Rüya tabiri ara

Cover Image

Nane

Eylül 16, 2017 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada nane görmek, hayırlı olduğu kadar, ölüme de işaret olan bu rüya sağlığın ve birlikteliğin yanı sıra hane de çıkacak olan cenazeye de yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler hayatlarını keyif ve neşe ile sürdürürken alacakları kötü haber karşısında can sıkıcı olayların yaşanmasına sebep olurlar. Rüyada nane görmek, aynı zaman da hayırlı habere, nail olmaya, iyiye, güzele, mutlu edici haberler almaya, yakın zaman da çıkılacak yola işaret eder.

Rüyada Nane Görmek Neye İşarettir?  

Rüyada nane görmek, nane görmek rüyası gören kişi ya da kişiler için birçok anlamı taşır bu rüya olumlu olduğu kadar bazen de rüyanın şekline bağlı olarak olumsuz anlamlarda ifade eder. Rüyasında nane gören kimseler, yakın zaman da sık sık seyahatlere çıkarak kazancı ve kısmetleri uğruna ailesinden ve sevdiklerinden uzak kalırlar. Bu rüya aynı zaman da ilerde kurulacak güzel hayatın temellerini atmaya, hayalleriniz için yaşamaya, mutlu sürecek evliliğe nail olmaya ifade edilir.

Rüyada Nane Koklamak  

Rüyada nane koklamak, rüyasında nane kokladığını gören kimse, meslek hayatında edindiği bilgi ve tecrübeler sayesinde ilerde büyük yatırımlara sebep verecek atılımlar sağlayarak hem kendisini hem de sevdiklerini mutlu kılar. Bu rüya aynı zaman da çıkılacak iş seyahatlerine, rahata ermeye, sevdiğiniz kimselere sunulacak güzel hayata işaret eder. Nane koklamak rüyası bazen de alınacak güzel hediyeye mutlu olmaya ifade edilir.

Rüyada Nane Yemek  

Rüyada nane yemek, bu rüya kişinin iş hayatında sağladığı kazançları ile kendisine küçükte olsa bir iş kurarak ileriye dönük hayatını kendi işinin patronu olarak sürdüreceğine yorumlanır. Rüyasında nane yediğini gören kimse, sabrının selametine ererek kurduğu dünyasında kimseye muhtaç olmadan ayakları üstünde durur.

Rüyada Yaş Nane Görmek  

Rüyada yaş nane görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatının yanı sıra aile hayatında da herkesi kıskandıracak derece güzel yaşantıya sahip olup sevdikleri insanlarla geçireceğiniz güzel yıllarına işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, hoş gönüllü, muhabbetçi, iyi huylu, hayatın her yönünü pozitif gören kimselerdir.

Rüyada Nane Kurutmak  

Rüyada nane kurutmak, nane kurutmak rüyası iş hayatında başarılı olmaya, mevki ve makam ermeye, başarılı işlerde yol almaya, hakka ve adalete yorumlanır. Rüyasında nane kuruttuğunu gören kimse, devlet erkanında söz sahibi haine gelerek kendisine sunulan hayatı güzellikleriyle yaşar. Rüyada nane kurutmak, aynı zaman da manevi inançların güçlü kılınmasına, inançları vakıf kılmaya, hayırlı haberler almaya ifade edilir.

Rüyada Kurutulmuş Nane Görmek   

Rüyada kurutulmuş nane görmek, alçak gönüllü kimselere işaret eden bu rüya insan ayrımı yapmaksızın her kese eşit davranan, kimsenin rızkına göz koymayarak herkese doğru yol gösteren hayır sahibi kimselere yorumlanır. Rüyasında kurutulmuş nane gören kimse, söylediği her sözü ve yaptığı her işi ölçüp tartıp yaparak yaşanacak üzücü olaylara sebep vermez.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada nane görmek, hayırlı olduğu kadar hayra işaret etmeyen de rüya olup yaşamı elde aldığı gibi ölüme de ifade edilir. Bu rüya yaşanacak güzel olayların yanı sıra alınacak kötü haberlere de hane için birlik ve beraberliğin kopmasına ifade edilir.

İslami Yorumu, rüyada nane görmek, inançları güzel kılmaya, maneviyata, Allah’ın güzel kıldığı yollarla ilerlemeye, yüce gönüllü kimselerden vaaz almaya yorumlanır.

İhya Yorumu, rüyada nane görmek, nane görmek rüyası bilinen ve bilinmeyen bir çok özelliğe sahip olup güzele ve iyiye işaret olduğu kadar, kötülüğe ve ölüme de işaret eder. Bu rüyayı en güzel anlama şekli rüyanın içeriğinde yatıyordur. Nane görmek rüyası kısa süreli yaşanacak maddi ve manevi sıkıntılara, huzurunuzun kaçmasına, hane içinde birlik ve beraberliğin bozulmasına ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4207