Rüya tabiri ara

Rüyada Namaza Durmak

Mart 1, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada namaza durmak çok farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Çünkü bütün namazlar ayrı ayrı yorumlanmaktadır. Yani farz namazları ayrı cuma namazları ayrı sünnet namazları ve vakit namazları hepsi ayrı olarak yorumlanmaktadır. Buradan yola çıkarak rüyada namaza durmayı farklı farklı değerlendirmeliyiz.

Rüyasında farz namazına duran bir kimse iş hayatında güzel haberler alacak ve memuriyet bekleyen kimselerin ataması yapacak şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyasında farz namazına duran kimse iş hayatı dışında da güzel haberler alacak veya güzel olayların yaşanmasına şahit olacaktır şeklinde yorumlanmaktadır. Mesela uzun zamandır küs olduğu ve çok sevdiği bir kimseyle barışacağı öngörülmektedir. Ayrıca bu rüyayla ilgili kişinin kendisinde bulunan bir emaneti koruyacağı ve bu emaneti yerine ulaştıracağı şeklinde yorumlarda bulunmaktadır.

Rüyasında cuma namazına duran kimse yine çok güzel haberler alır ve güzel işler yapacağı anlamına gelir. Rüyasında cuma namazına duran kimse ayrıca borçlarından kurtulur ve hacca gider şeklinde de yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi dünyevi işlerden uzak durarak ahiretine yönelmeye ve bunun sonucunda ibadetlerini dört dörtlük yapmaya çalışacaktır şeklinde yorumlara da yer verilir. Rüyasında sabah namazına duran kimse ailesiyle güzel günler yaşayacak ve ailesinin bütün giderlerini karşılayacak güzel bir işe sahip olacağı şeklinde yorumlanır. Bütün vakit ve sünnet namazlarına durmakta hayırlı işlerin ve güzel günlerin habercisidir. Rüyada namaza duran bir kimse genelde rüyasından sonrada namaza başlamaktadır şeklinde yorumlarda bulunmaktadır.

Rüyasında sünnet namazı kılanlar ise peygamber efendimizin yolunda ilerleyecek ve onun bütün yaptıklarını yapmaya çalışarak ahiretine katkıda bulunacaktır şeklinde yorumlanmaktadır. Tam anlamıyla mükemmel yorumların yer verildiği bir rüyadır. Fakat şunu unutmamak gerekir ki bu yorumların gerçekleşeceğini bekleyerek boşa zaman harcamak büyük yanlışlık olacaktır çünkü bütün bu yorumlar kesin olarak gerçekleşecek anlamı taşımamaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1254