Rüya tabiri ara

Cover Image

Nişan Yapmak

Mart 9, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada nişan yapmak, kişinin hayatında bir takım değişikliklere giderek gençlik dönemlerinde yaptığı hatalardan uzak olacağına kendisi gibi seviyeli, açık sözlü kimseyle flört ederek güzel bir başlangıca imza alacaklarına yorumlanır. Rüyada nişan yapmak, yaşadığınız güzel olaylardan etkilenmeye, işinize dört elle sarılmaya, sevdiğiniz kimselerin de desteği sayesinde hayatı daha kolay ve yaşanılır hale getirmeye ifade edilir. Bu rüyayı gören kişiler, ailesine son derece bağlı, onların mutlu olmaları için her türlü uğraşı gösteren, saygıdan ödün vermeyen kişilerdir.

Rüyada Nişan Yapmak Ne Demek?  

Rüyada nişan yapmak, hayırlı ve güzel yola girmeye, birlikte olduğunuz kimseyle gelecek kurmaya, mutlu başlangıç içinde olmaya tabir edilir. Bu rüya gören kişi ya da kişiler için hayatı sil baştan yaşamaya, maddi anlamda kazanç elde edecek gelecek adına birikim sağlayacak bir çok işte öncülük etmeye ifade edilir. Rüyada nişan yapmak, aynı zaman da sevdiğiniz kimselerle etkinliğe katılmaya, onları hayatın sıkıcı tarafından uzak kılarak eğlenmelerine vesile olmaya ifade edilir.

Rüyada Nişan Hazırlığı Yapmak  

Rüyada nişan hazırlığı yapmak, bu rüya gören kişinin heyecanlı  bir bekleyişin içinde olup her anının hareketli geçeceğine işaret eder. Rüyada nişan hazırlığı yapmak, hayırlı bir yola baş koymaya, sevdiğiniz kimselerinde desteği sayesinde bir çok şeyi zorluk çekmeden aşmaya tabir edilir

Rüyada Nişan Alışverişi Yapmak  

Rüyada nişan alışverişi yapmak, bu rüya maddi anlamda elden çıkacak olan mala, getirisi yüksek olan işlere girmeye, maddi kazanç beklemeye işaret eder. Rüyasında nişan alışverişi yaptığını gören kimseler, çevresinde yaşanan olaylardan dolayı son derece mutlu olup yaşanan etkinlikler ile hayatını daha güzel hale getirir.

Rüyada Oğluna Nişan Yapmak  

Rüyada oğluna nişan yapmak, rüyasında ailesinde bir kimsenin nisan yaptığını gören kimse, yakın zaman da mutlu olacağı bir habere vasıl olup hayatını her anlamda değiştirme kararına gider. Rüyada oğluna nişan yapmak, bazen de aileniz için faydalı bir şeyler yapmaya, elinizi taşın altına koymaya, çekilen zorluklara rağmen mutlu olmaya ifade edilir.

Rüyada Nişan Yaptığını Görmek  

Rüyada nişan yaptığını görmek, nişan yapmak, rüyası ile aynı anlamlara işaret olan bu rüya kişinin hayatı konusunda olumlu bir takım kararlara giderek kendisini mutsuz anlamda etkileyecek kötülüklerden uzak olacağına yorumlanır. Rüyada nişan yaptığını görmek, bazen de keyifli haber almaya, mutlu olmaya, zorluk çekmeden mal elde etmeye tabir edilir.

Rüyada Nişan Yemeği Yapmak  

Rüyada nişan yemeği yapmak,  rüya sahibinin ailesini yakından ilgilendiren konular yüzünden karar verme noktasına giderek hem kendisi hemde ailesi için hayırlı olacak önerilerde bulunacağına ifade edilir. Rüyada nişan yemeği yapmak, bazen de ihtiyacı olan kimselere el açmaya, onlara bir çok konuda yardım ederek onların mutlu olmalarına  vesile olmaya tabir edilir.

Rüyada Nişan Atmak 

Rüyada nişan atmak, bu rüya kişinin sevdiği kimseyle girecekleri fikir çatışmaları yüzünden tatsız bir takım olayların içine düşerek kendilerini mutsuz edeceklerine yorumlanır. Rüyada nişan atmak, girilen yoldan dönmeye, parasal sıkıntılara düşmeye, hem kendinizi hemde sevdiğiniz kimseyi mutsuz etmeye tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3892