Rüya tabiri ara

Rüyada Nikah Yüzüğü Görmek

Mart 4, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada nikah yüzüğü görme, evliliğe işaret etmektedir. Bekar bir erkekseniz o zaman çok kısa zaman içerisinde arkadaşlarınızla katılacağınız bir toplantıda oldukça sıcak zamanlar geçirecek ve tanışacağınız bir bayan ile uzun yıllar arkadaşlık yapacaksınız. Sizin için çok iyi gelecek olan ve kafanızın dağılmasını sağlayacak olan birçok yei arkadaşlık kuracaksınız.

Rüyada nikah yüzüğü takmak Fakat unutmamanız gereken tek nokta ise, sizin bu insanlarla tanışırken herkese hemen güvenmeneniz gerekmektedir. Eğer çekinmeden gideceğiniz bu parti içerisinde çok özel zaman yaşamış olacaksınız. Tanışmış olduğunuz bir bayan ile evlilik yoluna kadar gidecek ve çok mutlu bir yuvanızın olmasını sağlamış olacaksınız. Rüyada nişan yüzüğü hediye almak burada unutmamanız gereken ve sürekli olarak hatırlamanız gereken noktalardan bir tanesi sizi mutlu edecek olan bayan ile tanışınca sadece kendiniz olmanızdır. Bu sayede çok rahat ve çok kolayca tanışmış olacağınız ve rüyada nişan yüzüğü kaybetmek çok güzel zamanları geçireceğiniz bu bayan ile tanışınca çok kısa süre içerisinde evlilik yolu size görünecektir.

Rüyada nikah yüzüğü bulmak sizin çok özel bir yapınız bulunmaktadır. Çok duygusal ve çok özel bir insansınız. Tanıştığınız ve değer vermiş olduğunuz insanlar için yapmayacağınız şey bulunmamaktadır. Fakat her insan sizin saf ve temiz duygularınızı hak etmiyor. Bu yüzden sizler mutlaka her tanıştığınız insana hemen duygularınızı belli etmemeli ve rüyada nişan yüzüğü ve tektaş takmak karşınızda bulunan insanı tanıdıktan sonra değer vermeye başlamanız gerekmektedir.

Rüyada parmağında nişan yüzüğü görmek evli bir erkekseniz ve rüyanızda nikah yüzüğü gördüyseniz, tanıştığınız ve çok sevdiğiniz bir insan ile çok samimi olacağınız şeklinde yorumlanmaktadır.

Sizin son zamanlarda oldukça özel olan bir partiye katıldığınız ve bundan eşinizin haberi olmadığı için gizli tuttuğunuz fakat bu partide tanışmış olduğunuz yeni bri arkadaşınız sayesinde farklı ortamlara gireceğiniz ve girmiş olduğunuz bu ortam içerisinde çok büyük sorunlarla karşı karşıya kalacağınız şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer çevrenizde yeni tanıştğınız insanlar sizi sürekli olarak bir yerlere davet ediyorsa ve sizin de bu yerlere gitmek istemeseniz bile arkadaşlarınızı kıramadığınız için sürekli olarak davetlere katılıyorsunuz ve rüyada iki tane nişan yüzüğü görmek bu da sizin çok mutlu olan evliliğinizin bozulmasına ve sizin yuvanızın yıkılmasına kadar gideceğini unutmamanız gerekmektedir.

Rüyada kırmızı kurdeleli nişan yüzüğü görmek yuvanızın yıkılmasını istemiyor ve sağlam bir şekilde evliliğinize devam etmek istiyorsanız o zaman kesinlikle sizler de artık arkadaşlarınızın sözünü dikkate almamalı ve rüyada altın nişan yüzüğü görmek çok güzel zamanları geçirmiş olacağınız insanlara elveda diyip yuvanıza sahip çıkmanız gerekmektedir.

Rüyada nikah yüzüğü görmek, annenize ait ya da babanıza ait bir yüzüğü gördüyseniz bu diri haber demektir. Sizin bir yakınınız ya da çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın çocuğu olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Evliyseniz sizin çok yakın bir süre içerisinde çocuğunuzun olacağı şeklinde yorumlanacaktır. Uzun zamandır evli fakat bir türlü çocuğunuz olmadığı için üzülüyorsanız, etmiş olduğunuz dualar artık kabul olacak ve sizin çok istediğiniz bir çocuğunuzu kucağınıza alacaksınız. Rüyada başkasının parmağında nişan yüzüğü görmek birçok doktora gittiniz ama bir türlü çocuğunuz olmadıysa o zaman artık çok kısa bir süre içerisinde sizler de çocuğunuzu kucağınıza alacaksınız.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3746