Rüya tabiri ara

Rüyada Nar Yemek

Aralık 25, 2018 - Okuma süresi: 13 dakika

Rüyada nar yemek, rüyada görülen nar azar azar biriken mala yorumlanır. Çalışarak elde edilen helal kazançtır. Nar tanelerinin kırmızı ve çok olması kazancın bolluğuna ve daimiliğine işarettir. Nar ayıklayıp yediğini gören kişi çalışarak bir şeyler elde eden kişidir. Eğer bu kişi bir öğrenciyse derslerinde göstereceği başarının karşılığını alacağına ve emeklerinin boşa çıkmayacağını gösterir. Eğitim hayatındaki basamakları yavaş yavaş çıkacak ve ulaşmak istediği hedefe ulaşacak. İstediği kariyeri elde edecektir. Bu başarı iş hayatına yansıyacaktır. Nar aynı zamanda hayırlı eştir. Tatlı nar yemek hayırlı bir kısmete, nikaha ve mutlu bir beraberliğe mutlu bir aileye işarettir. Nar bütün olarak yeniliyorsa emeksiz gelen, hazır gelen mala yorumlanır. Emek harcamadan elde edilen kazançtır. Bu kazancın gelmesi ile gitmesi arasında kısa bir zaman dilimi vardır. Ümit etmediğimiz bir anda gelen bu maddi kazanç bir anda elimizden kayıp gidebilir. Bu nedenle dikkatli davranmalı doğru yatırımlar yapmalıyız.

Rüyada nar yemek, rüyada yediğiniz nar tatlı ise hayırlı bir evladınız olacağına işaret eder. Akıllı, başarılı, saygılı, her anne babanın sahip olmak istediği bir evlat olacaktır. Fakat rüyada yediğiniz ekşi nar huysuz, yaramaz, söz dinlemeyen bir çocuğa işarettir. Bu da ailede huzursuzlukların baş göstermesine sebep olacaktır. Rüyada yenilen ekşi nar haram mala, üzüntü ve kederede yorumlanır. Ekşi olan nardan ne kadar çok yenilirse kederin ve üzüntünün o kadar çok olacağını gösterir. Fakat narı yiyip ekşi olduğunu fark edip ağızdan çıkarmak haramdan dönmeye, üzüntülerin ve sıkıntıların kısa sürede geçeceğine işarettir.

Rüyada nar yemek, rüyada yenilen nar kokmuş, küflenmiş bir nar ise iffetini kaybeden bir kadındır. Hakkında iyi şeyler söylenmeyen, sözüne inanılmayan ve toplum tarafından sevilmeyen, dışlanan kadındır.

Rüyada ekşi nar yemek, gören kişinin yakınındaki kişilerden birinin, emek vererek ve alın teri dökerek kazanabileceği ve helal bir şekilde yiyebileceği para ve mal dururken kötü yolu seçeceğine, haram mal yiyip içeceğine ve insanlara çeşitli şekillerde zarar vererek çok büyük günahlar işleyeceğine tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin kendisine ve ailesine hiç hayır getirmeyecek ve yarar sağlamayacak bir kişiye gönül bağlayacağına işaret eder.

Kısaca bu yazımızı baştan sona okuyup bitirdikten sonra, görmüş olduğunuz rüyanın (yani nar rüyasının) hangi değişik yorumlar ve tabirleri barındırdığını tamamen kavramış olacaksınız.

Genel anlamda rüyada nar yemenin, rüya sahibi için “büyük çalışmalar” anlamına geldiğini dile getirmek mümkündür; yani rüyasında nar yiyen kişinin büyük çalışmalar ve ciddi projeler üreterek insanlara faydalı ürünler meydana getireceği bildirilir.Yine nar yemek rüyasını hem rüya sahibi hem de çevresindeki diğer insanlar için “büyük kazançlar” anlamına geldiğini dile getiren rüya tabircileri, bu rüyanın aynı zamanda “güzel başarılar” anlamına geldiğini de ifade ederler.

Bununla birlikte rüyasında nar yediğini gören bir kişinin, ilahi emirlere riayet etme konusunda gönüllü olması gerektiği belirtilir; bu noktada birçok rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin Allah’tan uzaklaşmış olduğu ve artık O’na yaklaşması gerektiği bildirilir.

Yani aslında nar yemek rüyasının ilahi bir davet ve uyarı anlamına geldiği, Allah’ın bu rüya ile rüya sahibine, “kendisine dönmesi” gerektiğini bildirdiği beyan edilir. Bu konuda yorum yapan rüya tabircilerine göre, rüya sahibinin içtenlikle ve samimiyetle Allah’a yönelmesi ve her durumda ona niyaz etmesi gerekir.

Rüyada Nar Tanesi Yemek Neyin Göstergesidir?

