Rüya tabiri ara

Rüyada Nişanlanma Görmek

Ağustos 22, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada nişanlanma, rüyayı gören kişinin medeni durumu ele alınarak değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin hayatında kimse olmaması durumunda özel hayatıyla ilgili hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, karşısına kendisi için en ideal kısmetin çıkacağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin sevgilisi ya da eşi olması durumunda da tam tersi şekilde uğursuzluk ve şanssızlık yaşayacağına, kısmetlerinin de kapanacağına rivayet edilir.

Rüyada Nişanlanmak ve Yüzük Takmak

Rüyayı gören kişinin gerçekten böyle bir isteği ya da planı varsa bunun gerçekleşeceği anlamına gelir ve rüya sahibinin muradına ereceğine ve sevdiğine kavuşacağına delalet eder. Fakat rüyayı gören kişinin zaten evli ya da nişanlı olması durumunda mutsuz olmasına neden olacak bir engelin karşısına çıkacağına alamet eder.

Rüyada Altın Yüzükle Nişanlanmak

Rüyayı gören kişinin yüzünün gülmesine, keyfinin yerine gelmesine, tüm derdinin, kederinin ve üzüntüsünün de deyim yerindeyse uçup gitmesine vesile olacak yeni, güzel ve iyi gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Akrabayla Nişanlanmak

Rüyayı gören kişinin kötü ve art niyetli kimselerle karşılaşacağına, onlar yüzünden iyi giden işlerinin deyim yerindeyse sarpa saracağına, hayatının ve işlerinin zorlaşacağına, maddi sorunlarının artacağına, düzenin de bozulacağına işaret eder.

Rüyada Arkadaşınla Nişanlanmak

İyi değildir ve rüyayı gören kişinin çevresindeki bazı kimselerle olan iyi geçiminin bozulacağına, onlarla arasının açılacağına, ortaklıklarının ve dostluklarının da biteceğine işaret eder. Rüya sahibi güvendiği kişilerden darbe yiyecek, üzülecek, kırılacak ve dertlenecek demektir.

Rüyada Erkek Arkadaşınla Nişanlanmak

Bu hayırlı ve makbul bir rüyadır ve rüyayı gören kişinin kazançlı işlere gireceğine, geleceği için doğru ve isabetli adımlar atacağına, yeni kararlar alıp, yeni başlangıçlar yapacağına bu sayede amaçlarına ulaşacağına, ekonomik olarak kalkınacağına, helal yollardan helal para ve mal kazanacağına alamet eder.

Rüyada Nişanlanma Görmek sayfası 30/08/2020 18:55:05 tarihinde 92136 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2899

Rüya Sitesi Linkleri