Rüya tabiri ara

Rüyada Nişan Yüzüğü Almak Takmak

Ekim 30, 2018 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada Nişan Yüzüğü Almak bu rüyayı gören kimsenin yaşamında hayırlara vesile olacak bir takım olaylar şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada nişan yüzüğü almak, bu hayırlı olaylar, rüyayı gören kişinin eğer bir sevdiği varsa, onunla yakın zamanda mutlu bir yuva kurma adımları atacağına yorumlanır.Rüyada nişan yüzüğü takmak, eğer hali hazırda kısmetiyle tanışmamış bir kişi ise, yakında tanışacağına işaret etmektedir. Bunun dışında rüyada nişan yüzüğü bulmak iş yaşamı, sağlık gibi meselelerde de yine kısmetin açık olduğu. Yakın zaman içerisinde bu gibi konularda ilerlemeler yaşanacağını temsil etmektedir.

Rüyada Nişan yüzüğü takmak çocuk sahibi olma, ele bir mal geçmesi, memuriyet gibi üst makamlara yükselme, rızkın artması gibi anlamlara gelebilmektedir. Yine alimlerden Kirmani(r.a.) ise, rüyada nişan yüzüğü görmek o kimsenin mücadele ettiği konularda bir zafer kazanacağı anlamına gelmektedir.Rüyada nişan yüzüğü taktığını görmek, nişan yüzüğü takmak, yorumuyla aynı anlamları içeren bu rüya kişinin hayatı adına aldığı kararlarda dönüşümü olmaya yanlışlara giderek hem kendisini hem de ailesini tehlike altına sokacağına tabir edilir. Rüyada nişan yüzüğü takmak, bazen de umutsuz görülen işlerden mutlak galibiyetle ayrılmaya, çevrenizdeki insanların beğenisini kazanmaya, farklılık yaratmaya tabir edilir.

Bununla beraber, nişan yüzüğünün ne şekilde görüldüğü de kendi içerisinde alt anlamlara yol açabilmektedir. Her ne kadar genel açıdan olumlu yorumu olsa da, bazen kişinin elindekinin değerini bilmezliğine, ya da şükretmez ise onu kaybedeceği konusunda ilahi bir uyarı da olabilmektedir.

Rüyada nişan yüzüğü bulmak, kişi için kısmet yollarının açıldığını göstermektedir. Eğer rüyayı gören kişi, çok zorlu ve uzun bir mücadelenin içerisindeyse, artık bu mücadelenin son bulacağına işarettir. Dileğinin hayırlı şekilde gerçek olma yolunda olduğunu işaret etmektedir.

Rüyada nişan yüzüğü atmak, rüyayı gören kişinin, yaşamındaki bir kısım olumsuz etkiye sahip meselelerden kurtulacağına, uzun süredir çözüm bekleyen sorunları için ani ve keskin bir çözüm elde edeceğine işarettir.

Rüyada nişan yüzüğünü düşürmek, nişan yüzüğünün kaybolduğunu görmeye benzer bir anlama sahip olsa da, daha çok kişinin sorumsuz bir hayat yaşadığına ve kendisini toparlaması gerektiğine delalet eder.

Bir kimse rüyasında nişan yüzüğünün parmağını sıktığını görüyorsa, bu rüyann aksine kişinin yaşamında kolaylıklar yolunun açıldığını ve sıkıntısız bir ömrü işaret etmektedir.

Rüyada nişan yüzüğünün kaybolması, o kişinin, hayatındaki önemli olan aile, sağlık gibi konularda şükür gösteren biri olmadığına, elindekinin kıymetini bilmediğine işaret olmaktadır. Dahası bu, o kimsenin hayatında çok fazla şikayetçi biri olduğuna da ilişkin bir mesajdır.

Rüyada nişan yüzüğü takmak, gören kişinin yaşamında bekar olup olmadığına göre değişebilmektedir. Bekar kimseler için bu, yeni kapıların açıldığını gösterirken, evli ve nişanlı kişiler için, hayatlarında bir takım şeyleri doğru yapmadıkları. Şükür ve duaya sarılmaları gerektiğini gösteren ilahi bir işaret olabilmektedir.

Bazı rüya bilginlerince bu rüya, ayrılık gibi sonuçlara işaret edebilse de, esasen bir kimsenin hayatında doğru sandığı fakat kendisi için hayırlı olmayan bir durumdan kurtulmasına yorumlanır. Vazgeçmesi gerektiğini gösteren bir işaret de olabilmektedir.

Rüyada gümüş nişan yüzüğü görmek, maddi ve manevi sıkıntıya, dara düşmeye, yenilgiye, amaçların ve hedeflerin bir bir yok olmasına tabir edilir. Rüyada gümüş nişan yüzüğü görmek, bazen de yalan yanlış kimselerle dostluk kurmaya, rızkı haram yollarla elde etmeye, kötülüğe ifade edilir.

Rüyada altın nişan yüzüğü görmek, bu rüya hayırlı habere işaret olmakla birlikte bazen de elden çıkacak mala, yersiz alınan kararlara işaret eder. Rüyada altın nişan yüzüğü görmek, bazen de haber almaya, gelecek haber sayesinde mutlu olmaya, amaca biraz daha yakın olmaya tabir edilir.

Rüyada nişan yüzüğü atmak, bu rüya özellikle iş hayatında kararlılıkla ve emin adımlarla ilerleyen kimselerin atacakları yanlış adımdan dolayı kendilerine olan güven duygularını kaybederek hayatında yaşanan olaylara olumsuz gözlerle bakacaklarına yorumlanır. Rüyada nişan yüzüğü atmak, bazen de yapılan yanlışlardan dönmeye, kendinize çeki düzen vermeye, size verilen nasihatleri dikkate almaya tabir edilir.

Rüyada siyah nişan yüzüğü görmek, bu rüya sizi bekleyen kötülüklere, ailenize ikilik getirecek yuvanızın bozulmasına sebebiyet verecek kötü niyetli kimseyle evlilik yolunda ilerlemeye işaret edilir. Bu rüya kişiler için uyarıcı mahiyeti taşıyıp kişinin girdiği yoldan dönmesi gerektiğini aksi halde büyük felaketlerle karşı karşıya kalacağını işaret eder.

Rüyada Gümüş Yüzük Görmek ; Rüyada görülen gümüş yüzük mala mülke ve servete işarettir.

Rüyada Altın Yüzük Görmek ; Rüyayı gören kadın ise süse ve şehvete erkek için ise fakirliğe maddi sıkıntıya işarettir.

Rüyada Yüzük Taşının Düştüğünü Görmek ; Rüyayı gören kişinin malından bir şey kaybedeceğine yada çocuğunun vefatına yorumlanır.

Rüyada Yüzük Bulmak ; Yüzüğü bulan kişinin bekar ise evleneceğine evli ise çocuk sahibi olacağına işaret.

Rüyada Süslemeli Yüzük Bulmak ; Rüyayı gören kişinin istediği şeylere sahip olacağına işaret.

Rüyada Dar Yüzük Görmek ; Rüyayı gören kişinin zorluğu olan işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada Emanet Yüzük Görmek ; Bu rüyayı gören kişi devamı olmayan bir mala sahip olacağına işaret.

Rüyada Yüzüğün Kırıldığını Görmek ; Rüyayı gören kişi evli ise eşinden ayrılacağına işaret evli değil ise uzun süreli olmayan bir birlikteliğe gireceğine işaret.

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek ; Rüyayı gören kişinin evlilik babında kısmetinin açılacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17041