Rüya tabiri ara

Cover Image

Namazlık

Eylül 16, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada namazlık görmek, bu rüya iyilik sever, hoş görülü, saygın, insanlara yardım etmekten haz alan, manevi inançları yüksek kimselere yorumlanır. Rüyasında namazlık gören kimse, Allah katında çok sevilip mevlanın çizdiği güzel yolda verdiği nimetlerle ilerler. Rüyada namazlık görmek, aynı zaman da hayırlı ve helal yollarla elde edilen kazançlara, rızkın açık olmasına, yükselişe delalet eder. Bu rüyayı gören kimseler, ticari anlamda başarılı, kazançlarını har vurup har savurmayan, ileriye dönük beklentisi olan kimselerdir.

Rüyada Namazlık Görmek Ne Anlama Gelir?  

Rüyada namazlık görmek, namazlık rüyası mutlu edici olaylarla karşılaşmaya, murada ermeye, kısmet kapılarınızın sonuna kadar açık olmasına, kurulacak güzel dostluklara tabir edilir. Rüyasında namazlık gören kimse, elinde olan güzelliklerin kıymetini bilerek kendisini ve ailesini her şeyden uzak eyler. Bu rüya aynı zaman da yapılacak hayırlı yolculuğa, dualarınızın kabulüne, kutsal topraklara ziyarete işaret edilir. Namazlık rüyası, evli kimseler için beklenen müjdeli haber, evlat sahibi olmaya, bekar kimseler içinde hayırlı kısmete, iş hayatında yüksek mevkilere ulaşmaya ifade edilir.

Rüyada Namazlık Almak  

Rüyada namazlık almak, rızkı ve kısmeti içeren bu rüya gören kişinin hayırlı muradına ererek kuracağı yuvasında mutlu huzurlu şekilde hayatını sürdüreceğine, haklı yollarla kazandığı rızkını ihtiyaç sahibi kimselerle paylaşarak olgunluğa ereceğine yorumlanır. Rüyasında namazlık aldığını gören kimse, karşısına çıkan kısmetleri olumlu ve güzel yönde vakıf kılarak ileriye dönük hayatını mutlu hale getirir.

Rüyada Namazlık Hediye Etmek

Rüyada namazlık hediye etmek, rüyayı gören kişinin gelip geçici heveslerden elini eteğini çekerek hayatını güzel kılacak helal kazançlar peşinde koşacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler geçmişinden ders çıkararak geleceğe yönelik hayatını bu anlamda güzel kılar. Rüyada namazlık hediye etmek, bazen de beklenmedik sürprizlerle karşılaşmaya, şansınızın ve kısmetinizin açılmasına, alınacak güzel habere delalet eder.

Rüyada Namazlık Ve Tespih Görmek  

Rüyada namazlık ve tespih görmek, bu rüya gören kişinin yaşadığı kötü ve üzücü olaylar karşısında sürekli sabır çekerek Allah’a sığınmasına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler sabrının selametine ererek ilerleyen zaman da kendisini ve ailesini güzel kılacak yatırımların öncüsü haline gelecektir. Rüyada namazlık ve tespih görmek, bazen de  evlat müjdesine nail olmaya, mutlu olmaya, duaların kabulüne delalet eder.

Rüyada Namazlık Satın Almak  

Rüyada namazlık satın almak, kişinin dualarının kabul olup kısmet kapılarının yanı sıra murat kapısına da nail olacağına,evlilik yolunda atacağı adımlarda mutlu olup hürmete layık kimseyle dünya evine gireceğine yorumlanır. Rüyasında namazlık satın aldığını gören kimse, uzun vadeli işler peşinde olup sağladığı kazancını insanların mutluluğu için kullanırlar. Bu rüya aynı zaman da beklenen misafire, hoş sohbetin içinde olmaya, özlem gidermeye ifade edilir.

Rüyada Namazlık Katlamak 

Rüyada namazlık katlamak, bu rüya kişinin amellerini en güzel şekilde ifşa edip huzurlu şekilde hayatını sürdürmesine, mevlaya olan bağlılığını her şeyden üstün kılmasına yorumlanır. Rüyasında namazlık katladığını gören kimse, girdiği her işte mutlu ayrılıp rızkını geniş kılmıştır. Namazlık katlamak rüyası hakkında bir çok rüya alimimiz bu rüyanın manevi inancı yüksek hidayete ermiş kimselerden görülecek yardım şeklinde anlam içerdiğini ifade etmişlerdir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

885