Rüya tabiri ara

Cover Image

Nar Toplamak

Kasım 25, 2017 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada nar toplamak, bu rüya dökülen alın terinin karşılığını fazlasıyla almaya, bereketli yaşama sahip olmaya işaret edilir. Rüyada olgunlaşmış nar toplamak, hayırlı kazançlar elde etmeye, kazanç kapılarını her zamankinden daha açık olmasına, maddi rahatlığa ermeye, olgunlaşmamış nar görmek ise, hastalığa, üzücü olaylarla karşı karşıya kalmaya, sıkıntıya düşmeye yorumlanır.  Rüyasında nar topladığını gören kimse, kendisi için sunulan hayatı her anlamıyla güzellikleriyle yaşayarak, kısa zaman içinde büyük servetlere nail olma şansına sahip olacaktır. Rüyada nar toplamak, aynı zaman da yolculuğa çıkmaya, sevdiğiniz kimselerle etkinliğe katılmaya, mutlu edici olaylarla karşı karşıya kalmaya ifade edilir.

Rüyada Nar Toplamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada nar toplamak, nar toplamak, rüyası uzun vadeli yapılan işlere, birlik ve beraberliğe, helal kazançlara, açılan hayırlı nasip kapılarına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, girdikleri her işte başarılı olmuş, nasip kapıları sonuna kadar açılmış her işte muvaffakıyete ermiştir. Rüyada nar toplamak, bazen de tövbe etmeye, pişmanlık duymaya, elinize geçen fırsatları en hayırlı şekilde ifşa etmeye tabir edilir. Rüyada görülen nar toplamak rüyası bir çok anlamıyla birlikte aynı zaman da toplanan narın şekline bağlı olarak ta farklı anlamlarda ifade edilir. Rüyada olgun nar toplamak, maddi anlamda büyük kazançlar elde etmeye, nasip kapılarını sonuna kadar aralamaya, Rüyada kırmızı nar toplamak, bekar kimseler için hayırlı kısmete, rüyada mevsimi dışında nar toplamak, maddi kayıplar yaşamaya ifade edilir.

Rüyada Nar Taneleri Toplamak

Rüyada nar taneleri toplamak, birden fazla açılan nasip ve kısmet kapılarına, hayırlı kazançlara, açılan nasip kapılarına yorumlanır. Rüyasında nar taneleri topladığını gören kimse, kazancını her geçen gün arttırarak büyük servete ve şöhrete sahip olur.

Rüyada Nar Çiçeği Toplamak

Rüyada nar çiçeği toplamak, evlilik yolunda atılan adımlara, birlik ve beraberliğe, açılan nasip kapılarına, hayatınızı güzel kılacak eşe sahip olmaya yorumlanır. Rüyada nar çiçeği toplamak, bazen de eşiniz ve ailenizle hoş vakit geçirmeye, sağlığın ve huzurun haneden hiç yok olmamasına ifade edilir.

Rüyada Dalında Nar Toplamak

Rüyada dalında nar toplamak, maddi anlamda büyük kazançlara, nasiplerin günden güne artmasına, hayırlı kazançlara yorumlanır. Rüyada dalında nar toplamak, aynı zaman da zor zahmetli işlerde muvaffakıyete ermeye, her türlü zorluğu aşmaya, düzenin günden güne artmasına ifade edilir.

Rüyada Ağaçtan Nar Toplamak

Rüyada ağaçtan nar toplamak,bereket ve bolluk anlamı taşıyan bu rüya kişinin kazancının her geçen gün artarak şansının umduğu gibi sürüp gideceğine yorumlanır. Rüyasında ağaçtan olgun nar toplayan kimse, büyük kazanca ererken, olgunlaşmamış nar toplaması ise, hayal kırıklığı yaşamaya, eldeki değerlerin yok olmasına ifade edilir.

Rüyada Nar Toplamaya Gitmek

Rüyada nar toplamaya gitmek, rüya sahibinin yeni nasip kapıları aralayarak kazancını sağlama konusunda kimseye muhtaçlık gütmeyeceğine, eline geçen her fırsat yerinde kılacağına yorumlanır. Rüyada nar toplamaya gitmek, aynı zaman da uzun uğraşlı işlerde yer almaya, ticari başarılarınızın artmasına, mutluluğa ifade edilir.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada nar toplamak, berekete,kazanca, nasip ve kısmete, hayırlı kazançlara, uzu vadeli yapılan işlere, açılan murat kapılarına ifade edilir.

İhya Yorumu, rüyada nar toplamak, nar toplamak rüyası güzel ve hayırlı rüyalar arasında olduğu kadar toplanan rüyanın şekline bağlı olarak ta bir çok anlama tabi olur. Rüyada olgunlaşmış nar toplamak, mal mülk sahibi olmaya, kazanç elde etmeye, olgunlaşmamış nar toplamak, hayal kırıklığı yaşamaya, kırmızı nar toplamak, ailenizle çıkacağınız hayırlı yolculuğa, murat kapısına ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4803