Rüya tabiri ara

Rüyada Nehir Görmek

Kasım 25, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada nehir görmek baharın gelişini, doğanın uyanışını müjdeler. Rüyada nehir görmek, rızkın artacağına, yaşamın güzelleşeceğine ve hayatın kolaylaşacağına işarettir. Rüyada nehir görmek, rüya sahibinin işlerinin artacağına, bol paralar kazanacağına, sıkıntılarından kurtulup rahatlayacağına yorumlanır. Rüyada görülen nehir kirli ise bu kişinin işlerinde sorunlar çıkacağına, başarısızlığa uğrayıp maddi sıkıntılar yaşayacağına işarettir. Kirli nehrin görüldüğü yerde ekinler çürüyecek, insanlar açlık çekecek ve hiç bitmeyen sorunlar yaşanacağına işarettir. Rüya sahibi işinden ve ailesinden olacak, yalnız kalacak ve boşluğa düşecektir. Ama rüyada görülen temiz ise bu kişinin rütbelere, makamlara ulaşacağına, rahata ereceğine işarettir. Rüya sahibi için bol nimet ve bol para demektir. Hayata dair bütün olumsuz durumlardan kurtulacak ve sefa içinde hayat sürdüreceğine yorumlanır.

Rüyada nehrin taştığını görmek, rüya sahibi için bolluğun ve bereketin akmasına yorumlanır. Rüya sahibi eline geçecek bu fırsatları iyi değerlendirerek bol kazançlar sağlayacaktır. Rüya sahibinin bu kazancından ailesi ve çevresi de faydalanacak, yeni işler kurarak çok sayıda çalışana ekmek yedirerek patron olacağına delalet eder.

Rüyada nehir geçmek, rüya sahibinin zorlukları aşarak, mücadeleler vererek bir yerlere gelmesine yorumlanır. Bu sayede kişinin kendisine olan güveni, inancı artacak ve bir şeyleri başaracağına inanacağına işarettir. Kişinin kimsenin yardımı olmadan kendi gayret ve çabasıyla bir yerlere gelmesine ve bir şeyleri başaracağına müjde eder.

Rüyada nehir suyu içmek, mutluluk, bolluk, başarı, kısmet ve şifanın habercisidir. Kişinin çok büyük mirasa konacağına, biranda zenginliğe kavuşacağına yorumlanır. Kişi eline geçecek olan bu servetle yatırımlar yapacak ve zenginliğine zenginlik katacaktır.

Rüyada nehir kenarında yürümek, kişinin tüm sıkıntıları geride bırakacağına, sağlık sorunlarından kurulacağına, rahatlığa kavuşacağına yorumlanır. Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılar yüzünden kaybettiği neşesine geri kavuşacağına, yüzünün güleceğine işarettir.

Rüyada nehire girmek, kişinin tatile çıkacağına, güzel yerler göreceğine işarettir. Rüya sahibinin yakın zamanlarda yorulan bedenini dinlendirmek amaçlı doğayla bütünleşen bir yerlere gideceğine yorumlanır.

Rüyada nehir üzerinde yürümek, kişinin Allah katında makbul olacağına, hidayete ermiş kişi olarak dualar alacağına yorumlanır. kişinin iyi niyet ve temiz kalplilikle yapacağı yardımlara ve güzel işlere delalettir.

Rüyada nehir görmek, çok güzel ve hayırlı bulunan rüyalardan biridir. Rüyada nehir gören kimse, genellikle yorumcular nehri kişinin kısmeti ve ahiret inancı olarak tabir etmektedirler. Rüyada yeşil nehir görmek, bu nedenle nehrin durumu tabir için önemlidir. Rüyada nehir görmek tabirciler için aynı zamanda yakın zamanda yaşanacak bir önemli olaya da yorulmaktadır.

Rüyada nehirde yüzmek nehrin azgın akması şiddetli ve üzücü bir olay yaşanacağına gelirken durgun akan su daha sakin ve iyi bir olay yaşanacağına tabir edilir. Rüyada nehirden geçmek, ayrıca bazı İslam alimlerine göre uzun ince bir nehir kişinin hayatına yorulmalı ve uzun sağlıklı bir ömür yaşayacağına tabir edilmelidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

796