Rüyada nar tanesi yemenin “şan ve şeref” mânâsına geldiğini söylemek mümkündür; çünkü birçok rüya tabircisi nar tanesinin şan ve şeref, onur ve izzet anlamına geldiğini dile getirirler. Yani nar tanesi yediğini gören kişinin, çevresindeki insanlar tarafından takdir edilerek güzel makamlara geleceği ifade edilir.

Yine nar tanesinin “itibar ve güç” anlamına geldiği belirtilerek rüya sahibinin göz kamaştırıcı bir itibara ve parmakla gösterilecek bir güce erişeceği ifade edilir.

Rüyada nar tanesi yemenin, hem rüya sahibi için hem de yakınında bulunan diğer insanlar için “yetki ve makam” anlamına geldiğini de bilmelisiniz.

Rüya tabircilerine göre bu rüyanın, rüyayı gören kişiyi uyarmak amacıyla gösterilen bir mesaj olduğu belirtiler; yani eğer rüya sahibi ilahi emirlere ve ilahi davete icabet ederse şan ve şeref, makam ve mevki, onur ve izzet kazanacaktır; aksi takdirde mal kaybına ve şeref kaybına uğrayacaktır.

Rüyada Ekşi Nar Yemek Nedir?

Rüyada ekşi nar yemenin, “kötü ilişki” anlamına geldiğini söylemek mümkündür; yani ekşi nar yediğini gören kişinin yaşayacağı ikili ilişkilerde son derece mutsuz ve huzursuz olacağı bildirilir.

Ekşi nar yemek rüyasının aynı zamanda “faydasız ve haram mal” anlamına geldiğini ve bu rüyayı gören kişinin haram maldan kaynaklı mutsuzluğa ve hüzne uğrayacağı belirtiler.

Yine ekşi nar yemek ile ilgili rüyaların “yakın çevreden birinin harama tevessül etmesi” şeklinde yorumlandığını da ve rüya tabircilerinin, bu rüyaya yakın çevrede bulunan kişilerden birinin gayri meşru yollara yönelmesi anlamını yüklediğini de belirtmeliyiz.

Rüyada Tatlı Nar Yemek Neye Çıkar?

Rüyada ekşi nar yemek kötü olayların ve haram malın işaretçisi olmasına rağmen, tatlı nar yemek rüyası “başkasından yardım görmek” gibi güzel bir anlama yorulur. Yani rüya sahibinin, yakın veya uzak çevresinden bazı cömert insanlar tarafından yardıma mazhar olacağı ifade edilir.

Rüya tabirlerine göre tatlı nar yemek, aynı zamanda “zengin biriyle tanışmak” şeklinde de tabir olunur; kısaca rüya sahibinin zengin biriyle tanışarak para kazanma yollarını öğreneceği ve değişik yollardan ciddi paralar kazanacağı ifade edilir.

Bazı rüya tabircilerine göre ise, rüyasında tatlı nar yediğini gören kişinin “hayırlı evlilik” ile mutlu olacağı bildirilir.

Rüyada Nar Görmek Nedir?

Rüyada nar görmenin, mevsiminde veya mevsimsiz görülmesine bağlı olarak iki değişik anlama geldiğini söylemek mümkündür; eğer rüyasında nar gören kişi, mevsiminde görürse, bu durum rüya sahibinin hayırlara mazhar olacağı ve bol miktarda paraya kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Kısaca rüyada nar görmek, “mevsiminde ise hayra ve paraya” delalet eder.

Fakat rüyada nar görmek, “mevsiminde değilse zarara ve günaha” işaret eder ve rüya sahibinin bundan sonraki hayatında daha dikkatli olması gerektiğine dair yorumlar yapılır.

Rüyada Nar Suyu İçmek Nedir?

Rüyada nar suyu içmenin, “zengin birinin yardımı” ile güzel yerlere gelineceğinin habercisi olduğu bildirilir.

Bununla birlikte bazı rüya tabircileri, nar suyu rüyasının “hastalığın şifa bulması” şeklinde tabir edilmesi gerektiğini ve bu rüyanın aynı zamanda “eski sıkıntıların yok olması” biçiminde de yorumlandığını bildirirler. Kısaca nar suyu rüyasının genel anlamda hayra ve güzelliklere delalet ettiğini ve rüya sahibine bir şekilde müjde verdiğini söylemek mümkündür.

Rüyada Birine Nar Vermek Ne Demektir?

Eğer rüyanızda birine nar verdiğinizi gördüyseniz, bu rüyanın “yardıma muhtaç kişilere yardımcı olmak” anlamına geldiğini bilmeli ve insanlara yardımcı olabilmek amacıyla elinizden geleni yapmalısınız. Çünkü bu rüya, hem olmanız gereken kişiliği size bildirir hem de vicdan azabı çekmemeniz amacıyla ne türlü hareket etmeniz gerektiğini anlatır.

