka şeyler de yenirse bu iyi bir şeydir denir. Örneğin; rüyada kavrulmuş nohut görmek, uygun olmayan bir yerde ve uygun olmayan bir zamanda birisini öpmek anlamına gelir. Mesela bir yerde nohut alıyorsa rüyayı gören kişi, nohutlu yemek görmek birine kefil olup güç durumda kalacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5287