Rüya tabiri ara

Rüyada Nişan Atmak

Haziran 29, 2020 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada nişan atmak, iş hayatında meydana gelecek krizlere işarettir. Rüyasında nişan atan kişi çalışma hayatında zarara uğrar ve para kaybeder. Yine bu rüya borca girmeye, maddi zorluklara da yorulmaktadır. Mevkiden düşmek, itibar kaybetmek anlamlarına da gelir.

Rüyada Nişanlandığını Görmek

Bu rüya genellikle hayırla yorulur. Nişanlandığını gören bekârsa gerçek hayatta evlenir veya âşık olur. Yine bu rüya kısa sürede ulaşacak hayırlı ve müjdeli haberdir. Tanımadığı bir adamla nişanlandığını gören önünüze birçok fırsatın çıkacağına, güçlü bir kişiden yardım göreceğinize işarettir. Tanıdık bir kimse ile nişanlanmak ise kısa süreli üzüntülerdir.

Rüyada İki İnsanın Nişanlandığını Görmek

Rüyada iki insanı nişanlanırken gören kişi mutluluk ve sevinç yaşar, kısa sürede eline oldukça yüklü miktarda para geçer, umduğuna nail olur ve sevinir.

Rüyada Kızının Nişanlandığını Görmek

Rüyada kız olsun erkek olsun çocuğunun nişanlanması oldukça iyidir. Bu rüya güzel haberlere, sevindirici havadislere işarettir.

Rüyada Nişan Merasimine Gitmek

Rüyada nişan törenine giden mutlu, eğlendirici aktivitelerde bulunur. Bu rüya iyi dosta, güvenilir arkadaşlara işarettir. Yine bu rüyayı gören kişi gerçekten mutlu bir kalabalığın içinde bulunur.

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek

Rüyada görülen nişan yüzüğü ya mal ya da evliliktir. Nişan yüzüğü gören kişi bakar ise kısa sürede karşısına iyi bir nasip çıkar ve evlenir. Bu rüyayı evli bir kimse görürse, zengin olur, çokça mala konar veya servet kazanır. Rüyada nişan yüzüğü takan kimse gerçek hayatta da evlenerek yüzük takar. Bu rüya nikâh ile yorulur. Rüyasında nişan yüzüğü satın alan, aşka düşer. Bu rüya gönül işlerine delalettir. Evli bir insan nişan yüzüğü taksa eşi ile arasında küçük sorunlar baş gösterir. Bu sorunlardan sonra feraha ermeye ya da sıkıntılardan kurtulmaya da yorulabilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

572

Rüya Sitesi Linkleri