Rüya tabiri ara

Rüyada Nehirde Yüzmek

Mart 21, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Nehirde Yüzmek, Rüya sahibinin hayatının güzellikler içinde olacağına, geçmişte yaşanan sıkıntıların yerine güzel günler görmeye, oldukça stresli geçen kötü günler nedeniyle morali bozulan rüya sahibinin bundan sonra yüzünün güleceğine, alacağı birtakım doğru kararlar neticesinde güzel işlerde bulunacağına, hastalıklardan şifa bulmaya, gelecek için yatırım yapmaya, uzun zamandır hasretlik yaşanan biri ile kavuşmaya, iş hayatında elde edilecek başarılar sayesinde takdir toplamaya ve sağlıklı geçecek bir ömre delalet eder.

Rüyada nehirde yüzdüğünü görmek bazı rüya tabirlerine göre ise rüyada nehirde yüzmek, rüya sahibinin yaşadığı bütün olumsuzlukları üzerinden atarak kızgınlıklarının ve kırgınlıklarının yerini sevinç ve mutluluğun alacağına, yakın zaman içerisinde dargınlık yaşanan biriyle barışmaya ve bu sayede rüya sahibi içinin rahatlayacağına, uzun zamandır rüya sahibinin içini daraltan bazı olumsuz durumlardan yakın zamanda kurtularak feraha çıkıp rahata ereceğine, dert ve kederi geride bırakmaya, kötülüklerden arınmaya, günahlardan af dilemeye, geçmiş dönemde yapılan hatalardan ders çıkarıp pişmanlık yaşamaya, doğru ve düzgün davranışlarda bulunmaya, hayırlı işlerle uğraşmaya yorumlanır.

Rüyada nehirde yüzerken akıntının kendini ters yöne götürdüğünü görmek, rüya sahibinin planını kurduğu birçok işin kendi istediği doğrultuda gitmeyeceğine ve bu nedenle oldukça moral bozukluğu yaşayacağına, bu olayın işlerini olumsuz etkileyeceğine, hiç umulmayan kişilerden ters davranışlar görmeye, haksızlığa uğramaya, amaca ulaşmak için gösterilen çabaların boşa çıkacağına, verilen emeklerin karşılığını alamamaya, olmayacağı baştan belli olan bir olay için boşa zaman harcamaya işaret eder.

Rüyada nehirde balıklarla beraber yüzmek, rüya sahibinin hayalini kurduğu birçok şeye yakın bir zaman içerisinde ulaşacağına ve bu sayede yüzünün güleceğine, ideallerine kavuşmaya, yeni başlanan bir işte oldukça kazanç elde etmeye, hayatının her alanında başarılı olmaya, atılan her adımın şans getireceğine, sıkıntılarından kurtulmak için çaba gösteren rüya sahibinin gösterdiği bütün çabaların karşılığını sonucunda alacağına ve büyük miktarda elde ettiği maddi kazanç ile iyi yatırımlarda bulunup rahat bir hayat yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada nehirde yüzmek, iş hayatında olumlu gelişmeler yaşayan rüya sahibinin bu gelişmeler sayesinde hak ettiği itibara kavuşacağına ve birçok kişi tarafından takdir toplayıp övüleceği anlamına gelirken aynı zamanda bu rüya rüya sahibinin oldukça canını sıkan bir olay içerisinde çok yoğunlaşarak oldukça etkileneceği ile tabir edilir. Suyu azalmış ve çekilmiş küçük bir nehirde yüzmek, rüya sahibinin olmasını çok istediği şeyler için gösterdiği çabaların kendisini yıpratacağına, emeklerinin karşılığını almak için uğraşıp didinen rüya sahibinin hak ettiğini göremeyerek yeni kararlar alıp hayatında birtakım köklü değişiklikler yapacağı anlamına gelir. Nehirde yüzmek ve boğulmak, rüya sahibinin yakın bir zamanda kendisinde oldukça üzüntü yaratacak bir haber alacağına ya da ufak bir sağlık problemi ile karşı karşıya gelerek belli bir dönem işlerini ara vereceğine işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2917