Rüya tabiri ara

Rüyada Nine Görmek

Kasım 2, 2018 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada Nine Görmek bela, kaza, kötülükten uzak olmaya ve rüya sahibinin hayır duası alması anlamına gelmektedir. Rüyada ninenin elini öpmek, kötü duygu, düşünce ve korkulardan arınmak, canlanmak, yenilenmek, tazelenmek, hayat bulmaktır. Rüyada nineye sarılmak, hürmete layık bir insan olmak, olgunlaşmak, etrafta sözü dinlenmek, saygı gösterilmektir. Omuzundaki yükleri atmak, sıkıntılardan feraha çıkmak, tüm sıkıntılardan kurtulmaktır.

Rüyada Nine görmek, kişi çok hayırlı insanlar ile karşılaşacak, bu insanlardan hayırlı yardım ve menfaat görecek, rahatı, huzuru, keyfi yerinde olacaktır. Ev içerisindeki bereket, bolluk ve ferahlıktır. Abdülgani Nablus-i (r.a.) Hazretlerine göre, rüyada nine görme, sevinçli günlerin geleceğine, mutlu bir hayat yaşanacağına delalet eder buyurmuştur.

Rüyada ölmüş nine görmek, müjde getirecek sürpriz bir haber almak, tüm sıkıntı, keder ve dertlerden kurtularak mutlu olmaktır. Yüzü güldüren olaylar yaşamak, huzur ve esenlik yaşamaktır. Sıcak bir yuvaya kavuşmak, yuvada iç huzuru bulmak, herkes ile iyi geçinmek, hoş sohbetlerde bulunmaktır.

Rüyada nine ile kavga etmek, kötü hareketlerde bulunmak, beddua almak, günah işlemektir. Kişinin bütün işleri ters gidecektir. Büyüklerin her türlü isteklerini yerine getirmek için, sürekli çabalamaktır.

Rüyada nineye sarılmak, isabetli ve sağlıklı kararlar alma yeteneğini kaybederek, kişi zarara uğrayacak, üzülecektir. Hayırlı ve güzel haberler almak, huzur, sağlık ve mutluluk ile dolmaktır. Hayırla karşılaşmak, sağlık dolu bir ömür geçirmektir.

Rüyada nine ile konuşmak, sevgi içeren konuşmalar yapmak, yapılan sohbetlerden mutluluk duymaktır. Alınacak müjdeli haberlere çok sevinmektir. Hayırsever bir kişi olmak, Allah’ın selametine kavuşmak yolu ile hayırsever bir insan olmak, garipleri korumak, açları doyurmak, işsizlere iş vererek, Allah’ın güzel kullarından biri olmaktır.

Rüyada nine eli öpmek, kişinin aklına takılan tüm şüphe, vesvese ve korkularının yersiz olması demektir. Kafada kurulan hiç bir şeyin bir mesneti dayanağı yoktur, bu durumun farkına varmak, huzur, mutluluk ve neşe ile dolmaktır. Kişinin sıkıntılarının üzüntülerini unutup keyfinin yerine gelmesidir. Büyük kişilere karşı çok saygılı olmak, hiçbir şekilde saygıda kusur etmemektir. Büyüklerin hayır dualarını almak, onları mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapmaktır.

Rüyada nene görmek, kişinin tüm korkularını yenmesi, başa gelecek belalardan korunmak, aklı kaplayan kötü düşüncelerden kurtulmaktır. Kötü gitmekte olan işlerin yoluna girmesi, aile hayatında güzelliği ve ferahlığı bulmaktır.

Rüyada anneanne görmek, nine görmek kadar güzel bir rüyadır. Allah’ın lütuf ve keremine mazhar olmak, hikmet sahibi olmaktır. Yuvada sıcaklık ve huzur bulmaktır. Dertlerin yük ve ağırlığından kurtulmak, şifa bulmaktır. Büyüklerin hayır duasını almak, iç huzurunu yakalamaktır. Mutluluk getirecek, iç huzuru bulacak işaretler ile karşılaşmaktır. Her konuda başarılı olmak, hayatı boyunca zorlanmadan kolay yollar ile para kazanmaktır. Ev içerisinde hasta biri varsa sağlığına kavuşmasıdır.