Rüya tabircilerine göre rüyasında birine nar verdiğini gören kişinin “sıkıntılı insanlara çare olmak” gibi güzel bir kişilik özelliğine sahip olduğu (veya olması gerektiği) ifade edilir.

Rüyada Nar Bahçesi Görmek Nedir?

Nar bahçesi görmenin “hayırlı kısmet” ve “hayırlı evlat” anlamına geldiğini söyleyebiliriz; rüya tabircilerinin bu konuda birçok değişik söylemi olmasına rağmen genel anlamda nar bahçesi görmenin, bekarlar için hayırlı kısmete evliler için ise hayırlı evlada işaret ettiğini söylemek mümkündür.

Yine nar bahçesi rüyasının, rüya sahibi için tembellikten kurtulmak ve azimli olmaya, “atılım ve hareket içinde olmak” ve dirayetli olmaya delalet ettiğini söyleyebiliriz. Çünkü bu rüyayı gören kişinin atılım ve hareket içinde olması sayesinde çevresindeki birçok insana yardımcı olacağı ifade edilir.

Rüyada Nar Ağacı Görmek Neye Delalettir?

Nar ağacı görmek rüyasının, “ahlakı yüksek kişiye” delalet ettiğini dile getiren rüya tabircilerine göre, bu rüyanın aynı zamanda “gönlü zengin ve cömert olmaya” delalet ettiğini de söylemek mümkündür. İslam alimleri nar ağacı görmenin, rüya sahibi için güzel günlerin ve müjdeli haberlerin işaretçisi olduğunu beyan ederler.

Rüyada Nar Toplamak Nedir?

Rüyasında nar topladığını gören kişinin, aslında berekete ve bolluğa mazhar olduğunu söylemek ve bu kişinin, aslında nar değil, “bereket ve bolluk” topladığını dile getirmek mümkündür. Yani rüyasında nar toplayan kişinin aslında berekete ve zenginliğe kavuşacağı ifade edilir; çünkü birçok rüya tabircisine göre, nar toplamak rüyası, “nimetin artışı” şeklinde tabir edilir.

Rüyada nar yemek, rüyayı görmüş olan bireyin büyük çalışmalar içerisinde olarak, kocaman başarılara imza atacağı ve parasal anlamda güzel kazançlara sahip olacağı şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi çok iyi mevkilere gelerek kazanacağı parayı, evi ve işi için yatırımda bulunacaktır. Oldukça bolluk ile yorumlanan bu rüya, rüyayı gören bireyin güzel gelişmeler ile karşı karşıya geleceğine işarettir.

Rüyada nar toplamak, bereket içeren bir hayatın anlamını taşır. Olgun olan narları toplamak, maddi açıdan önemli kazançlara sahip olacağına, iş anlamında ise kişinin arzu ettiğinden daha çoğuna ulaşacağına yorulur. Olgun olmayan narları toplamak, bireyin hasta olması ile beraber bu hastalığın uzun zaman sürmesinin habercisi olarak yorumlanır. Birçok olgunlaşmış nar toplamak ise, çok varlıklı bir yaşamı ifade eder. Ancak bir adet nar toplayan birey ise geçici servete sahip olacaktır. Kırmızı renginde nar topladığını gören kişiler bekar ise zengin kimseler ile evlilik kararı alırlar.

Rüyada nar ekşisi görmek, rüyayı gören bireyin uykusuz olduğunu ifade eder. Bu rüya uykusuzluktan kaynaklanan ya da uykusuzluk nedeni ile hastalık ile karşı karşıya gelineceğine yorulur.Rüyada nar ağacı görmek, ahlaklı ve inancı bol, güzel olan biri şeklinde yorumlanır. Bu birey, yalnızca kendi çıkarlarını düşünmeyerek, gönlü ve eli bol birisidir. Bu sebeple bu kişi etrafında bulunan muhtaçlara yardım ederek dua toplar. Aynı zamanda rüyada nar ağacı görmek, varlık, servet anlamına gelir.

Rüyada nar suyu içmek iyi bir anlamda değildir. Rüyayı gören kişinin kavga ve gürültülü bir ortamda olacağını söylemek mümkündür. Rüyayı gören kişinin memnuniyet duymayacağı bir şeyden ötürü itirazda bulunacaktır. Böylece tartışma çıkacaktır.Rüyada nar çalmak hukuk sahasında, öncelikli biri olacağını ifade eder. Kimi zaman rüyayı gören kişi kısmetsiz olabilir. Böylece bu rüya uğursuzluk ve şansızlık peşindedir anlamına da gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1169

Rüya Sitesi Linkleri