Rüya tabiri ara

Rüyada Nikah Şahitliği Yapmak

Ocak 11, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada nikah şahitliği yapmak geçmişte yaşanan bazı hataların yeniden önünüze çıkması ile zor zamanlar atlatmak, utanmak anlamına gelir. Sizi toplum içinde mahcup bırakan biri olabilir. Ya da size karşı öfkesine engel olamayarak büyük bir zarara uğratacak olan bu kişinin beslediği kin yüzünden zor günler atlatabilirsiniz.Hayatınıza başkasının girmesine izin vermeyebilir.

Kısmetlerin çoğalması ve özel hayatın düzene girmesi anlamına gelir. Belki bir süredir eşinize ve ailenize zaman ayıramıyor olabilirsiniz. Ya da aranızda bazı gerginlikler olabilir. Ancak bunları artık geride bırakarak yuvanızda hoş muhabbet ve huzur olacak. Eşinizin gelirinde de artış olabilir. Eve getireceği müjdeli haber hepinizi mutlu edebilir.

Rüyada nikah şahidi olmak özel hayatınızda sevilip sayılmak, hayatınıza yeni insanların girmesine yorumlanır. Aile dostlarınız artabilir ve yeni davetler alabilir, eşinizle daha sosyal olabilirsiniz. Bir seyahate çıkmanız, başka bir düğüne katılmanız da olasıdır. Sevdiklerinizin mutluluklarını paylaşacaksınız.

Rüyada nikah şahidi olarak imza atmak yalancı ve iki yüzlü insanlardan uzak durmak, gerçek dostluk ve arkadaşlığı bulmak anlamına gelir. Özel hayatınızda çok fazla ön yargılı olmamalı, önce tanımayı denemelisiniz. Size karşı öfkesi olan kişilere karşı da temkinli olun. Hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkıp üzebilirler.

Rüyada nikah imam nikahı şahidi olmak uzun süredir eşinizle birlikte hayal ederek, çok istediğiniz bir şeye kavuşabilirsiniz. Bir hayaliniz gerçek olabilir ve bu mutluluğunuzu herkes ile paylaşabilirsiniz. Eşinizde büyük bir deste göreceksiniz ve sizi manevi olarak güçlendirecek.

Rüyada eski sevgilinin nikah şahidi olmak eşinizle aranızdaki sorunlar geride kalacak ve tekrar evliliğiniz mutlu bir beraberlik yaşayabilirsiniz. Eşinizle başka bir yere taşınma ya da hayatınızda başka önemli değişiklikler de yaşamanız olasıdır. Birlikte yaşayacağınız yenilikler ikinizi de sevindirecek.

Rüyada nikah şahidi olduğunu görmek hanede bekar birinin evlenmesi, onun evlenmesinde aracı olmanız anlamına gelir. Sizin vesileniz ile uzun süredir evlenmek isteyen bir akrabanız evleneceği kişi ile tanışabilir. Onun yuva kurmasında önemli yardımınız dokunabilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

576