Rüyada nine anneanne görmek, çok hayırlı ve sevinçli haberler alacağınıza işaret eder. İyi kısmete zamanından önce gelen paraya işaret eder. Öldüğünü görmek ise, ömrünün uzayacağına işaret eder.Rüyada neşeli nine görmek, insanlara sevgiyle yaklaşan iyi niyetli kişiyi gösterir. İyi haberleri müjdeler. Rüyada neşeli nine görmek, mutlu olacağınıza, aile içinde bir kişinin başarısını kutlayacağınızı ifade eder.

Rüyada sert huylu nine görmek, hiçbir laftan anlamayan bir kişiyi belirtir. Rüyada sert huylu aksi nine görmek, kötü karakterli bir kişiden kurtulmayı işaret eder.Rüyada kendinin nine olduğunu görmek, bir kadın için bu rüya her kes tarafından sevilen biri olduğunu belirtir.

Rüyada ölmüş nineni görmek, etrafında sevilen insanlara huzur veren hürmet edilen bir kişi tanışmayı simgeler.

Rüyada nine görmek, alınan hayır duasına, hayırlı bereketli kısmetleri ermeye, hayatı daima güzel yanlarıyla yaşamaya ifade edilir. Rüyada nine görmek, bazende huzurun, keyfin ve rahatlığın yerinde olmasına, girilen işlerde keyif almaya, kısa süreli yapılan işlere büyük kazançlar sağlamaya tabir edilir.

Rüyada yaşlı nine görmek, nine rüyasıyla aynı anlamları içeren bu rüya kişinin hayır sever yanları ile Allah’ın selametine vasıl olup güzel kulları arasında olacağına yorumlanır. Rüyada yaşlı nine görmek, bazende hürmete layık olmaya, sıcak güzel yuvaya sahip olmaya, omzunuza binen yüklerden kurtulmaya tabir edilir.

Rüyada ölmüş nine görmek, yüz güldüren mutluluk getirecek işaretlere vasıl olan bu rüya kişinin her konuda başarılı olup hayatını kolay yollarla kazanacağına işaret eder. Rüyada ölmüş nine görmek, bazende hanenizde hasta yakınınızın sağlığına kavuşmasına, mutlu olacağınız haber almaya, rahata ermeye ifade edilir.

Rüyada dede nine görmek, güce ve kudrete, her türlü zorluğun üstesinden gelmeye, hayatı her anlamda başarılı kılacak atılımlar yapmaya tabir edilir. Rüyada dede görmek, bazende sizden her konuda desteğini esirgemeyen sadık dosta sahip olmaya, hayatınızı güven içinde yaşamaya ifade edilir.

Rüyada nine eli öpmek, bu rüya kişinin büyüklerine karşı son derece saygılı olup o kimselere karşı saygıda kusur etmeyeceğine yorumlanır. Rüyada nine eli öpmek, aile büyüklerinin hayır duasını almaya, onları mutlu mesut kılmaya, her türlü isteklerini yerine getirme amacı gütmeye tabir edilir.

Rüyada anneanne görmek, nine görmek, rüyası kadar hayırlı ve güzel olan bu rüya kişinin selamete ererek sabrı ve başarısı sayesinde bir çok başarıya nail olacağına işaret edilir. Rüyada Anneanne görmek, bazende sevdiğiniz kimseleri ziyaret etmeye, onları sevindirip hayır dualarını almaya tabir edilir.

Rüyada anneannenin öldüğünü görmek, bu rüya kişinin yakınlarına karşı son derece uzak olup sevdiği kimseleri mutsuz kılmak adına her türlü kötülüğü yapacağına yorumlanır. Rüyasında anneannesinin öldürdüğünü gören kimse, hayatını pişmanlıkla sürdürerek elde ettiği tüm kazançlarını kaybetme noktasına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3818