Rüya tabiri ara

Rüyada Nohut Görmek

Mart 24, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyasında nohut gören kişi için maddi anlamda gelişecek olaylar olarak yorumlanmaktadır. Rüyada nohut görmek çok kısa zaman içerisinde, hayatınızı olumlu anlamda değiştirecek, müjdeli bir haber almaya işaret etmektedir. Rüyada nohut görmek, emek gücü harcanarak kazanılan paraya delalet etmektedir. Rüyada bir yerden yada herhangi bir kimseden nohut aldığını görmek maddi anlamda bir kişiye söz verecek, daha sonra ise güç durumda kalacak demektir. Rüyasında nohut yediğini gören kişi para kazanacağı bir iş bulacağı anlamına gelmektedir. Bu iş yorgunluk verecek iş olup, eğer nohudun yanında herhangi bir şey yenirse, hayırlı anlam kazanır.

Rüyada nohut görmek, çok zor işlerle çalışıp, güçlükle kazanılan para anlamına gelmektedir. Rüyada nohut görmek kişiye göre ayrı olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında nohut gören bazı kimseler için, nohut pek hayır getirmeyecek bir kısmet anlamına gelir. Rüyasında bir yerden nohut alan, para ile ilgili bir sıkıntıya girileceğinin habercisidir. Rüyasında nohut yemeği pişirdiğini gören kimseye hiç beklemediği yerden para geleceğine işaret edilir. Bazı rüya tabiri yapan alimlere göre, rüyada nohut görmek şansın bir anda dönmesi, rızkın ve bereketin çoğalması, yapılan işlerde zengin olacağı anlamına gelir. Ancak bunları yaparken de bir takım zorluklar yaşanacağı anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kimse kazancını çok çalışarak ve bir o kadarda çok yorularak, helal yollardan sağladığı ifade edilmektedir. Yani bu rüyadan anlatılan, nohut gören kişinin kolay kolay para kazanma şansı yoktur. Bir başka yorumculara göre rüyada nohut görmek hayırsız, olumsuz olan, rüya sahibine fayda sağlamayacak, cebine girmeyecek yada hiçbir şekilde kullanamayacağı, yüksek miktarda para anlamına gelmektedir.

Rüyada nohut yemeği görmek, rüya sahibinin, gerçek hayatında yapacağı bir iş ile alacağı toplu para yada toplu sözleşme, anlaşma gibi anlamlara karşı gelmektedir. Rüya sahibi kendisine maddi ve manevi anlamda çok faydası sağlayacak, sürekli hayır göreceği bir iş teklifi alacağına işaret etmektedir.

Rüyada nohut pişirmek, rüyayı gören kimsenin bir işle yada bir kişi ile çok uğraşacağı, kafasının fena halde karışık ve meşgul olduğuna delalet etmektedir. Rüyasında nohut pişirdiğini gören kimse, yeni bir iş için uğraşacağı yada koşacağı anlamını da kazanmaktadır. Bu rüyayı gören kişi, kısa zamanda iş bulacağı olarak ta yorumlanır.

Rüyada nohut tarlası görmek, rüyayı gören kişinin eline geçecek olan birden çok fırsat yada kısmet olarak yorumlanır. Rüya sahibi bu kısmetleri yada fırsatları akıllıca ve doğru bir şekilde değerlendirirse, çok hayırlı olacağı ve iyi bir kazanç elde edeceği, hatta kendi işini kurarak, daha kolay para kazanarak hayatına devam edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada nohut ektiğini görmek, çok uğraştırıcı, sıkıntı ve zahmetli bir iş anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin çok arzuladığı ve istediği bir şeye sahip olması için gecesini gündüzüne katarak, hiç durmadan devamlı çalışması gerektiğini ifade eder. Rüya sahibi bunun için, belirli bir süre eziyet ve zorluk yaşayacak ama sonunda arzu ettiği ve istediği şeye kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada pilavlı nohut yemek, huzura, mutluluğa, zenginliğe veya fakirlikten çıkma anlamına gelmektedir. Ayrıca bol gelen gelire, tertemiz helal olan mala, hayırlı bir evlada, kazancı çok yüksek olan iş yapacağına, sıkıntı çekilmeden gelecek olan yüksek miktarda bir para anlamına da gelmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1155