Rüya tabiri ara

Rüyada Nişanlı Olduğunu Görmek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada nişanlı olduğunu görmek manevi ve dini açıdan hayırlı bir rüya olarak kabul edilir. Kişinin iyi bir kimseyle yuva kuracağının habercisi sayılan bu rüya, evli biri tarafından görülürse bu defa da onun hanesinden bir genç kızın evlilik haberi olarak tabir edilir. Rüyayı gören kim olursa olsun, bu rüya çok hayırlı biriyle kurulacak yuva manasına gelir. Evleneceği kişi ayrıca dini bakımdan da vazifelerini yerine getiren, ihlâslı bir zattır. Bu rüyanın başka bir rivayete göre yorumu ise kişinin darlıktan sonra ferahlığa, zorluktan sonra kolaylığa, mutsuzluktan sonra saadete erişmektir. Rüya sahibinin çektiği çileler, akıttığı yaşlar son bulacaktır.

Rüyada Nişanlısından Ayrılmak

Rüyasında nişanlısından ayrıldığını gören kişinin hayata dair bazı korkuları vardır. Bu rüya ayrıca hayırlı işlerde gecikme olarak da yorumlanır.

Rüyada Eski Nişanlısını Görmek

Rüyada eski nişanlıyı görmek iki şekilde tabir edilir. Bunlardan birincisi araya mesafe ve zaman girmiş bir insandan haber almak ve onunla görüşmektir. İkinci yorumu ise rüya sahibinin canını sıkacak konuşmaları duymasıdır. Bu rüyayı gören kişi hakkında konuşulanları öğrenir ve bu dedikodular yüzünden hayli üzülür. Yapılan gıybet yakın çevresinin ve ailesinin de kulağına gideceği için kişi hayli zor duruma düşecektir.

Rüyada Nişan Törenine Gitmek

Rüyada nişan törenine katıldığını gören kişinin nasibi bollaşacaktır. Kısmeti açılacak ve çok sevindirici haberlerin mutluluğunu yaşayacaktır. Bu rüya, müjdeli haberlerin sevincini sevdikleriyle paylaşacağının habercisidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4719

Rüya Sitesi Linkleri